Jump to content

Recommended Posts

• Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tytuł Oryginalny: Sleep of Reason История Журналиста Platforma: Zew Prypeci 1.6.02 Autor: Chaikin Leonid aka Gupi =), PRO100 STALKER Data Premiery: 29.04.2014r Autor Spolszczenia: @kondotier,

Do #1 dodałem spolszczenie tego moda. Ale dziękujcie smoxowi. Bo gdyby nie on, spolszczenia by nie było. Kilka rad na początek. 1. Addon + fix, jest pełnowartościowym modem z poprawkami. Wystarczy pob

https://allbesta.org/torrent/37756-stalker-call-of-pripyat-sleep-of-reason-istoriya-zhurnalista-2014-pc.html 2,48 GB z tego 45 MB to mod. Torrent: 33559_-S.T.A.L.K.E.R-.torrent Tor

Posted Images

maTcinPL - widziałeś kiedy był napisany ostatni post, dotyczący gry w tego moda?

Chcesz odpowiedzi, zadawaj precyzyjne pytania.

O który śmigłowiec ci chodzi? Ten na wieżowcu, czy inny?

Na wieżowiec to teleportem, już nie pamiętam gdzie jest. A na ziemię, to takie specjalne arty na życie na pas i skaczesz.

Wiem, wiem już wszystko wiem tylko teraz latam jak głupi po całej Prypeci tylko po ten milion rubli na niebieski kanister z poli... czymś. Czy można jakoś zcheatować ten milion? I dla sprostowania nie teleportem tylko trzeba pogadać z tym w ubraniu monolitu.

Edited by maTcinPL

Faktycznie jest z tym trochę problemów, ale jak się zrobi wszystkie misje (dla naukowca oraz Zulusa) to masz z 200 tysięcy. Dużo się trzeba nabiegać, ale to najlepszy sposób. I polecam chodzić z max19 kg bagażu i herkulesa; brać po 3 zbiorniki na raz to szybko ci zleci.

@kondotier nawet bez specjalnych artów przeżyjesz. Upadek odejmuje połowę zdrowia.

Edited by WujekJar

maTcinPl czy ty aby nie za często zmieniasz mody czy tak szybko je przechodzisz? Dopiero co pisałeś o problemach w przestrzennych anomaliach a teraz tu. Jeżeli tak szybko je kończysz to jesteś mistrz ale jak tak często je zmieniasz to nie dobrze, wykaż więcej samozaparcia i dokończ wcześniej wybranego moda a dopiero później zaczynaj następny bo to bez sensu. Pozdrawiam

• Dodatnia 1
  • 2 months later...

Mam na płytach w swojej kolekcji ;)

Widzę, że moda nie ukończyłem (2 strona tematu).

Jak będę w domu i nie będzie ważył tony gigabajtów tu wrzucę gdzieś. Tylko, że nie wiem kiedy to zrobię. Może dziś jeśli wrócę do domu albo w któryś dzień tygodnia. No chyba, że ktoś mnie wyprzedzi w uploadzie ;)

• Dodatnia 1
  • 1 year later...

@Paulinnio a pobierz z innych źródeł nie torrentowych. 

Ja nie miałem takich problemów.

Albo weź sobie go odpuść mod bardzo średni i słabo wykonany.

Lepiej pograj w coś bardziej dopieszczonego :)No chyba, że już wszystkie mody przeszedłeś to kombinuj ;)

Wypakowałeś wszystko czy tylko setup, a reszta plików spakowana w archiwum?

Ewentualnie czy czasem nie odpalasz setup ze spakowanego archiwum?

• Dodatnia 1
  • Agrael pinned this topic