Skocz do zawartości

Tajne Ścieżki 2 Final Update + Autumn Aurora 2


vandr

Rekomendowane odpowiedzi

@cez137  O ile pamiętam, to w modzie jest bug, albo celowa złośliwość polegające na tym, że GB ma ograniczoną możliwość picia energetyków. Jak ich we wcześniejszej grze wypije określoną ilość, to już skutecznie działają na opcję snu bez końca. Taka ukryta "narkomania". Szkoda tylko, że w ten sam sposób nie działa to na energię :056: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier aha, przez całą grę a jestem już praktycznie na finiszu wypiłem może ze 2 energetyki, były mi w ogóle niepotrzebna bo mam arty na wytrzymałość na pasie i z nimi on się w ogóle nie męczy, mógłby biec przez wszystkie lokacje od Kordonu po CEA i nawet się nie zadyszy, mod ma jeszcze kilka błędów ale ogólnie jest spoko, jeden z lepszych w jakie grałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Może mi ktoś powiedzieć, gdzie jest, a może lepiej - gdzie dokładnie powinien znajdować się amulet na magazynach wojskowych? Z poradnika wiem, że w którejś z piwnic w wiosce pijawek, przeszukałem obie i nic, wszystkie domki, szopki, wychodki, ogólnie całą wioskę przeczesałem i znalazłem jedynie worek z trawką dla Kniazia :D Pamiętam, że jak grałem w tego moda parę lat temu, jeszcze bez final update i AA2, to amulet znalazłem niedaleko zwłok przy ognisku (tam gdzie trupy są na drzewie). Nie wiem, czy to nie sprawka poltergeistów, chociaż w jednej z piwnic są apteczki i granaty i nimi nie rzucały, tylko kośćmi. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tako rzecze Zara... poradnik:D

W dniu 10.04.2011 o 16:10, kobal napisał:

Namów Barmana by wysłał przesyłkę Salomona

Zaraz jak wyjdziemy z Bunkra Sterowania z schematem dla Ducha poczekajmy jeszcze chwilę a pojawi się Salomon.Po krótkiej rozmowie dostaniemy kolejne zadanie.Salomon prosi nas by przenieść na Kordon jedną paczkę i przekonać urzędującego tam Barmana by wysłał ją na Wielką Ziemię.Barman za tę przysługę zażąda dwóch artefaktów Błona lub dwóch Kryształów.Nagrodą jest recepta na modyfikat Skóra.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anton GorodeckiGorodecki ehh miałem nawet 3 te kryształy to się pozamienialem na różne fanty w międzyczasie, dzięki, właśnie nie mogłem tego znaleźć w poradnikach bo też o tym myślałem 

Dwie sprawy mam bo nie ogarniam co i jak.

Pierwsza jest taka że miałem dla Lewszy zdobyć kombinezon naukowy najemników i nową Grozę, mam obie te rzeczy a on nie chce gadać, a druga sprawa jest taka że mam zdobyć dla Krugłowa serce kontrolera na Agro, oczywiście mam jego mega detektor i jak doszedłem do bagienka to dostałem komunikat w lewym dolnym rogu że wykryto artefakt ale on się nie pojawił, wyjąłem swojego niedźwiedzia i też nic nie wykrywa, nie wiem o co z tym chodzi.

ss_cez137_09-26-20_14-28-02_(l03_agroprom).jpg

ss_cez137_09-26-20_14-28-06_(l03_agroprom).jpg

ss_cez137_09-26-20_14-35-33_(l03_agroprom).jpg

ss_cez137_09-26-20_14-35-53_(l03_agroprom).jpg

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, cez137 napisał:

dla Lewszy zdobyć kombinezon naukowy najemników i nową Grozę, mam obie te rzeczy a on nie chce gadać,

Muszą być nowe (na SS widzę, że chyba są). Nic innego nie przychodzi mi do głowy...

1 godzinę temu, cez137 napisał:

zdobyć dla Krugłowa serce kontrolera na Agro, oczywiście mam jego mega detektor

Detektor miałeś na pasie w czasie poszukiwań?

