Skocz do zawartości

Shoker Weapon Mod 2.1/2.0/1.0


Rekomendowane odpowiedzi

Macie problemy spolszczenie Tfu... Ja będąc w gimnazjum przeszedłem całego SHOCa bez spolszczenia. I jakoś mi to nie przeszkadzało a wy kilkoma zmianami tekstowymi się martwicie. Tłumacze mają lepsze rzeczy do roboty i swoje życie a jak już będą to tłumaczyć to z nudy.

  • Dodatnia 1
  • Negatywna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...

Mam problem ze spawnerem w wersji 2.1. Po zmianie w linijce G.SWM.DEBUG= false na true, wywala mi Bug Trap nawet pod czas próby wejścia do głównego menu przy odpalaniu. Mam SWM 2.1 połączonego z Atmosfear 3. Bez AF3 też były problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Jeśli wszystkie magazynki tak będzie w modzie trzeba ładować, to na pewno w niego nie zagram. Bo przypuszczać należy, że podobny "realizm" będzie zastosowany i do innych czynności. Powinni jeszcze wprowadzić dla snu, realny czas.

To nie są rozwiązania dla gier. Zwyczajne wytapianie czasu. Zanim GG załaduje magazynek do rpK, można w realu flaszkę obalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już były mody, w których trzeba było lądować magazynki. Ale do magazynka wskakiwała cała paczka. Ale absurdu z ładowaniem po jednym naboju, jeszcze nie było. Teraz chcąc mieć odpowiednia ilość magazynków naładowanych, to jak otworzysz plecak, to będą widoczne tylko one.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ładowanie magazynków było już w modzie do Cienia i muszę powiedzieć, że po pierwszym zachwycie strasznie mnie to wkurzało (tam jeszcze było drugiego ograniczenie, że w różnych pancerzach mogłeś nosić różną ilość magów, w zwykłych kurtkach np 2 do pistoletu i ze dwa do kałacha) bo to utrudnienie ograniczało tylko nas ;) npc-e walili sobie normalnie zmieniając magazynki.

A wyobraź sobie, że musisz załadować ze 20, 30 pustych magazynków to cie cho@#$a weźmie :D

Ps. czy tylko mi się niepodobna umieszczanie wszelkiej masy kolimatorów, aimpointów na tych dwururkach, wiadomo celowanie łatwiejsze ale te giwery wyglądają z tymi nowoczesnymi dodatkami jakoś tak śmiesznie i pokracznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, ładowanie kul do magazynków w grach Aperionu (i samo zarządzanie tym bałaganem zwanym ekwipunkiem) było bardzo relaksujacym zajęciem.

Do Saigi raz śrutowe raz kulowe. Do karabiów raz przeciwpancerne, raz dum-dumy. Żeby życie miało smaczek...

Za to celowników na dwururkach nie mogę ogarnąć, po co i na co? Z bliska nie celuję, na parę kroków naprzód wystarczy to co jest i tyle.

Edytowane przez ZapomnialemLoginu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ZapomnialemLoginu napisał:

E tam, ładowanie kul do magazynków w grach Aperionu (i samo zarządzanie tym bałaganem zwanym ekwipunkiem) było bardzo relaksujacym zajęciem.

Zobaczymy co powiesz jeśli w modzie będzie PKM i będziesz chciał poużywać i zrelaksować się przy ładowaniu taśmy :005:

Co do wyglądu moda elegancko to wszystko wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tom3kb napisał:

Zobaczymy co powiesz jeśli w modzie będzie PKM i będziesz chciał poużywać i zrelaksować się przy ładowaniu taśmy :005:

Co do wyglądu moda elegancko to wszystko wygląda.

Nic z czym nie poradziłyby sobie moje speedhacki (niezbędnick na długie podróże i czasochłonne czynności).

Skoro o tym modzie do ShoCa już wspomnieliśmy (Zone of Alienation) to twórca żyje i planuje zrobienie swojego moda do CoCha. Trzymam za niego kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.