Skocz do zawartości

Tajne Ścieżki 2 Final Update + Autumn Aurora 2


vandr

Rekomendowane odpowiedzi

@cez137 powtórzę jeszcze raz: na zapisie który wstawiłeś w poście powyżej Czapa już nie żyje, a zadanie Łukasza na zdobycie bazy wojskowej zaraz po podjęciu staje się niewykonane.

Dlatego potrzebny jest zapis sprzed wejścia na Magazyny (nie autozapis).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anton Gorodecki ahaaa! no dobra to może ten? nie wiem kiedy czapa ginie i go nie widzę, ten zapis jest zaraz po wejściu na MW, zobaczyłem schowek i od razu tam pobiegłem

mw.dds mw.sav

Nie no ten mod jest po prostu niesamowity :047:, nia gadając z Łukaszem i upewniwszy się że Mruk i Max i Czapa są na miejscu żywi poszedłem od razu wybić wojaków, wybiłem ich, pozbierałem fanty i do lukasza, patrze, nie ma Czapy, szukam go po pagórkach, latam w te i we wte jak oszalały, pomyślałem że gdzieś może polazł ale żyje, ni huhu, ide z powrotem na bazę o on leży martwy przed wejściem, jak stamtąd wychodziłem nie było go, musiał przyjść w miedzyczasie ale co go zabiło nie wiem, przecież wszystkich wybiłem a mutantów tam nie ma

ss_cez137_09-12-20_09-29-09_(l07_military).jpg

martyniuk.jpg__655x0_q85_crop_subsampling-2_width-655.jpg

Edytowane przez cez137
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anton Gorodecki dobra Panie, nie denerwuj się Pan tylko lepiej Pan pomóż raz jeszcze, bo w poradniku nie ma o tym mowy w ogóle, chodzi o zadania dla Swibłowa czy jak mu tam, ten dowódca kopaczy co im nieśliśmy to żarcie z polecenia Informatora, daje on takie zadanie jak na fotkach, nawet dialog zrobiłem żeby było wiadomo ocb z tym, i pytanie jest takie gdzie szukać tego fajansu i tych dokumentów? są jeszcze jakieś drzwi na zamek kodowy ale nie znam hasła

ss_cez137_09-12-20_17-49-16_(l10u_bunker).jpg

ss_cez137_09-12-20_17-50-14_(l10u_bunker).jpg

ss_cez137_09-12-20_17-51-05_(l10u_bunker).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anton Gorodecki 

W dniu 12.09.2020 o 18:37, Anton Gorodecki napisał:

Sprawdzałeś ten poradnik:

nie, korzystałem z tego ogólnego, nawet nie wiedziałem te jest jeszcze jeden, a co do samego poradnika to niestety u mnie nie ma w tym miejscu tych dokumentów, kompa mam, do tego wylatuje w pulpit w X10 co jakiś czas z takim logiem

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : I != levels().end()
[error]Function      : GameGraph::CHeader::level
[error]File          : e:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrgame\game_graph_inline.h
[error]Line          : 171
[error]Description   : there is no specified level in the game graph : 212

...i takim i jeszcze innym i innym i innym, praktycznie co wylot to inny log

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : I != levels().end()
[error]Function      : GameGraph::CHeader::level
[error]File          : e:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrgame\game_graph_inline.h
[error]Line          : 171
[error]Description   : there is no specified level in the game graph : 152

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : I != levels().end()
[error]Function      : GameGraph::CHeader::level
[error]File          : e:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrgame\game_graph_inline.h
[error]Line          : 171
[error]Description   : there is no specified level in the game graph : 230

ss_cez137_09-14-20_09-27-38_(l10u_bunker).jpg

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie pany dlaczego Duch po znalezieniu dynamitu w Energetyku 'oddając' Striełokowi jego skradziony ekwipunek postanawia zachować sobie jego część(w tym ważne przedmioty fabularne)?

