Skocz do zawartości

Stalker 2 w 2012 roku ?


Rekomendowane odpowiedzi

GSC Game World zapowiada S.T.A.L.K.E.R. 2 - oficjalny sequel do besrtsellerowej serii gier - aktualnie jest w opracowaniu. Kompletnie nowa wielo-platformowa technologia opracowana przez GSC b?dzie stanowi? rdze? gry.

"Po tym jak oficjalna sprzeda? przekroczy?a 4 miliony kopii na ca?ym ?wiecie, nie mamy w?tpliwo?ci ?e nale?y zacz?? now? wielk? gr? w ?wiecie S.T.A.L.K.E.R. B?dzie to nast?pny rozdzia? maga-popularnej gry której domagaj? si? od nas gracze." - powiedzia? Siergiej Grigorowicz, prezes GSC Game World. Data wydania przewidziana jest na 2012 rok.

Jak widzicie mamy ju? zapowied? S.T.A.L.K.E.R.-a 2. Jak czytali?cie ma wyj?? on w 2012 roku, jedyne czego si? obawiam to to i? mo?e si? to przed?u?y? jak by?o to z pocz?tku z Cieniem Czarnobyla. No i wreszcie stalker na konsole ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzecz w tym ?e na konsolach gra si? szybko.Wi?c nie b?dzie raczej chodzenia po zonie.Zrobi? co? w stylu Metro 2033 a to ju? nie b?dzie fajne.Inna rzecz to celowanie ,w ka?dym stalkerze trzeba by?o celowa? w g?ow? i to szybko a padem sobie tego nie wyobra?am no ale to faktycznie nie nasz problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz racji i z reszta zadnych argumentow na poparcie swoich przemyslen (oprocz celowania, ktore wygodniejsze jest myszka... lecz padem latwo wali sie banki, uwierz). Nie ma roznicy jaka platforma (to jakas zasada, ze na konsole nie moga wychodzic takie gry?).

Ps.: Jestem po szwabskiej stronie granicy, maja tu dupna klawiature- zapomnijcie na 10 o polskich znakach i tych sprawach z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ja jak bior? pada do r?ki to zaraz si? gubi?.Po prostu nie umiem i tyle.A w temacie konsol teraz jest trend by zrobi? gr? na 10h przej??,zapomnie? kupi? nast?pn?.Podobno tak pokazuj? badania ?e ponad 50% graczy nie ko?czy gier bo za trudne to niby po co producent ma si? m?czy? a ci co kupili pierwsze 3 cz??ci kupi? i nast?pn? jaka by nie by?a.Przynajmniej ja kupi?.Jestem fanem Prince of Persia, czwarta cz??? mi si? nie podoba?a a i tak t? now? zamówi?em w preorderze.I nast?pn? pewnie te? kupi?.Z Metrem 2033 te? mogli zrobi? takiego pó?erpega jak Stalker z otwartym ?wiatem gdzie samemu szuka?o by si? drogi w tych korytarzach,questy poboczne na ka?dej stacji,wychodzenie na powierzchni?.Ale nie zrobili jeden korytarz jeszcze pó? gry biegniesz za jakim? kolesiem.Do tego gar?? osi?gni?? i ju? gra.Troch? marudz? z tym korytarzem ale po prostu ?al mi kasy wydanej na t? gre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STA1KERpl, po twojej gadce wida?, ?e masz zerowe poj?cie o tym, co mo?e powsta? na konsole, a co mo?e powsta? na PC. Obecne konsole nie utrzyma?yby nawet tera?niejszego X-Raya... a je?li X-Ray powsta?by na konsole, to na pewno by?by on bardzo okrojony z pewnych funkcji.

Liczmy na to, ?e gra na konsole i na PC b?dzie inna - je?eli wersja konsolowa b?dzie równa?a si? wersji PC... to zapomnijcie o czym? prze?omowym. *

*chyba ?e Stalker 2 b?dzie na now? generacj? konsol. :D

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cz?owieku, my?lisz, ?e silnik gry to tylko grafika tak jak w Crysisie? To te? masa innych rzeczy... A je?eli nie zrozumia?e?, dlaczego konsole nie poci?gne?yby tera?niejszego X-Raya, za?ó?my w wersji 1.6, to ci wyt?umacz?: jest co? takiego jak A-Life, czyli sztuczne ?ycie w grze, które - nie ukrywajmy - z?era du?e zasoby RAMu. I teraz co - ?e niby konsola, która ma 512 MB RAMU ma co? takiego ud?wign??? Nie da rady bez porz?dnych ci??! Proste. :D

A posty Twoje owszem, czytam, ale szkoda, ?e nie s? do ko?ca po polsku napisane. :D

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o ortografi?, a o logik? zda? i interpunkcj? - niemiecka klawiatura zabra?a ci przecinki?

A jak STALKER chodzi? na takim sprz?cie i jak wygl?da?? Wola?bym nie wiedzie?... tak samo ile gra si? ?adowa?a. Poza tym na konsole nigdy nie daliby zacinaj?cej si? i d?ugo ?aduj?cej si? gry, to? gracze by tylko bluzgali na producenta. :D Z tego co wiem, to s? jakie? wymogi, co do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecinki ''same'' sie urywaja... a gra bedzie bazowac na nowym silniku (na bank cos w desen 2.0), wiec sam kod sie troche zmieni (wrecz musi byc wydajniejszy). Do tego, sam fakt z reszta z tego wynika, ta gra na konsole wyjdzie tak czy siak (a musi wyjsc rownie dobra co na PC). Wiec czy ktos mysli tak czy inaczej- gra musi dzialac. Basta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.