Skocz do zawartości

Zew prypeci czy czyste niebo - od czego zacząć?


Rekomendowane odpowiedzi

a czy te mody - autumn aurora 2 i complete(do zew prypeci) zmieniają tylko grafikę i działają z grami, które posiadają polską wersję językową? 

 

Cień Czarnobyla PL + Autumn Aurora 2 - wymagana jest wersja gry 1.0006 żeby mod graficzny poprawnie działał.

Mod dodaje opcję spania w wybranych miejscach - czujnik artefaktów (tak jak jest to w Zewie Prypeci).

Pojawia się również opcja naprawy broni i pancerzy.

Zew Prypeci PL + Complete - grałem dawno i nie pamiętam szczegułów zmian które mod wprowadzał ale dla samej poprawy grafiki warto w ten zestaw zagrać ! (Z tego co pamiętam to dodanie Complita nie powodowało zwiększenia ilości błęów) 

Oczywiście diecezja w co i jak zagrać nalezy do Ciebie :)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No decyzja to akurat jest ciężka do podjęcia :D na dysku już zainstalowane CoP, więc może od tego zacznę. Nie mam za bardzo kasy żeby kupić pierwszą część, bo jestem goły i wesoły, więc jedyne co zostało to pirat, ale wiadomo jak to bywa z piratami raz działają, a raz nie :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No decyzja to akurat jest ciężka do podjęcia :D na dysku już zainstalowane CoP, więc może od tego zacznę. Nie mam za bardzo kasy żeby kupić pierwszą część, bo jestem goły i wesoły, więc jedyne co zostało to pirat, ale wiadomo jak to bywa z piratami raz działają, a raz nie :/ 

 

Moim zdaniem możesz śmiało grać najpierw w CoP tylko dodaj sobie do niej mod Complete   np. z tego namiaru

http://www.moddb.com/mods/call-of-pripyat-complete/downloads

Za nim skończysz CoP może nazbierasz na SoC ;) 

 

Powodzenia !

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Complete do CoP mu dajesz? Kompletnie zgłupiałeś? Nie radzę go pobierać. Do CoPa dodaje tylko bugtrapy. Do wywalenia z dysku.

Drogi kolego bez wnikania kto ma rację i jak to okresliłeś zgłupiał. Jeśli zwrócisz uwagę na zasadę działania i udziału w forum każdy z nas ma prawo do własnego zdania I jeśli pozwolisz ja również z tego prawa będę korzystał. Poleciłem instalację Complita do CoP poniewaz niesamowicie poprawia grafikę i nie pamiętam żebym miał jakiekolwiek problemy ze stabilnością tego zestawu. Powiem wiecej  mam kumpla z którym staramy się (chociaz on gra dużo wiecej) grać jako fani Stalkera w te same mody. Jeśli chodzi o CoP + Complete - zagrał  najpierw w samą CoP a potem po moim poleceniu w CoP + Complete. Nie pamiętam żeby dzwonil do mnie w sprawie wylotów na pulpit wręcz przeciwnie było zachwycony tym modem.  Żeby nie przedłużać polecam zestaw CoP + Complete !

 

Pozdrawiam Wszystkich fanów Stalkera :)

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie na tym forum temat o Complete, oraz na konkurencyjnym forum też zobacz sobie temat o tym modzie.

Witam.

Nie bardzo rozumiem jaki sens ma odsyłanie mnie do postów na tym forum lub do konkurencji.

Jeśii nawet TU i TAM ktoś zjechał mod za wypady do pulpitu (lub nawet wszyscy) czy to zmienia fakt że u mnie

i u kolegi o którym wspomniałem nie było żadnych problemów ?

Wydaje mi się że nasza dyskusja odbiega od tematu postu.

Ja polecam mod bo uważam, że warto go dodać - Ty uważasz inaczej i niech tak zostanie :) 

Wybór i tak należy do maestro.

 

Pozdrawiam wszystkich fanów Stalkera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pobrałem tego moda do CoP i gra mi przycina strasznie. Wina kompa to raczej nie jest, bo wszystkie najnowsze gry ciągnie na wysokich bez problemu. 

 

Do pulpitu mnie akurat nie wyrzucało. Tylko te przycięcia :/

Edytowane przez maestro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi na moim sprzęcie po zainstalowaniu Complete uciąga dynamiczne oświetlenie i jest świetnie. To wielki wyczyn i mam ponad 20FPS przy strzelaninach. Ten mod ma jakieś shadery które powiększają ilość FPS dzięki czemu słabsze kompy mogą uciągnąć opcję o jeden wyższą Statyka.

 

@kazik

A czy to, że mam S.T.A.L.K.E.R.y z CD-A, a inni mają z nim problemy a ja nie, upoważnia ich do hejtowania CDA? A no tak, mają prawo. W tym kraju jest wolność słowa. To, że komuś może działać, nie znaczy, że każdemu ma działać. Pozdrawiam, jak ma ktoś zamiar grać w Complete do CoP'a to polecam kupić:

 

Aspirynę

Maść na ból dupy

Stoperana

Gripexa

Ketonala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacowni koledzy nigdy nie pytałem co i z kąd mam pobierać . Zasysam wszystko co wzbudzało moją ciekawość .Po zainstalowaniu można się przekonać , czy było warto . Jeśli nie pasi to w powietrze .

 

Popieram !!! , dalej gram w soc, mody do zewu i bagien (czyste niebo) jakoś tak same z siebie (!) ;) niewiele dają, jak w/w po soc-u to tylko odcinanie kupnów, np. pobrałem moda do tzw. wojny w zonie(2-e wesje |Czyste Niebo) i jak zwykle niezwykle wywala co chwilę, kombinowałem z zewem i...i starczy, teraz kombinuję: Upadła Gwiazda, Fotograf, Apokalipsa-powinnośc-Filozofia Wojny oraz zamierzam w LA trochę "pociąć".

Jak w/w (gawron) mam podobną metodę: jak się tnie, wywala itd/itp to SS czyli spier..... stąd, to jest tylko gra i ma dawać relaks a nie nerwy, ciśnienie i inne takie od zaburzenia od  ;) kontrolerów/burerów... .

 

Moja opinia do: CN - zwiedzanie bagien z nutką małej mieściny

Zew prypeci - cóż, jak juz wszystko ubijesz, nie odlecisz to się błąkasz jak zombi po pustej zonie...

 

z uszanowaniem ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli ktoś ma mały transfer to takie pobieranie nikomu nic nie da. Mod o którym mówisz (całkowita wojna frakcji) nie wywala przy zmienieniu Autosave z 180 na 30 oraz wklejeniu poprawki do prac. Mam może dwie wywałki na cztery godziny. I kompletnie nie zgadzam się z tym co piszesz.

 

CS - Random Mod, OGSM Mod, TFW mod, Spowiednik Zony mod, SGM mod...

CoP - Misery mod, P.R.T. Mod, SGM mod

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.