Skocz do zawartości
SmokeHead

Wyjazd Integracyjny w klimacie Post APO

Czy jesteś za wyjazdem integracyjnym z ludźmi z Forum STALKERTEAM ?  

7 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy jesteś za wyjazdem integracyjnym z ludźmi z Forum STALKERTEAM ?

• TAK ! To wspaniały pomysł napewno będę !
      0
    • Raczej Tak.To może być dobry pomysł
    • Nie wiem
    • Raczej Nie. To nie jest dobry pomysł.
      0
    • NIE ! To kiepski pomysł nikt nie przyjedzie a jeśli tak to Max 2 os
      0
    • Nieeeeeeee . Rodzice mi nie pozwolą.
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam do zaoferowania jako propozycję na wyjazd integracyjny w klimacie Stalkera lub fallouta jak kto woli ewentualnie bez klimatu od tak o

wypowiadajcie się i odpowiadajcie na pytanie i zadawajcie w temacie żadne pytanie nie zostanie pominięte dyskutujcie kombinujcie. Od was zależy co z tym będzie.

miejsce: Miasto Łódź

czas : do uzgodnienia

Liczba osób : Na tą chwilę 6

Budżet : 0zł ( na tą chwilę)

Alko: do uzgodnienia

posiłek : do uzgodnienia

nocleg : do uzgodnienia

W miare możliwości będę dodawał kolejne pytania do tematu by uszczuplić i ułatwić oficjalny werdykt odnośnie wyjazdu .

W punkty takie jak : miejsce,czas,Liczba osób,budżet,Alko i posiłek będzie jako rozeznanie dla tych którzy będą się zastanawiać nad wyjazdem i będzie w miare możliwości Aktualizowany przez ze mnie.

UWAGA! Traktujcie to poważnie Nie chę żeby się deklarowało 100 osób a przyjechało 2-3 jak nie macie pewności zwyczajnie odpowiedźcie "Nie" oszczędzi to mi lub pomagającym mojej osobie w organizacji wyjazdu. Np: Dzień wyjazdu a tu mi się rozdzwonią telefony że "nie pojadą ludzie" i zostanie mi 15 kilo kiełbasy na ognisko 4 zgrzewki piwa lub wódy i 30 bohenów chleba a pojadą 2 osoby a trzeba będzie innym pieniądze oddać a nie będzie jak.

Edytowane przez SmokeHead
  • Dodatnia 5

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No, w końcu ktoś się tym zajął jestem na tak :), co do pewności to nigdy nie można być pewnym zawsze może coś wypaść(ale na pewno nie poinformuje o tym dzień przed). Czytając widze że Paintball odpada ja bym jednak z tego nie rezygnował jeśli zgłosi się więcej osób, ale prawda najważniejszy tutaj jest wyjazd integracyjny i zdjęcia do lokacji, możemy także zrobić konkurs na najlepszą fabułę, w miare możliwości może ktoś z forum da rade zrobić takiego moda prosto z "naszej" Zony :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pomysł...przyznaję, że mogłoby być fajnie. Ale od razu moje pierwsze pytanie - gdzie ? I nawet nie chodzi mi o jakieś atrakcje, ale o sam dojazd.

Zauważ, że na Forum są ludzie z całej praktycznie Polski. Przykładowo ja jestem z Chorzowa, a Cichy (to akurat wiem) z Białegostoku. Odległość jakieś 500 km ? Ani ja się do Białego nie wybiorę, ani Cichy raczej na Śląsk nie przyjedzie. Policz sobie sam koszt paliwa (u mnie po zmianie auta muszę liczyć 50zł/100km, na razie jeszcze nie założyłem LPG). Sorry, akurat Cichego wybrałem za przykład, ale to dobrze pokazuje skalę problemu. Chociaż, gdyby ze Śląska jechała ekipa 4-5 osób, to już zmienia postać rzeczy...

To raz.

Dwa - jeśli musiałbym jechać 300 czy więcej km w jedną stronę, to mile byłby widziany jakiś nocleg. Szczególnie, że piszesz o browarach czy wodzie ognistej. Niby kłopot jakiś wielki to nie jest, ale znowu generuje koszty....a namiotu niestety nie posiadam...

No i trzy - termin. Nie jest to ani pierwsze Forum, na którym jestem, ani jedyne. Już nie raz czytałem o tego typu inicjatywach, ale właśnie o terminy spotkania/zlotu wszystko się rozbijało. Termin, który pasuje jeden osobie, za Chiny Ludowe nie pasuje innej. A jak te dwie się dogadają, to znowu trzecia czy czwarta osoba ma już ten termin zajęty. Oczywiście, nie mówię o wypadkach losowych, bo to jest od nas niezależne raczej.

Więc najpierw może rzuć propozycję czy kilka propozycji - gdzie ? A potem można się zacząć martwić kiedy.

Edytowane przez apg2312

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Smokehead !!! punkt za inicjatywę i podpowiedź:

alko i posiłek nie powinno być - nie wiadomo  - bo to odstrasza tylko zmienić można na np. do uzgodnienia lub do uzgodnienia za zgodą Pań.

