Skocz do zawartości

[Propozycja] Nowy wygląd systemu rang na forum.


The Emperor

Rekomendowane odpowiedzi

@Kfiat - jak uważasz, dla mnie najważniejszy jest fakt zmiany ikon zarówno rang jak i frakcji, oczywiście kolejność można ustalić na proponowaną przez Ciebie, natomiast wart podkreślenia jest obecny wygląd, który naprawdę dobrze komponuje się z tłem strony - tutaj słusznie zauważył @Kpuc - niebieska ikona nie pasowałaby do tła forum. Pojawi się @Portals - daj mu znać na PW, może nie mieć czasu by przejrzeć temat.

 

Skoro już przy zmianach jesteśmy - kolejna propozycja, tym razem dla zbanowanych. Być może nie wszyscy - przynajmniej nowi forumowicze, zwracają uwagę na napis "Banned" umieszczony pod awatarem...przykład możemy znaleźć tutaj - link, gdzie użytkownik odpisuje zbanowanemu forumowiczowi. Proponuję dla większej wyrazistości zmienić obecną ikonę awatara z:

 

Dołączona grafika

na:

Dołączona grafika

proponowana ikona ma 100 x 100 px (tło przezroczyste), w razie konieczności podeślę przeskalowaną.

Aby dodatkowo naznaczyć postępowanie osób zbanowanych proponuję zdjęcie ikony rangi i umieszczenie paska pod awatarem:

Dołączona grafika

 

Z takimi oznaczeniami każdy będzie wiedział, że ma do czynienia z użytkownikiem, który swymi czynami przypieczętował głębię swojej hańby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chłopaki kombinujecie :D Nie no, oczywiście wielki plus dla was za to co robicie. Jest dobrze, będzie jeszcze lepiej.


Dołączona grafika Cosik ode mnie.

Amm, ten zbanowany nie pasuje. Skro wkładacie w to serce i dużo czasu to zróbcie to w jednym temacie. Tutaj ładnie pięknie rangi, tutaj frakcje. Cud malina robi się stalkerowsko i tu zbanowany. Ja bym proponował martwy. Skoro zbanowanych i tak się nie odbanuje bo to już przegięcie z ich strony.

P.S

Skoro znaleźli się uzdolnieni graficy to ja bym poprosił jednego o pomoc. Bo portalu skończyć nie mogę. Thial znów, po raz kolejny mnie wydymał z robotą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@danieldino

czy proponowany przez Ciebie awatar ma zastąpić obecny wygląd w profilu osób zbanowanych? Jeśli tak, są osoby gotowe pomyśleć, iż napis "brak avatara" jest defaultową ikoną w przypadku braku konfiguracji profilu - zbanowany musi nosić piętno niczym złodziej w średniowieczu, któremu odcinano rękę. Napis martwy świadczy o uwolnieniu od brzemienia hańby, wszak śmierć jest uwolnieniem od życiowych problemów - śmierć nie jest najgorszym ze stanów w jakim może znaleźć się człowiek. Jest to oczywiście mój punkt widzenia, ale pomysł ma za zadanie sprawić, aby osoby zbanowane miały w profilu wyraźną informację, tak aby sytuacje z forumowiczem - jak ta podana w przykładzie (post 52) nie powtórzyły się w przyszłości. To oczywiście moja propozycja, natomiast nie chciałem zakładać kolejnego tematu poświęcającego uwagę zagadnieniu osób zbanowanych.

à propos kwestii dotyczącej grafiki - na tym polu jestem amatorem, specjalistami od grafiki są kol.Kpuc oraz ƉƐϼД . Możesz na PW wysłać mi szczegółowe informacje, ale nie mogę obiecać podjęcia się wykonawstwa, zanim nie ocenię skali prac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak jak napisał Emperor kilka postów wcześniej warto by było w pierwszym poście ew w innym wątku napisać od A do Z jakie są rangi i co oznaczają. Temat podpiąć i do tego w jakimś sensownym miejscu by nowo logujący się użytkownicy trafili na ten dział.

 

Edit: przeglądam forum i jeśli dobrze rozumiem to udało się zastosować rangę dla "gość w zonie" z czym wcześniej był probiem? Fajnie, że nic nie trzeba już kombinować ^_^

Edytowane przez kfiat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że kol.Kfiat wspomniał o konieczności poprawienia tematu, proponuję starą wersję otagować w spoiler - link, dodając informację o poprzedniej wersji rang w nagłówku posta, natomiast dla aktualnego systemu rang - skopiować poniższe informacje, dodając info o ilości postów dla każdej z ikon. W każdym razie - poniżej gotowa wersja do skopiowania (poprzednio dodawałem ikony w postaci załączników) - widoczna dla każdego z userów.

 

Gość w Zonie     Dołączona grafika
Turysta         Dołączona grafika
Kot      Dołączona grafika
Wędrowiec   Dołączona grafika
Twardziel     Dołączona grafika
Doświadczony    Dołączona grafika
Weteran          Dołączona grafika
Stary Wyga     Dołączona grafika
Przewodnik     Dołączona grafika
Znawca Zony   Dołączona grafika
Przemytnik     Dołączona grafika
Mistrz     Dołączona grafika
Barman       Dołączona grafika
 

Dziękuję forumowiczom za zaangażowanie , bez ich głosu oraz pomocy @Portalsa - temat zostałby zmarginalizowany.

P.S @Portals - przemyślałeś propozycję wyglądu rang dla zbanowanych z posta nr. 52?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • portals zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.