Skocz do zawartości

Tajne Ścieżki 2 Final Update + Autumn Aurora 2


vandr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pytanie mam takie... Doszedłem do etapu szukania tej bandy dzieci w Martwym Mieście i miałem mieć zaznaczoną lokalizację, jednak nie mogę tego nigdzie znaleźć... Poza tym czy da się jakoś ustawić normalne ikonki na mini mapie? Chodzi mi żeby znacznie łatwiej dało się odnaleźć konkretne miejsca bo jak na razie to z pamięci trzeba szukać np. bazy wędrowców...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki... Więc jest to normalne, że nie jest pokazana ich lokalizacja?

Druga sprawa: Można jakoś zmienić HUD na oryginalny? Widziałem już gdzieś pytanie o to ale nie doczytałem się odpowiedzi... Ew. co by było nawet lepsze.. Jest może możliwość przeniesienia tego elementu z Lost Alphy? Od kilku dni bawię się dopiero w mody i nie jestem w tym obeznany...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh. Pojawił się problem.. Otóż po otrzymaniu misji w elektrowni polegającej na dotarciu do Salomona po teleportacji z sarkofagu pojawiam się wewnątrz tekstur... ciężko to opisać ale nie wiem gdzie znajdę screeny, które teoretycznie strzeliłem... Dookoła są porozrzucane losowa rozciągnięte fragmenty tekstur, widać bezkres tła itd... W czym może tkwić problem? Próbowałem resetować i wczytywać wcześniejsze sejwy ale nie działa... Ktoś może wie jak to rozwiązać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mr_Strielok - a wiesz gdzie masz zapisy i logi? Tam masz też katalog ze screenami.

Zobacz w pliku fsgame.ltx dokąd prowadzi ścieżka zapisów. Bo możesz je mieć w katalogu głównym moda, w katalogu apppdata, savedata lub o innej nazwie. Albo tradycyjnie w Moje dokumenty.

Spróbuj usunąć problem ustawieniami tekstury i oświetlenia, przechodząc na wyższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem ten plik. Był w dokumentach publicznych. Próbowałem zmieniać ustawienia... Ogólnie to może tkwić problem w tym, że zmieniałem je parę razy... Najpierw grałem z tym ENB... Jednak ilość fpsów nie pozwalała na grę więc zmniejszyłem ustawienia na statyczne+średnie... Dalej podobnie więc wyłączyłem ENB i zwiększyłem ustawienia na maxa... Działało w miarę dobrze ale oświetlenie zmieniłem ponownie na średnie. Potem poczytałem tutaj posty i pobrałem pliki dodatkowe. Dorzuciłem kolorowe drzewka i ten plik do statica i tak zostawiłem... Pograłem tak aż do tego momentu... Tyle mogę napisać na ten temat. Sądziłem, że wynikało to z tego pliku więc przerzuciłem na statica ale nic nie dało. Takie cuś:

ss_marcin_07-29-17_01-53-03_(l12_stancia_2).jpg

Edytowane przez Mr_Strielok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Jak coś będzie nie tak to napiszę ale powinno być dobrze.

@DaarMoo niestety ale to samo... skopiowałem ten plik i zgadza się to co było w tym poście czyli na 6 mb zmienione... Wczytuję sejwa, teleport, zmiena miejsca i to samo...

Nadpisałem.. Mój błąd, poprawiłem ale dalej to samo... ten plik to l12 stancia

O kurczę.. Pliki pomyliłem..

O stancie 2 przecież chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam mam problem z modem.

1.cień czarnobyla 1.004 repack pl

2.tajne ścieżki 2

3.kilka razy usuwanie i instalacja z 2 różnych źródeł i winrar i 7zip

4.czysta podstawka działa

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CStringTable::Load
[error]File          : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\string_table.cpp
[error]Line          : 53
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : string table xml file not found ui_st_mm_mp.xml, for language pol

Nie ma pojęcia co robić POMOCY

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Anton Gorodecki napisał:

Problem dotyczy braku pliku ui_st_mm_mp.xml w folderze pol. 

Proszę skopiować ów plik z polonizacji do folderu z zainstalowanym modem.

Robiłem tak, a mod+fix+polonizacja są w 1 gamedata i bin

Oooo tego pliku tam nie ma a ten mod jest spolszczony

Edytowane przez suchyyy1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Anton Gorodecki napisał:

Proszę ui_st_mm_mp.xml 

Dziękuję, ale wyskoczył kolejny crash

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CStringTable::Load
[error]File          : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\string_table.cpp
[error]Line          : 53
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : string table xml file not found string_table_includes.xml, for language pol
 

Jak może brakować plików jak setki innych graczy grało i nie miało takich crashy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kazik napisał:

Ten typ tak ma :) 

Pobierz paczkę:

text.rar

Wypakuj do swojego katalogu gamedata/config 
ze zgodą na zamianę plików.

W tych plikach też brakuje tego dokumentu, czy możesz sprawdzic czy u Ciebie jest ten dokument gamedata\config\text\pol

string_table_includes.xml

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, suchyyy1 napisał:

Jak może brakować plików jak setki innych graczy grało i nie miało takich crashy

Jak sam widzisz błąd leży niestety po twojej stronie a właściwie po stronie niewłaściwej instalacji. Mam takie dziwne wrażenie, że zainstalowałeś moda nie na polską podstawkę (tak jak napisałeś) tylko na rosyjską.

Brakujący plik z loga -> string_table_includes.xml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3 minuty temu, suchyyy1 napisał:

W tych plikach też brakuje tego dokumentu, czy możesz sprawdzic czy u Ciebie jest ten dokument gamedata\config\text\pol

string_table_includes.xml

 

To dziwne bo u mnie się uruchamia bez problemu ale skoro tak pobierz:
text.rar 

i wypakuj tak jak poprzednio ale tym razem BEZ ZGODY na zamianę plików.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kazik napisał:

 

To dziwne bo u mnie się uruchamia bez problemu ale skoro tak pobierz:
text.rar 

i wypakuj tak jak poprzednio ale tym razem BEZ ZGODY na zamianę plików.

OOOOO super poszło. Czy możesz powiedzieć czego tak się porobiło?????

11 minut temu, Anton Gorodecki napisał:

Jak sam widzisz błąd leży niestety po twojej stronie a właściwie po stronie niewłaściwej instalacji. Mam takie dziwne wrażenie, że zainstalowałeś moda nie na polską podstawkę (tak jak napisałeś) tylko na rosyjską.

Brakujący plik z loga -> string_table_includes.xml

 

6 minut temu, kazik napisał:

 

To dziwne bo u mnie się uruchamia bez problemu ale skoro tak pobierz:
text.rar 

i wypakuj tak jak poprzednio ale tym razem BEZ ZGODY na zamianę plików.

Przepraszam was wersja repack jest po rosyjsku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, suchyyy1 napisał:

OOOOO super poszło. Czy możesz powiedzieć czego tak się porobiło?????

Tak jak pisałem wcześniej ten typ tak ma i nie wiem dlaczego tak się dzieje.
Ta druga paczka TEXT pochodzi z moda OP-2 (dlatego pisałem żeby nie podmieniać plików) i jak na razie w razie takich problemów mój patent
się sprawdza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam mam problem a mianowicie jak pobieram pliki Adaptacja Tajne Ścieżki 2 (Final Update) + Autumn Aurora 2 to wszystko jest okej, ale w folderze nie mam ani gamedaty ani binu więc pytanie jest takie czy mam dopiero te pliki wstawić do gry jeżeli pobrałem TŚ2FU, bo jeśli tak to problem z pobraniem plików w pobieralnii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.