Skocz do zawartości

Tajne Ścieżki 2 Final Update + Autumn Aurora 2


vandr

Rekomendowane odpowiedzi

@hadam

Bo musisz je najpierw wypakować, z których linków pobierasz bo widzę na google drive są spakowane 7zipem.

Pobierz, wypakuj odpowiednim programem i wtedy wrzuć do folderu gry to co potrzeba. No i na google drive masz w partach czyli najpierw musisz pobrać wszystkie części archiwum i zacząć wypakowywać od pierwszej, a potem to już samo chyba całe poleci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No by to. Taki crash

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : xml_doc.NavigateToNode(path,index)
[error]Function      : CUIXmlInit::InitStatic
[error]File          : E:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrGame\ui\UIXmlInit.cpp
[error]Line          : 172
[error]Description   : XML node not found
[error]Arguments     : msg_box_kicked_by_server:picture
 

stack trace:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ranger801 napisał:

@suchyyy1

Podczas gry wciśnij Esc, potem F1 lub S, bądź też jakiś inny klawisz, nie pamiętam dokładnie niestety. Kiedy już "utrafisz", włączy się spawner.

Super, dziękuję za pomoc:thankyouyellow:

 

A ktoś powie co, jak i gdzie mam coś zrobić by usunąć mgłę, co mapa to mgła. :sos:

Edytowane przez suchyyy1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Miał ktoś może problem z tym modem podobny jak kolega wyżej? Wszystko zrobione według instrukcji, patch zdegradowany z 1.0006 na 1.0004 i po kliknięciu ikonki Stalkera wywala do pulpitu w momencie kiedy powinno pokazać się menu. Wczoraj udało mi się uruchomić moda na takiej zasadzie że nie degradowałem patcha tylko uruchomił się na 1.0006, potem zdegradowałem i działał a dzisiaj już nie chce się włączyć i co ciekawe log jest pusty ma 0kb...dodam jeszcze że ENB i SweetFX niby działają ale w ogóle rozmycie nie działa i nie wiem czy to była wina patcha 1.0006 czy czego innego. Jakby ktoś mógł pomóc to będę wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KrokutaCentkowanaZBR  @Szczepan9205

Do rozwiązania tych problemów potrzebny jest scigacz1975. On zestawił tę paczkę. Ale ostatnio rzadko tu bywa.

Jedyne wyjście, pogadać z nim na stalker.pl.  Tam jest częściej. Ma tego samego nicka. Poprosić aby się zjawił i pomógł problemy rozwiązać.

Ale aktualnie też mamy czynnych forumowiczów, mogących pomóc. Może któryś znajdzie sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie problem w tym że na stalker.pl nie wiem czemu ale nie mogę się zarejestrować tzn nie przychodzi mi na maila link do aktywacji konta, pisałem wiadomość do administracji i też nic jak na razie ale zakładając że w końcu coś mi przyjdzie to właśnie miałem do scigacza albo do vandra pisać o co może chodzić ale jak na razie nie zanosi się żeby coś z tego wyszło :p Ale zobaczymy, grałem w Autumn Aurorę 2.1 no i jak zobaczyłem że jest kolejny mod do SoC z Aurorą do tego zmieniający fabułę to stwierdziłem że warto by było spróbować bo tak to z tego co na szybko wczoraj przewertowałem to Priboy Story i Fotograf zmieniają fabułę na nie powiązaną z oryginałem, może jeszcze jakieś inne ale o tych słyszałem :p

Edytowane przez Szczepan9205
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szczepan9205

Zrób nową instalację w ten sposób:
1. Podstawka 
2. Zmiana wersji na 1.0004 
Skasuj swój katalog bin albo zmień jego nazwę. 
Pobierz paczkę  https://drive.google.com/open?id=1KZUK2f8xRARozoY-mCN-EIgHM_GD2PZX
Wypakuj pliki z paczki do głównego katalogu gry ze zgodą na zamianę plików.
3. W pliku fsgame.ltx zmień pierwszy wiersz na  

$app_data_root$        = true|        true|    $fs_root$|            savedata\ 
4. Wypakuj pliki moda

(pobierałem dzisiaj z tego namiaru na MEGA)
Link do moda na MEGA: https://mega.nz/#!GUc30T5C!rxFHSQrCrcyBuC8HFyBnb2Ag8wcoBSVlciSpZpOxoHw 

poza plikiem user.ltx do głównego katalogu gry ze zgodą na zamianę plików.
5. Jeśli w głównym katalogu moda nie będzie folderu savedata utwórz go i do niego wypakuj z paczki z modem plik user.ltx.
6. Zrób skrót na pulpit do pliku XR_3DA.exe
7. We właściwościach skrótu po spacji dodaj -nointro
8. Graj.

