Skocz do zawartości

Shoker Weapon Mod 2.1/2.0/1.0


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Czy może mi ktoś z was objaśnić instalację instalatora wersji 2.1. Po instalacji  przy końcu wczytywania nowej gry wywala mi dio pulpitu  w folderze gry jest parę logów ale nie wiem który odczytać, instalowałem na wszystkie sposoby i nic.

Edytowane przez anatol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anatol logi znajdziesz tutaj :

Oto log

* Detected CPU: AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 5200+ [AuthenticAMD], F15/M3/S3, 2612.00 mhz, 8-clk 'rdtsc'* CPU features: RDTSC, MMX, SSE, SSE2, SSE3* CPU threads: 2Initializing File System...using fs-ltx fsgame.ltxFS: 42907 files cached 32 archives, 8797Kb memory used.Init FileSystem 2.867398 sec'xrCore' build 3967, Dec 14 2009EH: 2509C64A20413C2B73FC1FEFB686C195-----loading h:program filesgsc world publishings.t.a.l.k.e.r. - zew prypecigamedataconfigssystem.ltxFATAL ERROR[error]Expression    : fatal error[error]Function      : CInifile::r_section[error]File          : D:prog_repositorysourcestrunkxrCoreXr_ini.cpp[error]Line          : 502[error]Description   : <no expression>[error]Arguments     : Can't open section 'stalker_base'. Please attach [*.ini_log] file to your bug reportstack trace:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem jak @anatol . Pod koniec ładowania gry , pulpit z takim logiem :

FATAL ERROR[error]Expression : !m_error_code[error]Function : raii_guard::~raii_guard[error]File : D:prog_repositorysourcestrunkxrServerEntitiesscript_storage.cpp[error]Line : 748[error]Description : .... - zew prypecigamedatascriptsbind_stalker.script:34: attempt to index global 'atmosfear' (a nil value)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tłumaczy.

Czy jest już jakikolwiek postęp na Shokerze??? Ile (jeśli prace rozpoczęto wcześniej) już spolszczono? Pół, 75% 25%? Tak tylko pytam bo ShWM to dobra modyfikacja a ja bym z chęcią pograł na polskim języku :).

 

 A czy ktoś w ogóle tłumaczy ten mod ?

 

Mam pytanie.

Czy ktoś używał spwnera w wersji 2.1 ?

 

Robię to według sposobu @cichy, lecz nie działa.

Edytowane przez qwert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak wcześniej pytałem o spolszczenie moda to nie wiadomo było, czy w ogóle zostanie spolszczony. Więc próbowałem sam spróbować i od razu jest problem. Zacznam tłumaczyć, po prostu zmieniłem zdanie po angielsku na polski. Kilka linijek tylko żeby zobaczyć czy dobrze robie ale przy próbie uruchomienia gry od razu wywala buga. Może ktoś by u siebie spróbował przetłumaczyć kilka zdań i sprawdzić czy nie wywala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wcześniej pytałem o spolszczenie moda to nie wiadomo było, czy w ogóle zostanie spolszczony. Więc próbowałem sam spróbować i od razu jest problem. Zacznam tłumaczyć, po prostu zmieniłem zdanie po angielsku na polski. Kilka linijek tylko żeby zobaczyć czy dobrze robie ale przy próbie uruchomienia gry od razu wywala buga. Może ktoś by u siebie spróbował przetłumaczyć kilka zdań i sprawdzić czy nie wywala.

 

Przetłumaczyłem ten mod, tylko czekam na launchera w wersji pl od autora.

Sporo tłumaczenia nie było, spokojnie można było grać w wersji pl z eng modem.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.