Skocz do zawartości

Tajne Ścieżki 2 Final Update + Autumn Aurora 2


vandr

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie wysiadł Shift+F i pijawki nie przeciągnę. Znalazłem na forum małe grzebanko w system.ltx , ale u mnie ten fragment pliku jest akurat ok. Najśmieszniejsze jest to, że grając tydzień temu nie było problemu. Takie to drobne radości spotykają człowieka.    

Edit: problem nie leży w pliku system.ltx. Rozpakowałem jeszcze raz moda, podmieniłem plik system.ltx i nic. 

Nie, no jaja jak balony ! Trzeba mieć odpowiedni pancerz żeby typa pociągnąć. Przypomniałem sobie , że np. w nano nie podniosę pkm tylko w exie i analogicznie jest z pijawą.  

Edytowane przez DaarMoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zainstalowałem moda nie ma żadnych brakujących plików.Małe uwagi jeżeli gra ktoś na rus podstawce od @Koma najpierw trzeba przekopiować polskie pliki językowe potem dopiero pliki językowe moda,Po wypakowaniu paczki z modem są 4 pliki które trzeba scalić za pomocą Total Comanndera  po scaleniu powstaje paczka którą trzeba dopiero rozpakować.ss_piotrek_01-26-16_21-01-43_(dead_city)ss_piotrek_01-26-16_21-03-58_(dead_city)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anatol, grasz na oświetleniu statycznym? Jeśli tak, to będę musiał załadować jeszcze jedną poprawkę o której zapomniałem wspomnieć - modyfikowane pliki vanilliowych levelów dla graczy korzystających ze statyka. W ogóle, uzbieram wszystko do kupy i wrzucę jako "pliki dodatkowe dla adaptacji". 

Edytowane przez vandr
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anatol, pytałem, ponieważ wraz z przejściem na Jantar wywali ci grę do pulpitu. AA 2 była tworzona tylko pod dynamiczne oświetlenie, lecz przygotowaliśmy fix dla ludzi grających na statyku, tak więc przeczytaj poniższy komunikat.

UWAGA: Do pierwszego postu został dołączony link Tajne Ścieżki 2 + Autumn Aurora 2.1 - dodatkowe pliki. Zalecam go pobranie wszystkim, a zwłaszcza tym, którzy grają w moda na oświetleniu statycznym. W paczce znajdują się:

DOF Fix - pojedynczy plik uaktywniający dynamiczną głębie ostrości (tylko dla użytkowników ENB i pełnego dynamicznego oświetlenia)

Kolorowa jesień - dla tych, którzy wolą "defaultowe' drzewka AA2. Kolorowa jesień w pełni.

R1 Fix - fix umożliwiający grę osobom na oświetleniu statycznym. Bez tego moda, gra na  mapach znanych z podstawki jest NIEMOŻLIWA na oświetleniu statycznym.

Scopes Fix - ktoś kiedyś gdzieś tam zgłaszał problem, polegający na niewłaściwej sumie kontrolnej tekstur celowników, co skutkuwało wypadem do pulpitu. Mi i wielu innych to nigdy się nie przydarzyło, lecz jeśli ktoś by się z tym spotkał, ten fix w zupełności pomoże.

 

 

Edytowane przez vandr
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.