Skocz do zawartości

Tajne Ścieżki 2 Final Update + Autumn Aurora 2


vandr

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
FATAL ERROR
 
[error]Expression    : xml_doc.NavigateToNode(path,index)
[error]Function      : CUIXmlInit::InitWindow
[error]File          : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrGameuiUIXmlInit.cpp
[error]Line          : 87
[error]Description   : XML node not found
[error]Arguments     : simple_answer_item
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Po początkowym zachwycie powoli zaczęły mi opadać witki. Znowu skiepszczone obszary gdzie save nie da się wczytać . Prypiat , na Radarze aż trzy obszary. W X10 wywala błąd grafiki , co 10 kroków save , wylot i tak do wyjścia. Przemęczyłem Radar , Poszedłem na Wysypisko strzał do drugiego bandyty, wylot bez loga i tak za każdym razem. W Final Update już tego nie było...

EDIT E tam, miałem zły dzień, gra się spoko ;)

Edytowane przez Buber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 3 miesiące temu...

Sprawdziłem. Działa. Chyba będę musiał ściągnąć jeszcze raz. Na razie gram na wersji , chyba Ścigacza, ze Stalker.pl . Ale tam też są jaja. Napisałem posta.

Dla pewności. Do gry wrzucić gamedatę, bin i patcha z tym samym ?

Edytowane przez DaarMoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest patch to zapewne coś ma patchować. A zatem trzeba go całego wrzucić. Od zarania dziejów takie jest zadanie i cel istnienia patchy. To samo z innymi folderami. Jeżeli są zawarte w plikach modyfikacji to najwyraźniej są potrzebne. Raczej nikt nie wrzuca do takich folderów byle czego, co mu tam na dysku leżało. A co do procesu instalacji akurat nigdy nie instalowałem takiej wersji Tajnych Ścieżek. Musisz się trzymać instrukcji instalacji która zapewne jest zawarta w plikach moda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym modem to jakiś absurd Kobal. Wrzucam gamedata i bin z moda. To samo z patcha. Na moment pojawia się czarny ekran i wywałka na pulpit bez loga. Jest co prawda jeszcze jeden plik - DMMAE Extended v1.0 (po rozpakowaniu - gamedata i exstras a w środku ekstras spakowane jeszcze trzy pliki) z readme który informuje, że był testowany z 1.0006. Teraz tego nie ruszam. Wcześniej ruszyłem i nic nie dało. Po za tym jest to mod freeplayowy. Natomiast TT2+AA2 ze Stalker.pl działa. Czyli to nie u mnie. Chyba. Z kolei wydaje się nieprawdopodobne żeby pliki moda były uszkodzone. Ot zagwozdka.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tu, czy na stalker.pl, wstawiała je ta sama osoba - Vandr. Czyli teoretycznie powinny być to te same pliki. Możliwe, że były jakieś problemy, Vandr zrobił nową wersję ale tu już jej nie wstawił. Skoro ta ze stalker.pl działa, graj w nią. Albo po prostu zainstaluj sobie zwykłe Tajne Ścieżki update final bez Autumn Aurora. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam problem z emisją. Przy każdej - wylot na pulpit bez loga. Oświetlenie zredukowałem do statycznego, nawet rozdzielczość... i nic. Przyśpieszanie czasu lub ucieczka na inną lokację też nie pomagają. Po za tym ok. No, może celowniki są za małe ale... Właściwie są do d... Nie rozumiem tego. Celownik powinien ułatwiać strzelanie, a nie wk.... bojownika. Wiem, jest szkoła taka i taka, ale mnie to przeszkadza i już.      

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.