Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

maTcinPL - widziałeś kiedy był napisany ostatni post, dotyczący gry w tego moda?

Chcesz odpowiedzi, zadawaj precyzyjne pytania.

O który śmigłowiec ci chodzi? Ten na wieżowcu, czy inny?

Na wieżowiec to teleportem, już nie pamiętam gdzie jest. A na ziemię, to takie specjalne arty na życie na pas i skaczesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem już wszystko wiem tylko teraz latam jak głupi po całej Prypeci tylko po ten milion rubli na niebieski kanister z poli... czymś. Czy można jakoś zcheatować ten milion? I dla sprostowania nie teleportem tylko trzeba pogadać z tym w ubraniu monolitu.

Edytowane przez maTcinPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jest z tym trochę problemów, ale jak się zrobi wszystkie misje (dla naukowca oraz Zulusa) to masz z 200 tysięcy. Dużo się trzeba nabiegać, ale to najlepszy sposób. I polecam chodzić z max19 kg bagażu i herkulesa; brać po 3 zbiorniki na raz to szybko ci zleci.

@kondotier nawet bez specjalnych artów przeżyjesz. Upadek odejmuje połowę zdrowia.

Edytowane przez WujekJar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maTcinPl czy ty aby nie za często zmieniasz mody czy tak szybko je przechodzisz? Dopiero co pisałeś o problemach w przestrzennych anomaliach a teraz tu. Jeżeli tak szybko je kończysz to jesteś mistrz ale jak tak często je zmieniasz to nie dobrze, wykaż więcej samozaparcia i dokończ wcześniej wybranego moda a dopiero później zaczynaj następny bo to bez sensu. Pozdrawiam

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam na płytach w swojej kolekcji ;)

Widzę, że moda nie ukończyłem (2 strona tematu).

Jak będę w domu i nie będzie ważył tony gigabajtów tu wrzucę gdzieś. Tylko, że nie wiem kiedy to zrobię. Może dziś jeśli wrócę do domu albo w któryś dzień tygodnia. No chyba, że ktoś mnie wyprzedzi w uploadzie ;)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

@Paulinnio a pobierz z innych źródeł nie torrentowych. 

Ja nie miałem takich problemów.

Albo weź sobie go odpuść mod bardzo średni i słabo wykonany.

Lepiej pograj w coś bardziej dopieszczonego :)No chyba, że już wszystkie mody przeszedłeś to kombinuj ;)

Wypakowałeś wszystko czy tylko setup, a reszta plików spakowana w archiwum?

Ewentualnie czy czasem nie odpalasz setup ze spakowanego archiwum?

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael zmienił(a) tytuł na Gdy Rozum Śpi - Dziennikarz
  • Agrael przypiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.