Rzeczywiście jest problem z uruchomieniem moda i u mnie sposób opisany powyżej zadziałał daj znać jak będzie u Ciebie. 

ss_oldman_06-28-18_14-07-13_(aver).thumb.jpg.33ed55ec460a6fb3c6a4b194f5df9cb0.jpg

 

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm spróbuję może akurat się uda, wczoraj przynajmniej doszedłem dlaczego średnio to u mnie wyglądało graficznie jak udało mi się odpalić, zmieniłem blur z 0 na 0.4 nie w tym user.ltx co trzeba więc spróbuję Twojej metody i dam znać czy się udało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam swoją stara instalkę tej wersji i ona śmiga.
W związku z Twoim problemem pobrałem nową jeszcze raz zainstalowałem i jak widać na zrzucie powyżej zaszedłem z Leśnikiem na drugą lokację. Czyli na pewno mój sposób działa.

Myślę, że to co się u Ciebie dzieje jest spowodowane wersją Twojej podstawki.
Masz wersję 1.0006 PL tylko jaki wydanie BOX STEAM czy CD-ACTION? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pobieraj z torrentów. 
Skoro masz oryginał pobierz stąd: 

https://mega.nz/#F!Ql5CSLxb!gNkfqg-xAUfYezLuMaFtYQ!FwgXmSDL

Pobierasz podstawkę Shadow of Chernobyl.7z z katalogu Russian +  Shadow of Chernobyl - Voiceover.7z i   Shadow of Chernobyl - Text.7z z katalogu Localizations/Polish

Wypakowujesz wszystko do jednego dowolnego folderu i masz podstawkę w wersji 1.0006 PL.

Teraz robisz tak:

1. Podstawka 
2. Zmiana wersji na 1.0004 
Skasuj swój katalog bin albo zmień jego nazwę. 
Wypakuj pliki z katalogu
patches\1.0004 (jest w głównym katalogu gry) do głównego katalogu gry ze zgodą na zamianę plików.
3. W pliku fsgame.ltx zmień pierwszy wiersz na  

$app_data_root$        = true|        true|    $fs_root$|            savedata\ 
4. Wypakuj pliki moda (pobierałem dzisiaj z tego namiaru na MEGA)
Link do moda na MEGA: https://mega.nz/#!GUc30T5C!rxFHSQrCrcyBuC8HFyBnb2Ag8wcoBSVlciSpZpOxoHw 
poza plikiem user.ltx do głównego katalogu gry ze zgodą na zamianę plików.
5. Jeśli w głównym katalogu moda nie będzie folderu savedata utwórz go i do niego wypakuj z paczki z modem plik user.ltx.
6. Zrób skrót na pulpit do pliku XR_3DA.exe
7. We właściwościach skrótu po spacji dodaj -nointro
8. Graj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra :) udało się czyli winna była wersja, pobrałem SoC w wersji 1.0000, wrzuciłem wszystkie patche aż do 1.0004, na to moda i hula jak trzeba :) Nie wiem tylko czemu mimo dorzucenia fixa z archiwum DOF.fix i tak żadnej głębi ostrości nie mam, tzn mam wszystko tak samo ostre ale nie mam efektu rozmycia tła jak w Autumn Aurora 2.1. W user.ltx zmieniłem mblur z 0 na 0.4 tak jak było podane w pliku notatnika który miałem razem z archiwum ale rozmycie nie działa, poza tym zauważyłem że jak nacisnę Home to FPSy mi się zmieniają, zanim nacisnę wszystko chodzi jakbym miał 30FPS, po użyciu home mam 60 FPS...ktoś tak miał może?

Konkretnie o ten efekt mi chodzi: 

 

C2Uq4IS.jpg

E1qAkiL.jpg

tNQRiOg.jpg

Edytowane przez Szczepan9205
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.