Skocz do zawartości

Obroń myśliwych...Sepator


RamzeS

Rekomendowane odpowiedzi

W dialogu s? obie ocj?, Sepator ?yje i nie.

Z tego co zrozumia?em to obydwie opcje s? dost?pne mimo ?mierci Sepatora...czy tak .?

Je?eli tak to zmienia to bardzo sposób wykonania i zaliczenia zadania w stosunku do wersji 19.04.

Co masz na my?li mówi?c ?... worek jest dost?pny od pewnego momentu gry, trzeba zd??y? przed ?mierci? Sepatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie te? Separator prze?y? razem z kumplem.Kolesie potem siedz? pod mostkiem na Kordonie i po jakim? czasie przenosz? si? do wioski kotów.Nie natkn??em sie na jaki? dialog gdzie by mieli by? potrzebni.U mnie zgineli podczas ataku M?cicieli na wiosk? podczas questów Ducha.Separatora to nawet o?ywi?em ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zrozumia?em to obydwie opcje s? dost?pne mimo ?mierci Sepatora...czy tak .?
tak, mo?na odpowiedzie?, ?e ?yje lub, ?e nie. Za pierwszym razem powiedzia?am, ze nie ?yje, bo tak mi si? wydawa?o, nawet nie sprawdza?am...

Za drugim razem sprawdzi?am, Sepator nie by? ?ywy, bo tylko jeden prze?y?, nie wiem, mo?e Sepator si? ulatnia gdzie?? Trzeba z nim rozmawia? po obronie?

worek jest dost?pny od pewnego momentu gry' date=' trzeba zd??y? przed ?mierci? Sepatora.
hmm, takie odnios?am wra?enie. W trakcie obrony odznaczy?o mi a? 3 zadania, ca?kiem w srodku obrony pojawi?a si? info, ?e zadanie na worek jest wykonane, poprawia?am nieudane na obron? i jeszcze co?, nie pami?tam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam, ja równie? mam problem z t? misj? a mianowicie obroni?em tych my?liwych poniewa? zadanie zaliczy?o si?, ale nie pogada?em z Separatorem poniewa? gdzie? zwia?, a potem o tym zapomnia?em. Wróci?em do baru i poszed?em zaliczy? quest do Zachara i by?a opcja czy Separator prze?y?, lub czy z nim rozmawia?em zaznaczy?em ?e nie wiem i kaza? mi si? dowiedzie?. Teraz nie wiem gdzie on jest ?eby pogada? z nim, czyta?em na forum ?e mo?e by? pod mostkiem na Kordonie lub w wiosce kotów tam ich nie ma gdzie nawet nie ma ich zw?ok nigdzie i nie mog? ich o?ywi?. Da si? co? gdzie? dopisa? ?eby zaliczy? ten quest lub wykona? go ponownie jeszcze raz??? Pomó?cie bo zadanie nie jest ani wykonane, ani niewykonane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mo?na spróbowa? i?? do Mechaników w Barze ..jeden z nich potrafi wprowadza? znaczniki na postacie, ale nie wiem czy b?dzie móg? akurat na Sepatora.

Inna opcja to wczyta? zapisy do ty?u i powtórzy? ca?? akcj?...w dialogach by?a równie? opcja by oszuka? Zachara i powiedzie?, ?e ?yje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U docenta próbowa?em, ale niestety w jego ofercie nie ma separatora, powtórzy? niestety nie mog? poniewa? gram zawsze na 100 save-ach i potem je nadpisuj? poniewa? d?ugo czyta katalog z zapisami i ten nieszcz?sny save zosta? nadpisany innym save, mo?e s? jednak jakie? inne opcje aby zaliczy? ten kwest???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem Kobalu, ale mo?e by? liczony jako ca?o?? w przedmiotach kewsowych...nigdy nie bawi? si? spawnerem i nie wiem czy worek tam istnieje. Inna sprawa to to, ?e bez rozmowy z Sepatorem wszystko i tak mo?e by? zb?dne i kwest si? nie zaliczy. Jest jednak ma?a szansa bo gdzie? tu czyta?em, ?e ok?amano Zachara i bez rozmowy z Sepatorem ten worek wzi??. Je?eli worek nie jest ca?o?ci? to nie ma co liczy? na zaliczenie, cho? z drugiej strony kolega nie napisa? czy ma ten worek , czy nie. Tak czy inaczej bez powrotu do dialogu u Zachara sprawa raczej jest przegrana...

Sam kwest to zadanie poboczne wi?c robimy je dla samej satysfakcji.. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.