Jump to content

[Trzeci pendrive w Kordonie]


Recommended Posts

Wrzucam tu poradnik mego autorstwa - czyli jak zdobyć pendrive od kolesia zwanego WŁÓCZĘGĄ.

Zawsze umiera - jest na to sposób. I to bez moda. Testowane na wersji gry 1.5.10.

 

--------

 

By Włóczęga nie umarł... nie przyjmujemy po jego eskorcie nagrody od Wilka. Poczekajmy z tym do zdobycia skrzynki Sidorowicza. Mamy ją? Świetnie. Ale nie można jej na razie oddać! Idziemy do Włóczęgi i pytamy:

-Co dla mnie masz?

-(Teraz Włóczęga podaje informacje o schowku)

Po wszystkim możemy oddać skrzynkę do Sida i odebrać nagrodę od Wilka za eskortę kota.

 

WAŻNE: Przed zdobyciem skrzynki nie gadamy z Włóczęgo, a najlepiej w ogóle trzymajmy się z dala od Centrum Wioski gdyż może się coś spieprzyć, tak jak kiedyś mi. Pozdrawiam!

  • Positive 3
Link to comment
Share on other sites

Nie powiem - przydatne. 

Ale po wzięciu zadania od Wilka na ochronę oraz przyprowadzenie Włóczęgi do obozu kotów można go uratować nieporadnego stalkera. Nie jest to łatwe bo psy od razu biegną i atakują żółtodzioba. Po wzięciu kwesta od razu biegłem w stronę psów które szybko starałem się wybić, może za pierwszym razem nie jest łatwo ale za którymś się uda. A potem już można spokojnie kupić info. na temat pendrive. 

Moim zdaniem gorzej jest z bandytami. Aby oddać pendrive technikowi z Wysypiska trzeba mieć neutralne stosunki z bandziorami, a to nie jest już taka prosta sprawa. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ciężko zrozumieć posty @vidkunsena. 

Nie ważne jakie jest podejście do zadania.. Gość tak czy siak nie daje info na tema lokalizacji pendriv'a. Co dziwne tylko na patchu 1.5.10

Twojego sposobu @kumpel próbowałem ale gdy idę ze skrzynką do Sidorowicza nagle dostaje komunikat że zadanie nie powiodło się na Włóczęgę bo po prostu umiera w wiosce. 

Link to comment
Share on other sites

Pewnie byłeś wcześniej w wiosce lub okolicach. Albo ja miałem buga, albo ty. Kurde, więc do dupy sposób. Pewnie miałem buga. Albo nie zastosowałeś się do instrukcji. Kilka razy mi się udało, raz nie... już nie wiem co o tym myśleć. Tak czy siak u mnie działał... ale może mam buga.

Sorry...

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • Guest locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.