Skocz do zawartości
michal488

Misery 2.0 gra sie lekko przycina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam oryginalną płytkę stalkera zew prypeci doinstalowałem mody (1.6.02, Misery 2.0, QF, 2.02., spolszczenie, poprawkę spolszczenia) > podczas gry szczególnie na otwartym terenie gra się lekko przycina, są takie krótkie skoki co jakiś czas. Sprzęt mam dobry a wręcz mocny :

Grafika Radeon r7 260x 2GB

8 GB DDR3 Ramu 

Płyta główna Asrock 970

Na tym sprzęcie odpalałem Battlefield 4 na ustawieniach ultra i śmigało aż miło a tu coś się tnie. Do tego zauważam zmianę jasności tzn. np jak zmieniam broń na karabin automatycznie się robi troche ciemniej jak wyciągam np. nóż znowu robi się jaśniej.

Wszystkie najnowsze stery do grafiki mam zainstalowane.

Dodam że płytkę kupilem parę ładnych lat temu może w 2010 roku ( Cenega Premium Games)

Raczej nie wydaje mi się żeby to była wina sprzętu bo wymienione podzespoły wymieniłem w tym miesiącu no i ten battelfiled 4 naprawde bardzo płynnie chodził na tych najmocniejszych ustawieniach. 

A więc pytam co może być nie tak? może coś z tą płytką?

Wszystkie mody instalowałem zgodnie z kolejnością podaną na tym forum. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz mało pamięci wirtualnej chyba. Jest poradnik na forum jak zwiększyć wydajność modów i stalkera.

Mam 8154 mb ramu  aktualnie przydzielonego więc raczej to ie jest to. No chyba że jest to za dużo??

Koniec dobrych rad??? zadnych pomysłów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

We wszystkich odsłonach  Stalkera , czystych i z modyfikacjami , gra w niektórych momentach się przycina. Pozostaje się przyzwyczaić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak powiedział gawron silnik stalkera jest troche niedopracowany stąd te przycinki, na pewno nie wina sprzętu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi