Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że to może być spowodowanie quicksavami.  Scanf() zdaża się często gdy nazwa pliku np (ltx) jest niepoprawna, możliwe że jakiś stalkerski squad się ładuję z jakaś błędną texturą czy coś takiego( chodzi o dynamiczny spawn miałem coś takiego w TŚ-2). Rozwiązanie ? najlepiej zacząć save sprzed pojawienia się tego błędu.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoła - trzy dokumenty koło siebie tj. pomieszczenie obok schodów przy dziedzińcu tam gdzie stoi bagienny doktorek, schody oraz zaraz za winklem schody do "kotłowni".

Kino Prometeusz - wyjście na rzekę dokument w czerwonym samochodziku, zwiedzajcie paki ciężarówek oraz tzw. "zejścia do kotłowni".

 

Widziałem Zulusa, zle co ja sie umęczyłem zanim milona zebrałem!!!!

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gawron - o problemie wylotów pisałem w #18.

Tam jest link do rus forum, z bugami. A jest ich sporo.

Ale ogólnie mówiąc, autorzy o tym wiedzą, lecz nie mają zamiaru poprawiać. Mod wg nich powstał w 3 dni, stąd kupa bugów i innych niepoprawności, np. logiki dialogów.

Poprzedniego sava radzą wczytywać po wcześniejszym zamknięciu gry.

Logikę dialogów staraliśmy się "wyprostować" na zrozumiałą, podczas tłumaczenia. Na ile się to udało, możecie sprawdzić tylko w grze. Tłumaczom będzie trudno, znając całość dialogu przed jego poznaniem w grze. Ale też nie wypada, poprawiać autorów, zmieniając dialogi.

A co do 1000000. Od początku moda w nagrodę otrzymujemy w nagrodę sprawną broń. Taką nadającą się do strzelania bez zacięć, znajdujemy w każdej akcji. To samo z amunicją. Więc nic nie należy kupować, reperować, a znalezioną broń sprawną, sprzedawać. Pakiety 4 generacji - użyć jednego na zeskok z wieżowca, pozostałe sprzedać. Wg autorów, po tym zdarzeniu mamy nieśmiertelność, czyli nawet kurcinę można sprzedać.

Szczęściarzom, w zadaniu od handlarza, może się zaspawnować detektor Weles. Wtedy i artefaktów mogą nazbierać.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiety, zadania, artefakty, wszystko aby uzbierac 1 000000 ;), ech czulem się jak prawa ręka Sidora: "a chabar ty pryniesł da ili niet???" ;)

p.s. odpuściłem sobie ten dokument z warzywniaka, bez niego tez mozna skończyć prawidłowo grę, może byc tak, że po wyjściu drugiej i trzeciej części wszystko będzie grało tak jak w czasie sojuszu.

 

"Udaczi Stalkiery!!!"

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kondotier-sprawa jest taka , że przy próbie wyjścia z gry , ta bez pomocy się nie zamyka i log też jest taki jak podałem w # 23 . Jeszcze raz spróbuję wszystkiego od nowa zaczynając od pobrania addona . Wykonując zadanie dla handlarza znalazłem Welesa przy jednym z zombiaków . Zapytam jeszcze , jak przedstawia się sprawa  z zadaniem dla technika , na rozprawieniem się z Wolnościowcami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gawron - nie odpowiem.

Ja, niestety, zakończyłem grę na zadaniu z pistoletem gaussa. Tak, że co dalej było, nie wiem. Muszę zaczynać grę od nowa, bo to co  mam, to tylko test na działanie polonizacji.

Zabrałem się za inną robotę, a i życie mi podrzuciło co innego do robienia. Musze zadbac o siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiesz o następnych częściach? Bo wg mnie, autorzy informowali, że jest to mod dla zapełnienia czasu w oczekiwaniu na Historię Zulusa, z którą nie ma on związku.

 Wg. tego co usłyszałem czyli historia Zulusa ... przecież Zulus jest w Prypeci, daje zadanko a co za tym idzie może byc wspomniany w prologu do historii Zulusa, luźny ale zawsze związek jest.

Tak, wiem, że to troche naciągane ale liczę, że pociągną też inne wątki w historii Zulusa.

 

;)

Wolościowców rozwaliłem sam a za mna szli ci moi pomocnicy, trochę pomogli pod koniec.

Weles, ja znalazłem trzy i sprzedałem dwa temu z góry co to chciał miliona.

W miejscu na ekipę z wolności czyli warzywniak jest jeden dokument który "wlazł w tekstury" - tego nie kumam, czyli jak to się stało - najlepsze jajca to sa przy zbieraniu butli - żółtych, troche ważą i denerwujące jest, że strzelaja ogniem do ciebie te tzw.daliki-bioniki a jak ukatrupisz to przy nich żadnej broni, chyba, że strzelają ze skafandrów albo błąd.

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg rus forumowiczów ( i autorów moda chyba też ), talizmany są "dekoracją" dodaną do moda, aby mieć kasę na butlę. Nic dla GG nie robią. Można śmiało ich sprzedać, tak jak i trzy z czterech pakietów medycznych 4 generacji.

1 trzeba zużyć przed skokiem z wieżowca. Po jego "zażyciu", uzyskuje się nieśmiertelność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja też myślałem, że to będzie coś fajnego. Pierwsze co mnie trochę zaskoczyło strasznie kiepskie tekstury. Zacząłem grać i pojawia się zadanie znajdź 30 dokumentów i latamy po mieście jakbyśmy makulaturę zbierali, co ktoś uciekał z Prypeci i mu się z torby sypały po miescíe te teczki. Dobiło mnie kolejne zadanie znajdź 20 butli z gazem, a każda waży 20kg, dodatkowo nie da się jej wyrzucić z inwentarza.W ogóle wszystkie rozmowy, opisy misji są bardzo kiepskie, krótkie, nieciekawe. Moda zostawie sobie na moment gdy już wszystkie inne przejdę i nie będę miał w co grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.