Screen z jego ekwipunku:

Spoiler

ss_user_09-14-20_22-51-58_(l11_pripyat).thumb.jpg.9aa46024ac31df358f6d4dc14b2a3c34.jpg

 

 

Edytowane przez PainChiller
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 wykonaj kopię zapasową folderu levels (gamedata/levels), następnie usuń go i skopiuj w jego miejsce folder levels z instalki moda. To powinno zapobiec wylotom. 

Co do dokumentów w X-10 to może burer je gdzieś przemieścił lub się po prostu tam nie pojawiły/wpadły w tekstury? Próbowałeś kilkakrotnie wejść do X-10 i szukać tych doków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anton Gorodecki zrobiłem to co mówiłeś, papiery się pokazały, ale niestety wylatuję nadal, tym razem bez loga, nawet mam wrażenie że częściej niż wtedy, może to wina respawnu najemników? a tak przy okazji, te drzwi można otworzyć? jest do nich jakiś kod?

ss_cez137_09-17-20_09-32-39_(l10u_bunker).jpg

ss_cez137_09-17-20_09-36-04_(l10u_bunker).jpg

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 nie umiem rozwiązać problemu twoich wylotów w X-10. Podałem ci solucję na ich rozwiązanie, ale jeśli ona u ciebie nie działa, to nie mam innych konstruktywnych pomysłów.

Co do drzwi, to być może kod do nich opisano w poradniku. Ja niestety go nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cez137 - nie błaznuj, to nie jest Costa del Sol czy włosko-francuska Riviera,  to są Bagna Poleskie i naturalnym w tym rejonie jest obfitość opadów, mgły, znikomego słońca:

1/ wchodzisz w opcje i regulujesz odległość oświetlenia terenu, cienie:

Spoiler

ss_tomahawk_09-19-20_09-45-35_(mainmenu).thumb.jpg.50202d7d6394e42e0e41005d64babd7e.jpgss_tomahawk_09-19-20_09-45-21_(mainmenu).thumb.jpg.5eb86d6a6bde39602a37aa5f0518c07c.jpgss_tomahawk_09-19-20_09-45-13_(mainmenu).thumb.jpg.9a6231eed0de75d68d919c368b425436.jpg

2/ teren na którym toczy się akcja gier i modów Stalker:

 

883726561_Czernobyl1970rok.thumb.jpg.28d0650e71370f3310e556e57ca7c050.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 a nie grasz czasem na statycznym oświetleniu? W wielu modach na takim oświetleniu miałem często pochmurną i deszczową pogodę, na dynamice i pełnym dynamicznym o wiele więcej słonecznej pogody.

W TŚ 2 dawno grałem to nie pamiętam czy tu tak pochmurno było specjalnie  przez autora zrobione. Potestuj.

@vidkunsen z tym "nie błaznuj" to raczej Ty, co mają rzeczywiste warunki pogodowe jakiegoś miejsca do tego co ustawią w grze. A jakby zrobili Zonę z 40 stopniami i słoneczkiem jak na tropikalnych wyspach to co wtedy.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vidkunsen

W dniu 19.09.2020 o 09:49, vidkunsen napisał:

wchodzisz w opcje i regulujesz odległość oświetlenia terenu, cienie:

Do prawdy? co Ty nie powiesz? dobrze że mi powiedziałeś bo w życiu bym na to nie wpadł:047: ale wyobraź sobie że to w żaden sposób nie wpływa na pogodę

@tom3kb 

9 godzin temu, tom3kb napisał:

a nie grasz czasem na statycznym oświetleniu?

nie, na dynamicznym

Ten Wariag to niezły skubaniec, bo mnie oskubał, wziął rzeczy ale nie oddał pancerza, a miałem Skata 9M, granatów i detektora, echo miałem, to tak ma być?

Ciekawostka, wyjście z podziemi agro na bazie wojaków 

ss_cez137_09-20-20_18-01-47_(l03u_agr_underground).jpg

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.