Skocz do zawartości
vandr

Adaptacja Tajne Ścieżki 2 (Final Update) + Autumn Aurora 2

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr_Strielok - a wiesz gdzie masz zapisy i logi? Tam masz też katalog ze screenami.

Zobacz w pliku fsgame.ltx dokąd prowadzi ścieżka zapisów. Bo możesz je mieć w katalogu głównym moda, w katalogu apppdata, savedata lub o innej nazwie. Albo tradycyjnie w Moje dokumenty.

Spróbuj usunąć problem ustawieniami tekstury i oświetlenia, przechodząc na wyższe.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Znalazłem ten plik. Był w dokumentach publicznych. Próbowałem zmieniać ustawienia... Ogólnie to może tkwić problem w tym, że zmieniałem je parę razy... Najpierw grałem z tym ENB... Jednak ilość fpsów nie pozwalała na grę więc zmniejszyłem ustawienia na statyczne+średnie... Dalej podobnie więc wyłączyłem ENB i zwiększyłem ustawienia na maxa... Działało w miarę dobrze ale oświetlenie zmieniłem ponownie na średnie. Potem poczytałem tutaj posty i pobrałem pliki dodatkowe. Dorzuciłem kolorowe drzewka i ten plik do statica i tak zostawiłem... Pograłem tak aż do tego momentu... Tyle mogę napisać na ten temat. Sądziłem, że wynikało to z tego pliku więc przerzuciłem na statica ale nic nie dało. Takie cuś:

ss_marcin_07-29-17_01-53-03_(l12_stancia_2).jpg

Edytowane przez Mr_Strielok

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki

@DaarMoo  wersja moda update final czy normalne tś2?

No nie mogę znaleźć tego... W update final nie mogę znaleźć pliku takiego a do TŚ2 linki nie za bardzo działają

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Mr_Strielok TŚ 2 Update Final. Zawsze ściągam w pierwszej kolejności z Mega. Plik jest w folderze z lokacjami. W tej chwili nie pamiętam nazwy. Poszukaj. Plik jest na pewno. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki. Jak coś będzie nie tak to napiszę ale powinno być dobrze.

@DaarMoo niestety ale to samo... skopiowałem ten plik i zgadza się to co było w tym poście czyli na 6 mb zmienione... Wczytuję sejwa, teleport, zmiena miejsca i to samo...

Nadpisałem.. Mój błąd, poprawiłem ale dalej to samo... ten plik to l12 stancia

O kurczę.. Pliki pomyliłem..

O stancie 2 przecież chodzi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta