Jump to content

[Problem] Brak "chowania" Mini mapy


Junx

Recommended Posts

Do jakiej wersji stalkera robisz modyfikację? Mapy nie miałem potrzeby modyfikować, ale wydaje mi się że plikiem/plikami za nią odpowiedzialnym jest zone_map.xml oraz zone_map_16.xml (dla monitorów panoramicznych). Trzeba by sprawdzić oryginalne pliki z wersją zmodyfikowaną. Podaj zawartość plików - oryginału i wersji zmodyfikowanej, może uda się coś ustalić...

Link to comment
Share on other sites

W takim razie pomińmy wątek skryptów. Miałem nadzieję, że wgrałeś jakiś mod na HUD, który jednocześnie zawiera skrypty - i właśnie te skrypty chciałem sprawdzić pod kątem informacji o minimapie. Edytowałeś minimapę, może źle zapisałeś kanał alpha i brakuje przezroczystości? Najlepiej będzie przeanalizować ostatnio dodane pliki do twojego moda, innej rady niestety nie mogę dać.

Link to comment
Share on other sites

To jest jakiś skrypt skopany bo coś się mogło "zablokować", więc za dużo by było z tym zabawy. Chyba zajmę się produkcją Spowiednika Zony pod CoP'a bo tam będę miał większe pole do popisu i dużo ficzerów będzie dostępnych, których nie mogłem dodać do CS'a

Link to comment
Share on other sites

Ale będzie też sporo pracy przy przenoszeniu plików pod CoP. Swoją drogą - Zew Prypeci jest znacznie stabilniejszy niż C-Sky, którego starałem się unikać w kwestii modowania. Dobrze jakbyś robił przenoszenie etapami - sprawdzając efekt, wówczas szybko wyłapiesz pewne błędy - jak chociażby ten z minimapą, co do której nie mam pomysłu na naprawę prawidłowego jej wyświetlania.

Link to comment
Share on other sites

Nie będę przenosić plików z CS do CoP bo to za dużo roboty i szkoda zachodu, dziś ściągnę moda na freeplay i sprawdzę go, jeśli się uda to coś będę działać z zadaniami oraz być może fabułę zmienię, ale zobaczę jak to wyjdzie czy czas mi na to pozwoli.

 

PS. Temat zamykam bo off-topic powoli wychodzi :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.