Ewentualnie podrzuć 2 zapisy: jeden przy Lewszy, a drugi na Agro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anton Gorodecki hmm? teoretycznie są nowe, tzn. nowe Groza jest naprawiona więc jest jak nowa, kombinezon też, czy to musi być nowe typowo kupione u handlarzy?

5 minut temu, Anton Gorodecki napisał:

Detektor miałeś na pasie w czasie poszukiwań?

oczywiście że tak

mam tylko taki save, ale on jest na agro  przy bagienku więc i Lewsza jest blisko a wszystko mam przy sobie

serce kontrolera.dds serce kontrolera.sav

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anton Gorodecki 

W dniu 26.09.2020 o 16:48, Anton Gorodecki napisał:

Poszedłeś na Agro od razu po podęciu zadania na Serce Kontrolera?

Nie, poszedłem tam w tym celu sporo później

Chyba się jakiś skrypt otworzył bo Lewsza zaczął gadać i dałem mu te graty

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vidkunsen aha czyli wszystko jasne, spróbuję jeszcze sposobu od @Anton Gorodecki jak nie zadziała to po prostu to zostawie

Mam inny problem, a w poradnikach jakoś nie rzuciło mi się to w oczy, czyżby ktoś to pominął? natknąłem sie na zadanie od Wana, śpi pijany na zapleczu u piekarza, zaczęło się od przyniesienia zagubionej skrzynki z minami w bagienku, gdy ją znajdujemy i idziemy zanieść ją Wanowi to po raz trzeci zostajemy obrabowani przez szabrowników, w zamian za oddanie gratów żądają od nas dwóch kombinezonów pacyfistów SKAT 11M czy jakoś tak one się nazywają, gdy je wykradamy z ich bazy to stają się wrogami i zaczynają strzelać, szabrownicy oczywiście nie oddają gratów, trzeba ich pozabijać, do dyspozycji mamy tylko nóż, gdy już ich wykosimy to jeden z nich mam nasze graty ale....no właśnie... nie ma kasy, amunicji, apteczek, bandarzy i pewnie jeszcze kilku rzeczy. Trochę lipa, tak ma być?

ss_cez137_09-28-20_11-34-26_(predbannik).jpg

ss_cez137_09-28-20_14-10-48_(predbannik).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szturm powinności na bar, Pliczko ranny, mam apteczki a on nie chce gadać, hmm? jak z nim nie pogadam to zadanie się nie zaliczy, specjalnie poleciałem do Kutwy po apteczki bo sam nie miałem ani jednej a tu taki klops

załatwione, bukmacher go ratuje

ss_cez137_10-04-20_19-24-28_(l05_bar).jpg

ss_cez137_10-04-20_19-24-35_(l05_bar).jpg

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anton Gorodecki napisałem że poleciałem do Kutwy po apteczki więc je miałem, mało tego, nawet mu jedną sprzedałem ale to nic nie daje, po jakimś czasie przychodzi bukmacher i on go ratuje i wszystko jest si

Czy art rubinowa bateryjka dla doktora trzeba transmutować za pomocą recepty czy można go gdzieś znaleźć od tak? jeżeli można to gdzie? w poradniku nie ma o tym mowy w jaki sposób go zdobyć

Edytowane przez cez137
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie gdzie się podział Tropiciel z baru? w poradnikach nie ma nic na ten temat a chcę z nim załatwić zadanie na nadprzewodnik

taka uwaga, u mnie nie ma w tym miejscu żadnego amuletu, przeszukałem to miejsce b dokładnie, no nie wiem co autor miał na myśli pisząc że tam cos jest, może na drzewie? nie mam pojęcia

ss_cez137_10-06-20_10-18-20_(l07_military).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137  Za długa przerwa, aby o Tropicielach pamiętać.

Ale zrób taką sztuczkę. Będąc w każdym miejscu gdzie ma być medalion, wpisz do konsoli demo_record 1 , Entern i LPM rusz GB tak aby też zajrzał pod tekstury. Medalion mógł się przewalić. Zobaczysz gdzie jest i znajdziesz pozycję jak do niego podejść.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.