Skocz do zawartości

Leczący Beryl (Łukasz go ma)


sk8boa

Rekomendowane odpowiedzi

Jest taka strona: Universal Cyrillic decoder - umożliwia ona dekodowanie takiej "sieczki" jak w przykładzie:

ęîňîđîě ěóňŕíňű ńîáčđŕţňń

Wystarczy wkleić tekst w pole: Paste here the text to be decoded przy ustawionym dekodowaniu:

Expert: source encoding: windows-1251 displayed as: windows-1250. Po kliknięciu OK - tekst zostanie przekodowany (pole Output)

na:

котором мутанты собираютс

Cyrylicę traktujesz Google Translatorem albo Bing Translatorem, lub czymkolwiek innym.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leczący beryl, wziąłem i nosiłem z sobą, pomagał czasem aż w końcu musiałem go dać w ramach kwestu temu pankowi z wolności...

 

A propos zielonej strzałki, gdzies na któryms temacie w tymże forum przeczytałem bajkę dla półrozumnych, że w zonie panuje przyjaźń... hmmmm mi to się kojarzy z tym, że jak ukatrupię jakąś gadzinę to po wglądzie w "nią" pojawia się informacja, że jest ona już przyjacielska ;), drugą sparawą są słowniki które tłumaczą z bastardy grażdanki( dla mniej kumatych tak się nazywa współczesny język rosyjski który laicy mylą z cerkiewną grecko-bułgarską cyrylicą lub ukraińsko-rosyjską odmianą tejże czyli głagolicą), jest tez opcja ustawień językowych w nakladce na biosa zwanej windowsem, ustawiasz i "krzaczki" znikają...

 

;)

  • Negatywna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vidkunsen

Widzę, że nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia prócz protekcjonalnego określania forumowiczów o innym spektrum zainteresowań, niż dywagacje natury lingwistycznej, o których traktuje druga część twojej wypowiedzi. Jeśli szukasz sposobu na zdobycie popularności, jakąkolwiek formę aprobaty czy aplauzu formułując w/w stwierdzenia jednocześnie dodając wzmiankę o przedmiocie niniejszego tematu jakim jest kombinezon, mającą nadzieję, iż kontekst twojego komentarza stanowiący wyraz pogardy dla userów - zostanie przeoczony?, to bardzo się mylisz.

Masz następujący wybór:

  • pisać z związku z założonym tematem, udzielając jasnej odpowiedzi na zadane przez zakładającego temat - pytania/pytanie.
  • zaprzestać jakiejkolwiek formy wypowiedzi merytorycznie odmiennej od clou założonego wątku, mając świadomość konsekwencji swojego postępowania, która zostanie nagrodzona "warnem" lub "banicją".

Gdybym mienił się człowiekiem twojego pokroju, parafrazując kontekst twojej wypowiedzi, napisałbym...

"mniej kumaci użytkownicy nie potrafią konstruować postów zgodnie z założonym tematem, co jest aż nadto transparentne by mogło ujść czyjejś uwadze, która skłania do jednoznacznej rekapitulacji nt. osobnika tworzącego ów post - ćwierćinteligent szukający okazji do zbanowania"

Istnieje tzw. pasywna agresja, która pomimo braku stwierdzeń ad personam, uderza w konkretną grupę ludzi. Jeśli nie zaprzestaniesz stwierdzeń wyrażonych w formie pogardy - zamiast grandilokwentnej formy ostrzeżenia okraszonej eufemizmami, dostaniesz "Bana" na podstawie:

Regulaminu Forum, pkt 1.2 oraz pkt. 2.3 - uwagi j/w
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.