Jump to content

Pierwsza wizyta w Sarkofagu


najdrok

Recommended Posts

Czy poraz pierwszy do Sarkofagu powinno się iść z x-10 czy z Prypeci ?, brakuje mi tego w opisie poradnika. Idąc z Prypeci od razu tracę min 5 minut zanim dobiegnę do przejscia do Sarkofagu. Nie wiem czy na cea-1 są tylko 2 misje (w czasie kiedy ten się zeruje) : montaż bloku monitoringu na CEA-1 i zadanie z Duchem, podczas drogi na Generatory ? wg poradnika powinno zostac na to 15 minut (mieszczę się w tym limicie), ale jeśli np torba dla Sacharowa jest też tu to nie mam szans (nie mogłem jej znaleźć - a przewaga ogniowa wroga jest na tyle duża, że nie pozwala na dokładne przeczesywanie terenu i zabitych).

Link to comment
Share on other sites

Na CEA 1 wchodzimy z Prypeci...problem czasu  jest opisany tutaj...http://stalkerteam.pl/topic/5634-solianka-przeczytaj-przed-pierwszą-wizytą-na-cea-1/...są tam trzy zadania...

1...blok monitoringu dla Sacharowa

2...przejście z Duchem na Generatory

3...torba dla Sacharowa.

 

Dwa ostatnie zadania można zaliczyć jednocześnie ponieważ torbę Sacharowa ma wojskowy na placu przez który będziesz przechodził z Duchem. Kwadrans czasu wystarczy jeżeli szybko rozwalisz BTR na wspomnianym wcześniej placu.

Resztę wejść na elektrownię należy robić przez X-10 bo wówczas pomijamy CEA1 zresztą niema tam już nic do roboty, a kolacja jest niedostępna po wyczerpaniu dostępnego czasu.

Wszystkie inne zadania i fabuła rozgrywa się na CEA 2 .

Link to comment
Share on other sites

UFF, Dziękuję - znalazłem torbę i mam ok 20 minut. Nie wiem czy ktoś korzystał z takiej metody. Ja przeskoczyłem przez płot druciany i poszedłem do końca lokacji - ostatnim mostem przeszedłem fosę i obrzuciłem granatami (przez płot) BTR - tam gdzie jest wojskowy z torbą. Przejść przez ogrodzenie cea 1 udało mi się idąc mostkiem z rurami. Tym samy uniknąłem głównej drogi i niejako od tyłu strzelałem do snajperów na dachach. Ale, muszę się przyznać, że zmodyfikowałem skoki (na labirynt - tam mi się nie przydały, a zapomniałem przywrócić plik), tak więc nie wiem czy ta droga jest normalnie dostępna.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli kol. @najdrok masz możliwość opisać - dla potomności swój sposób, to zrób kilka screen'ów oraz screen PDA tego rejonu z zaznaczeniem trasy przejścia. Kto wie - może twoja porada ułatwi komuś przejście gry w sytuacji przeoczenia tematu z rezerwą czasu na CEA-1?, ale to już twoja dobra (bądź nie) wola.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.