Skocz do zawartości

Kobiety w Strefie.


danieldino

Co sądzisz o kobietach w Strefie ?  

89 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co sądzisz o kobietach w Strefie ?

    • Dobrze że będą kobiety.
      60
    • Źle że będą kobiety.
      27


Rekomendowane odpowiedzi

:P, Dobre danieldino, naprawdę dobre. GSC szuka pomysłu na przyciągnięcie szerszej rzeszy graczy, a kobiety i dziewczyny to w końcu około połowy ludzkiej populacji. W 2-ce będą na pewno, ale ja też ma nadzieję, że będą stanowiły zaledwie maleńki ułamek NPC-y i powtarzam BĘDĄ CYWILAMI. ;). I nie bój nic - danieldino, napiszę Ci że one tak na prawdę nie gryząhttp://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/wodka.png.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2-ce będą na pewno, ale ja też ma nadzieję, że będą stanowiły zaledwie maleńki ułamek NPC-y i powtarzam BĘDĄ CYWILAMI.

Niby dla czego ...kombinezonów damskich nie szyją..?

Nie jedna łeb Ci rozwali zanim pomyślisz...nie strzelę bo to kobieta...http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons//wodka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila - ok, zona to paskudne miejsce. Ale prócz wszelkiej maści odszczepieńców i popaprańców - są tam i honorowe osobniki. Są miejsca, gdzie kobieta może czuć się w miarę bezpiecznie. Ogólnie ten wątek jest miejscami mocno szowinistyczny. Kobiety świetnie dają sobie radę w boju, równie dobrze, jak mężczyźni. Historia zna wiele przykładów kobiet - wojowniczek. Owszem, jest ich mało - ale żeby zachować realia - być w zonie muszą. Nie ma takiego miejsca na świecie, gdzie nie ma kobiet. Pracują w kopalniach, służą zawodowo w wojsku, zasuwają na platformach wiertniczych, walą się na ringach - robią dokładnie to samo, co faceci. Naturalną koleją rzeczy - pojawiły by się i w Zonie, jako że to ciekawskie stworzenia. Zona bez kobiet jest po prostu nienaturalna. Zgoda, nie było by ich zapewne wiele, ale w realnym świecie były by w Zonie bez wątpienia. A mi się marzy maksymalny realizm Strefy. Bo teraz to jakieś SF..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oloo strefa to tylko miejsce w którym dzieje się gra. Realna w stalkerze nie w rzeczywistym świecie. Niektórzy nas fanów stalkera uważają za dziwnych, gram w stalkera bo to moja ulubiona gra z wielkim potencjałem dodanym przez mody, wole to tysiąc razy niż jakieś najnowsze gry. Troche zszedłem z tematu jeżeli mają być kobiety to niech będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytajcie co dzieje się kiedy kobiety mają kontakty ze Stalkerem: http://www.mmszczecin.pl/blog/entry/10907/Stalker+%E2%80%93+prze%C5%9Bladowca+z+mi%C5%82o%C5%9Bci.html] http://kobieta.interia.pl/news/stalker-namolny-adorator,1439190 Zupełnie nie znałem takiej definicji Stalkera... Mimo to zdania nie zmienią, baby z rozsądkiem wprowadzić do Zony!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedne by uciekły, a drugie po to przybyły, jeszcze inne poradziłyby sobie z tym i to są te, które chciałbym w Zonie spotkać. Już widzę te zleconka na odstrzał Stalkera-stalkera... albo "pogadanie" z kolesiem. dino - bandyci też ludzie, a niektórzy nawet swój kodeks mają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyskoczy ci taka Xena z krzaków i nie bd wiedział w która stronę uciec... Zapewne dadzą A.Dark jedna ocali zone. Ciekawe czy po zabiciu wroga bd mógł zdejmować z niego kombinezon... Dlatego z kobiet to by było coś... A tak poważnie. To kobieta jak i facet. Są dobrzy i źli. Zona miejsce zbrodni jak i mężczyzn jak i kobiet. To taki dodatek na urozmaicenie gry różniących się od wcześniejszych. Ale też może być tak że kobitki i takie tam duperele bd wycofane... Jak z poprzednich częściach stalkera motywy czy też rzeczy lub postacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyskoczy ci taka Xena z krzaków i nie bd wiedział w która stronę uciec.

Całkiem słusznie już wcześniej pisałem, że nie jedna łeb Ci rozwali zanim pomyślisz ...nie strzelę bo to kobieta.

rzeczywistości może powstać całkiem fajny projekt jeżeli nie przesadzą z kobietami.

Tak jeżeli nie przesadzą będzie miejsce dla wszystkich...;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kobitek w Zonie to powieWam, że mam mieszane uczucia. Z jednej strony fajnie by było, gdyby dla odmiany można było z żeńskim stalkerem pogadać i flaszeczkę opracować przy ognisku :D, ale z drugiej strony ich pojawienie może dać pole do popisu różnym niewyżytym moderom zdejmującym ciuszki ze wszystkiego w grach co ma inną niż męska budowa klatki piersiowej :). Potem zaczęłyby się pojawiać, różne "hot coffee" mody i znów w telewizji pseudoznawcy gier mieliby używanie jak to gry źle na psychę wpływają :) Pomysł Vorenusa z fabularnym wykorzystaniem płci przeciwnej jest OK. Pomysł stalkera żeńskiego z giwerą latającego po Zonie - jakoś mi do klimatu gry nie pasuje. Oczywiście powiecie, że można takich modów nie instalować :D Już Wam wierzę, że chociaż raz ze zwykłej ciekawości (jak im to wyszło ...)nie zainstalowalibyście ;) I wyobraźcie sobie jak by rozwalił klimat taki Stalker Tatiana w pancerzu Adamowym bez listka (listków) z minigunem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Mam nadzieje że twórcy gry odpuszczą sobie kobiety, może i z jednej strony to fajnie że by było urozmaicenie ale z drugiej jednak wydaje mi się że będą psuły klimat twardej, bezlitosnej i niebezpiecznej strefy ;) Jak już muszą być to niech będzie ich nieporównywalnie mało do Stalkerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

To już raczej akademicka dyskusja bo kobiety do Zony już trafiły.Pomijając Panterę , Błyskawicę czy też tylko wspomnianą w dialogu Iskrę w NS to takie coś w przyszłości nas już nie ominie

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=hbaGSEP_4x8&feature=player_detailpage

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=98OJqv15ZYI&feature=player_detailpage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.