Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
  • pacjent1972 przypiął/eła ten temat
  • 10 miesięcy temu...

Dokumenty na psychopatów są nieprzetłumaczone, także mam dwa jeden z X18 drugi od Sacharowa, podejrzewam że fabuła jest powiązana z tekstem tych dokumentów bo nie mam żadnych nowych dialogów  z barmanem, Sacharowem czy Woroninem lub z Łukaszem.

Może ktoś wie gdzie się znajdują pliki tych dokumentów lub jak się nazywają w plikach gry ? 

 

ss_user_12-26-16_14-05-48_(l04u_labx18).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wylot przy wyjściu z x16 do podziemi 

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CScriptEngine::lua_error
[error]File          : E:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrGame\script_engine.cpp
[error]Line          : 73
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : LUA error: ...ow of chernobyl\gamedata\scripts\task_manager.script:612: attempt to index local 'sel_task' (a nil value)
 

stack trace:
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylot przy wyjściu z x16 do podziemi 

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CScriptEngine::lua_error
[error]File          : E:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrGame\script_engine.cpp
[error]Line          : 73
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : LUA error: ...ow of chernobyl\gamedata\scripts\task_manager.script:612: attempt to index local 'sel_task' (a nil value)
 

stack trace:
 

Znalazł ktoś jeszcze jakąś z biografii Psychopatów, oprócz 1 od Sacharowa i 2 z X18 ? Po przejrzeniu rus. forum nie znalazłem by ktoś jeszcze jakieś znalazł prócz

tych pierwszych dwóch. 

Gdy się nie skopiuje z do gry zawartości bin z moda, to mamy celownik + , i rozpoznawanie nim kto wróg (żółty, czerwony) i kto to jest (nazwa stalkera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Echo Czarnobyla 2 + obydwie łatki do pobrania TUTAJ (modsfire.com - 1,27 GB). 

Link pochodzi ze strony https://stalker-mods.clan.su/load/s_t_a_l_k_e_r_ten_chernobylja/s_t_a_l_k_e_r_ten_chernobylja/ehkho_chernobylja_2_vtoroe_dykhanie_spavner/5-1-0-4625

@tom3kb @Agrael niestety nie znalazłem osobnych łatek do pobrania, więc sugeruję umieścić powyższe archiwum na naszym serwerze, po uprzednim jego zweryfikowaniu.

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Próbuję uruchomić tego moda, lecz już przy starcie nowej gry na etapie synchronizacji wylatuję z takim errorem.

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CScriptEngine::lua_error
[error]File          : E:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrGame\script_engine.cpp
[error]Line          : 73
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : LUA error: e:\mody\echo\gamedata\scripts\bind_stalker.script:351: attempt to index global 'nd_news_main_data' (a nil value)

A ponieważ jego opisy w necie są po angielsku, proszę o wyjaśnienie.

I trochę mnie wylot zaskoczył, bo przecież w moda grałem i wtedy problemów nie było.

To ja wstawiłem moda, ale od tamtej pory do niego nie zaglądałem. A że przy porządkowaniu modów dokonano w #1 zmian, nie jestem w stanie powiedzieć czy wszystko tam jest w porządku.

Dodałem odsyłacz do patcha kumulatywnego.

Tym bardziej, że gdy go wstawiałem był na v.1.0006, a teraz na https://ap-pro.ru/forums/topic/342-эхо-чернобыля-2/

jest na v.1.0004, choć aktualizacja wstawki jest tegoroczna.

@Monolithalian  Postawiłeś moda? Jeśli tak, to opisz instalację.

@Anton Gorodecki  Nie pogniewam się, jeśli zrobisz właściwy opis instalacji na polską podstawkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam tego moda, aczkolwiek jak przez mgłę. Znalazłem nawet swój post na drugiej stronie z 2014. Stawiałem go w takiej kolejności: Cień 10006, gamedata ( https://yadi.sk/d/xKNXgKloGfou7 - na 100% ) z tego linku i spolszczenie. Z tym że nie ma nigdzie tego nieszczęsnego Patcha nr.3 ( który zawierał w sobie poprzedni ).

Chociaż.. 
Może to jest Patch 3 ? https://yadi.sk/d/Q6-PGvk9hW2NS Na AP-PRO było napisane, że jest to poprawka. 

Trzeba sprawdzić na którym patchu zadziała. 

Jest już spolszczenie na naszym serwerze. Wcześniej trzeba było go szukać z listy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kondotier napisał:

@Monolithalian  Postawiłeś moda? Jeśli tak, to opisz instalację.

 

Zapomniałem już o nim, w sobote albo jeszcze dzisiaj wieczorem zobacze

 

https://stalkerportaal.ru/load/teni_chernobylja_novyj/teni_chernobylja_repack/s_t_a_l_k_e_r_shadow_of_chernobyl_ehkho_chernobylja_2_2014_2015_pc_124_repack_by_serega_lus_124_3_83gb/131-1-0-2347

Tu jest link do jakiejś rosyjskiej strony z tym modem, może zadziała 

Edytowane przez Monolithalian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poboksowałem się z modem i coś mi się widzi, że problemy sprawia dodany do spolszczenia śpiwór. A że jego dodawał @Junx , ja nic z tym zrobić nie mogę. Jedynie spolszczenie na nowo.

Zwracam się więc do @Junx , z prośbą, o jego usunięcie ze spolszczenia i to naprawione spolszczenie gdzieś udostępnić.

Chyba że jeszcze ktoś kto ten śpiwór potrafi wykastrować w tym pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.