Skocz do zawartości

Shot Team - Modning S.T.A.L.K.E.R.


om3n499

Rekomendowane odpowiedzi

Nie tak si? robi mody. Przede wszystkim nie skrzykuje si? wiary na forum pe?nym obcych ludzi mówi?c im, ?e dopiero b?dziemy co? robi?. Albo skrzykujesz si? z kumplami, albo masz w tym fachu szacun u ludzi na ca?? wie? i id? z tob? jak w dym. Po drugie nie szuka si? go?ci, którzy niewiele umiej?, nie zaczyna si? od fabu?y, to wszystko jest detal, mo?na to zrobi? na poczekaniu - celuje si? g?ównie w szukanie skrypterów, potem grafików, writerów od pomys?ów, dialogów, fabu? na ko?cu. Po trzecie, obcy na forum obcych sobie ludzi nie przychodzi z pustymi r?kami - zawsze trzeba mie? ju? cz??? pracy wykonanej. Tylko nie - mam fabu?? !, no b?agam, za chwil?, je?li kto? poprosi wymy?l? ich tutaj dziesi??, a moda to nie zrobi. Porz?dnej, fachowej pracy. Wi?c pokazujemy - mam ju? to, to i to, sporo zrobionego ?wiata, ale potrzebuj? pomocy z tym i tamtym (typowo mrówczej , wi?cej ludzi wykona j? sprawniej) bo b?dzie trwa? za d?ugo.

Np. wspomina?em wy?ej o konwersji na nowy silnik. Je?li chcia?bym robi? moda z lud?mi, przyniós?bym najpierw gotowy zestaw narz?dzi do tworzenia ?wiata. Przeniesione modele, skrypty, tutoriale jak si? z tym wszystkim obchodzi?. I wtedy powiedzia?bym - ludzie ! mam wszystkie gotowe narz?dzia, potrzebuj? teraz kup? braci do robienia map, qeustów i innych, bo z tym ju? nie wyrobi? - za du?o roboty dla jednego. To jest ju?, jak s?dz?, uczciwe podej?cie.

Nigdy nie przychodzi si? z niczym. Czy to pomys?em czy tylko wizj? tworzenia czego?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.