Skocz do zawartości

[Problem] Brak "chowania" Mini mapy


Junx

Rekomendowane odpowiedzi

Do jakiej wersji stalkera robisz modyfikację? Mapy nie miałem potrzeby modyfikować, ale wydaje mi się że plikiem/plikami za nią odpowiedzialnym jest zone_map.xml oraz zone_map_16.xml (dla monitorów panoramicznych). Trzeba by sprawdzić oryginalne pliki z wersją zmodyfikowaną. Podaj zawartość plików - oryginału i wersji zmodyfikowanej, może uda się coś ustalić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie pomińmy wątek skryptów. Miałem nadzieję, że wgrałeś jakiś mod na HUD, który jednocześnie zawiera skrypty - i właśnie te skrypty chciałem sprawdzić pod kątem informacji o minimapie. Edytowałeś minimapę, może źle zapisałeś kanał alpha i brakuje przezroczystości? Najlepiej będzie przeanalizować ostatnio dodane pliki do twojego moda, innej rady niestety nie mogę dać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale będzie też sporo pracy przy przenoszeniu plików pod CoP. Swoją drogą - Zew Prypeci jest znacznie stabilniejszy niż C-Sky, którego starałem się unikać w kwestii modowania. Dobrze jakbyś robił przenoszenie etapami - sprawdzając efekt, wówczas szybko wyłapiesz pewne błędy - jak chociażby ten z minimapą, co do której nie mam pomysłu na naprawę prawidłowego jej wyświetlania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę przenosić plików z CS do CoP bo to za dużo roboty i szkoda zachodu, dziś ściągnę moda na freeplay i sprawdzę go, jeśli się uda to coś będę działać z zadaniami oraz być może fabułę zmienię, ale zobaczę jak to wyjdzie czy czas mi na to pozwoli.

 

PS. Temat zamykam bo off-topic powoli wychodzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.