Skocz do zawartości

Tajne Ścieżki 2 Final Update + Autumn Aurora 2


vandr

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie pytanie mam, postawiłem tego moda i bardzo wolno chodzi mi myszka w menu, przyspieszyłem ją w menu jak i grafikę polepszyłem ale nadal to samo, dlaczego tak się dzieje?a znowu w grze to tak wygląda jakbym miał odwróconą mysz, ale gdy odznaczam tą opcję i z powrotem wracam do gry mysz nadal jest odwrócona, gdy wchodzę w opcję znowu opcja odwrócenia myszy jest zaznaczona/podświetlona i tak cały czas, ja ją odznaczam a ona się jakoś sama zaznacza, niezłe jaja, nigdy takich jaj z myszą nie miałem, wyjście z gry do windowsa nic nie pomaga, co robię nie tak?

Dobra przeinstalowałem go i myszka wróciła ale nadal strasznie powoli chodzi w menu z resztą w grze też niewiele szybciej pomimo jej przyspieszenia w opcjach gry i jest taki głupi efekt (już nie pierwszy raz się z nim spotykam w modach) że gdy zatrzymuję myszkę to ona nie zatrzymuje sie natychmiastowo tylko jakby jeszcze celownik leciał trochę dalej, jest to mega irytujące dla mnie do tego stopnia że uniemożliwia normalną grę, do tego zauważyłem że u mnie ten mod nie chodzi płynnie tylko delikatnie laguje, pomocy

ss_cez137_08-19-20_14-40-32_(mainmenu).jpg

ss_cez137_08-19-20_14-40-48_(mainmenu).jpg

 

ss_cez137_08-19-20_14-42-03_(mainmenu).jpg

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137  Nie jestem Ci w stanie na to odpowiedzieć. Ale spróbuj w ustawieniach zaawansowanych ( tego nie pokazujesz ), zmniejszyć takie coś jak gęstość trawy, odległość widoczności i jeśli w modzie są, to te bajery oświetleniowe. Chociaż one mają raczej wpływ na samą grę. Możesz też zaktualizować sterownik od myszy. 

No i przy tych upałach, jaką masz temperaturę procesora i karty? Dawno odkurzałeś jego wnętrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vidkunsen ale które mam zainstalować? 

@kondotier oczywiście że grzebałem w zaawansowanych, zawsze to robię, niestety nic to nie dało, myszka jest nowa, ma może ze 2 miesiące i na innych grach jak i na modach jest ok, temperatura? Wątpię aczkolwiek sprawdzę to

włączyłem kompa, przed chwilą, oto temperatura

Screenshot 2020-08-20 15-17-35.jpg

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vidkunsen no ale to nic nie da, myślałem że chodzi Ci o coś innego po drugie pisałem już że bawiłem się ustawieniami a myszka nadal wolno chodzi

przypomnienie: nie chodzi o żadne graficzne wytryski tylko głównie o tą myszkę, z wytryskami i lagowaniem sobię poradzę właśnie w tych opcjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Protean 

28 minut temu, Protean napisał:

Wejdź w enb. To chyba było Shift + F12.

tj shift + enter, tak, też o tym pomyślałem, i wchodziłem tam, ale po pierwsze jest to po angielsku a po drugie nie znam i nie wiem co mam tam odznaczyć, co pomniejszyć, co powiększyć a co zaznaczyć, nie znam jakiś fachowych pojęć graficznych, coś tam się pobawiłem losowo ale to też nie przyniosło oczekiwanego efektu

@vidkunsen najwyraźniej, szkoda bo byłem ciekaw tego moda, jakoś odniosłem wrażenie że jest jakiś taki inny, szczególnie po obejrzeniu gamepleji filmistera bo właśnie to ogrywa a raczej ogrywał bo też mu się wysypał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137spróbuj czegoś takiego - odinstaluj drivery od tej myszki razem z aplikacją ze screena. Odłącz ją od kompa, zrestartuj komputer, podłącz mysz i pozwól, żeby windows zainstalował swoje standardowe drivery. Może faktycznie aplikacja do myszki w jakiś sposób gryzie się ze Stalkerem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 Lub pobierz moją wersję na której jakiś czas temu grałem:

https://drive.google.com/file/d/1f_oVHv8Ww1EJUI-DTC3PhQ9QQKjbSlOI/view?usp=sharing

W paczce jest TŚ 2 Update Finall + AA 2.
Wypakuj w dowolne miejsce zrób skrót do XR_3DA.exe (jest w ścieżce Tajne Ścieżki 2 AA\bin) na pulpit i sprawdź.  

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.