Skocz do zawartości

Tajne Ścieżki 2 Final Update + Autumn Aurora 2


vandr

Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 miesięcy temu...

@dymiosz

Wklej sobie ten error w googla, i poczytaj, ja tak na szybko zerknąlem w jeden temat i gościu poległ przy takim problemie.

Zacząłbym od przeinstalowania DirectX ale pewnie w dzisiejszych czasach masz najnowsze ;) więc pewnie nie ma to sensu.

@edit. 

Albo tutej bo w AA to te całe sweetfx i enb są.

https://www.download.net.pl/jak-rozwiazac-blad-createdxgifactory2-w-pliku-d3d11dll-w-windows-10/n/8093/

Tak czy siak gugelek się kłania i czytanie różnych tematów.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam... Coś jest NIE TAK z tymi plikami pobieranymi z "https://drive.google.com/file/...." Po pobraniu próbowałem rozpakować i podczas rozpakowywania pierwszego pliku "7z" wynalazł mi w nim AŻ 2450 błędów ! ! ! natomiast pozostałych trzech plików WOGÓLE nie da się rozpakować ani "7z", ani "WinRar-em" - pokazuje się okienko z informacją że "Nie da się otworzyć pliku archiwum" Coś tam jest chyba skopane z tymi plikami. 

Właśnie ściągam moda kolejny raz, teraz dla odmiany z "Mega" - zobaczymy co z tego wyniknie...

Miałem "TS-2" pobrane kilka lat temu i śmigało bez najmniejszych problemów. Niestety jak diabli wzięli mi komputer, to przepadły i "TS-2"... Teraz chciałem sobie w to zagrać jeszcze raz - no i KICHA...

Poprzednio pobierałem moda "OP-2.1" i  TEŻ same problemy... Najpierw problem przy pobieraniu - ściągałem to TRZY RAZY zanim się JAKOŚ udało, potem nie da się uruchomić gry, bo brakuje jakiegoś pliku - po znalezieniu i uzupełnieniu pliku wyskakuje błąd 0000007 cośtam - po wielu kombinacjach i pozbyciu się wreszcie błędu pojawia się znowu monit o braku kolejnego pliku - potem znowu kolejny błąd 000000xxxxx itd... itd...  Do dziś nie udało mi się gry uruchomić... Nie wiem o co w tym chodzi, ale coś jest NIE TAK z tym downloadem... 

Miał ktoś z Was już takie problemy ze ściaganiem modów, czy tylko ja jestem takim "szczęśliwcem" ??? Jest to "NIECO" stresujące, bo traci się mnóstwo czasu i zdrowia na ściąganie bezużytecznych bubli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Smok pewnie masz jakieś problemy z netem i źle ci pobiera archiwa, uszkodzone pliki itp.

Szczególnie jak duże party.

 

Co można poradzić? Spróbuj ponownie później albo wybierz inne linki do pobrania. 

Możesz też pobrać nowe wersje 7zipa i winrara i nimi spróbować te co już pobrałeś tak dla sprawdzenia ale to byś musiał mieć zarąbiście stare wersje tych programów, żeby błędy były przez nie, ja miałem tak tylko raz.

Ewentualnie szukaj alternatywnych dodatkowych linków w tematch moda na ruskich stronach źródłowych, np jeśli chodzi o OP 2.1, zawsze staramy się w pierwszym poscie dawać linki do źródeł.

 

Ale obstawiam, że to jakieś chwilowe problemy z netem powodują te kłopoty, mody na hostingach na 99,99% nie są uszkodzone. Za często są pobierane, żeby było o tym cicho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odzew, Panowie... Właśnie skończyło mi się "ściągać" z Mega... Skończyło się ściągać, tyle że się NIE ściągnęło.... Pisze że plik ma 2,48 Gb i pokazuje  że NIBY ściągnęło się dokładnie tyle samo, tyle że już na samiutkim końcu, pojawił się ładniutki, czerwoniutki napis na stronie Mega: "X Błąd opisu" - i KICHA, wszystko się zatrzymało...  I NIBY ściągnęło - w każdym razie internet mi wydoiło na 2,5 Gb - ale na komputerze tego nie mam, tylko wisi gdzieś tam - cholera wie gdzie, tak, że nawet nie mam jak spróbować tego rozpakować żeby sprawdzić nowego 7z czy WinRara jak mi radzicie. 

Pojęcia nie mam o co w tym chodzi... Ściągałem wcześniej wiele innych modów po kilka giga, nie tylko do Stalkera, ale i np, do Far Cry i nigdy nie było problemów... Niedawno ściągałem "Soliankę2016" i wszystko ładnie się ściągnęło, bez problemów...

No nic, będę jeszcze próbował, ale już nie dzisiaj... Dzisiaj jestem tym już ZBYT "zachwycony", bo już mi przy tym cały dzień diabli wzięli i guzik z tego... W każdym razie, dzięki wielkie jeszcze raz za tak szybki odzew... :brandy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

@naznaczony09 a weź sobie ściągnij nowe wersje winrara i 7zipa bo może masz jakieś stareeee.

Archiwum niby winrara jako 7zip.

No i próbuj rozpakować dopiero jak pobierzesz wszystkie paczki, bo jest dzielone. Bo tak to ci wywali, że archiwum uszkodzone. Sprawdzałem jak ściągnąłem jedno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Cześć. 

Panowie klikam nowa gra ładuje i wywala d pulpitu,poradżcie gdzie szukać błędu. zrbiłem tak jak pisze przy instalacji oprócz tego nointro bo nie mgę.

Chciałem zagrać w to jeszcze raz a wcześniej nie zmieniałem tego w skrócie.

Edytowane przez marek74chros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.