Skocz do zawartości

Faction Commander 2.5.1 + Władca Zony 5.0


Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa: Faction Commander 2.5.1 + Władca Zony 5.0 Compilation
Twórca: @PerrytPL
Platforma: Czyste Niebo 1.5.10

 

Opis:

Spoiler

 

Przedstawiam moje własne połączenie dwóch modów, Faction Commandera i Władcy Zony :).

Obie modyfikacje zawarte w kompilacji nie są moje, ja je tylko połączyłem

Klawisze :
F1 - Menu Władcy Zony

F2  - Menu Faction Commander

 

Oba mody działają tylko pod wersję 1.5.10!

Ostatnie uwagi:

W razie wykrycia wszelakich bugów lub niezgodności obu modów pisać :)

 

 

Screeny:

Spoiler

post-3505-0-90981900-1397942478_thumb.jp

 

Instalacja:

Spoiler

Standardowo wklejamy folder gamedata do swojego katalogu z grą, pamiętać należy że jeżeli wcześniej nie instalowaliśmy żadnych modów należy zedytować plik fsgame.ltx i zmienić wartość:
$game_data$ = false na   $game_data$ = true

 

Link do pobrania:

 

  • Dodatnia 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Klasycznie jestem "znany" z dziwnych pytań ale PerrytPL : wlatce kojarzę, kopsa ci fanty po wciśnięcu s, f1 lub f2 czy f3 w zależności od moda ale faction commander to jakis rodzaj moda takiego jak wojna frakcji???

I na fajrant techniczne: mam wersje z gazety cda oraz rus wersję, która wg. ciebie/was na forum jest adekawtna do tego moda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faction Commader to mod który skupia się głównie na wojach frakcji. Jednocześnie po rozpoczęciu gry masz dwie możliwości, albo grasz normalnie (Tryb Fabularny) albo totalną wojnę frakcji (Tryb Wojny Frakcji). Modyfikacja nie dodaje przedmiotów czy czegoś w tym rodzaju, masz menu moda przez który ustalasz sobie sposób w jaki twoja frakcja ma działać (Przykładowo: Wybierasz "Atak" oddziały twojej frakcji atakują wrogie pozycje, wybierasz "Ekspansja" oddziały twojej frakcji atakują jak najwięcej terenów aby należały do nich), można też spawnować oddziały frakcyjne. Wg mnie najciekawsza opcja to Spawn twojego oddziału, pojawiaja sie 4 ziomków, ubrani w kombinezony najemników, podzieleni na typy np. Medyk, Mechanik itd. Można ich dozbroić (Niestety z własych pieniędzy ;) ) i nakazać atak na dany teren, obronę danego terenu itd :)

 

@edit Za zajmowanie terenów dostajesz dużo kasy, dobre bronie czy kombinezony :)

Edytowane przez PerrytPL
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Izypl100

Jestem w stanie przetłumaczyć tekst ale ty możesz - nie, nic nie musisz - wstawić ten tekst tam gdzie on ma się znaleźć żeby tzw. spolszczenie "miało ręce i nogi", spróbuj, może dasz radę bo ja się na tzw technicznych kwestiach nie znam.

Jakby co to możesz się do mnie zwracać z czym tylko chcesz gdyż nie ma głupich pytań są tylko odpowiedzi nie pasujące do zadanego pytania lub brak takowych odpowiedzi - np. typowe pytanie jak na razie bez satysfakcjonującej pytającego odpowiedzi : gdzie się zaczyna i kończy wszechświat?

Wierzę w ciebie!

Edytowane przez vidkunsen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.