Kobity się poczują wyróżnione i może będzie fajny wyszynk zwany z anglosaska kateringiem,  a reszta to "droga przez mgłę".

;)

• Dodatnia 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Świetny pomysł, czemu nie? Z przyjemnością bym pojechał! Oczywiście problemem jest dojazd i termin, mam nadzieję, że zostanie ustalony jak najkorzystniej dla użytkowników.

Nie radzę opcji z alko, bo nigdy nic nie wiadomo, zaraz zrobi się z tego jakaś pijacka impreza. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wow ! Widze duży odzew a co do dojazdu mogę się z Cichym w Lublinie spotkać akurat jestem spod Lublina a żeby ułatwić dojazd spróbuje coś pokombinować by wszyscy mieli łatwy dojazd i nocleg no te dwie żeczy to najpoważniejszy problem a spanie w samochodzie strasznie męczy (coś o tym wiem) a co do dotacji na wyjazd nie wiem na swoje konto nie wrzucę boje się o oskarżenia za defraudacje pieniędzy dlatego proszę żeby mi ktoś z tym pomógł bo jak nie patrzeć opcja każdy coś przywiezie nie wchodzi w grę z prostego powodu może np: zabraknąć kiełbasy do chleba albo na odwrót.

Wasyl rozumiem twoje obawy ale mogę przysiąc że Alko będę dozował jak coś zostanie rozdziele po równo  dlatego chcę zrobić Budżet i jakąś komisję organizacyjną żeby pilnowała mnie a ja ich nie znam was z życia prywatnego a wy mnie, dlatego myślę że komisja max 4 os najlepiej dwie panie i dwóch panów jako pomoc organizacyjno-logistyczną a takżę manewrowanie z budżetem niech każdy odłoży pieniądze i kilka dni przed wyjazdem je wyśle do osób z komisji to wtedy zrobię zakupy z pomocą cichego jak się spotkamy i jeśli jest na tak z wyjazdem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wow ! Widze duży odzew a co do dojazdu mogę się z Cichym w Lublinie spotkać akurat jestem spod Lublina a żeby ułatwić dojazd spróbuje coś pokombinować by wszyscy mieli łatwy dojazd i nocleg no te dwie żeczy to najpoważniejszy problem

No właśnie. A co ma zrobić ktoś z Wrocławia, Wałbrzycha, Zielonej Góry, Szczecina ?

Po prostu popatrzyłem sobie na mapę:

http://stalkerteam.pl/membermap/

Ja od siebie do Lublina też miałbym do przejechania ok. 350-380 km w jedną stronę. Każdy sam sobie może sprawdzić :

http://mapy.interia.pl/#/directions

I z góry mówię, że wcale nie jestem pewny, że by mi się chciało...

Dlatego pisałem - najpierw trzeba by uzgodnić miejsce, które w miarę wszystkim by pasowało. A to wbrew pozorom nie jest takie hop-siup.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tylko trzeba by znaleźć kogoś, kto w okolicach Płocka czy Łodzi wszystko by z grubsza zorganizował. Czyli następna zagwozdka.

Edytowane przez apg2312

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A to ja mam rozwiązanie mój brat studiuje w łodzi i może jak by mógł zorganizował miejsce. Zostanie termin i nic nie stanie na przeszkodzie wyjazdu. Tylko jeszcze jedno chciałbym żeby jechało min 15-20 osób jak narazie 6 osób jedzie i wszyscy jesteśmy na "raczej tak" czyli nie mam 100% pewności czy to wypali.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kfiat Doskonale :) Masz jakieś miejsce w Łodzi które wygląda rodem ze stalkera lub fallouta ? Albo chociaż Lokal w klimacie

Wybacz Allen że ciebie pominołem ;) Paintball lub ASG zależy od ilości osób i budżetu a także wieku lub chęci narazie ty jesteś za nie wiem jak inni.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z Łodzi to ja tylko kolesia ze starych czasów kojarzę - Strusia, pijak teraz straszny z niego, kwestia dojazdu, z Dolnego Śląska to problem! .

;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie tylko mało osób jest chętnych czekam na więcej. A mimo to samemu mam te 15 min na forum bo zaraz do roboty a po robocie na zajęcia :P urwanie głowy (sesja).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ech sesja...to było wręcz sadystyczne doznanie czyli obserwacja tych co grali w kulki cały semestr a przed egzaminami chodzili jakby mieli ołów w gaciach.;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Obserwuję i czekam. W zasadzie i tak mnie czeka wizyta w Łodzi bo mam tam trochę zacnych ludzi do odwiedzenia. Tyle że u mnie praca jest pracy nie ma i cokolwiek jest mi trudno planować. :|

Co do zaś samego miejsca to pod Tomaszowem Maz. jest klimatyczne miejsce. Są i kominy i ruiny. Trzeba tylko uszyć kostiumy kupić skrzynę "winka" namówić okolicznych men... lubiących "winko" żeby się przebrali za pijawki i jak i my Stalkiery łykniemy a solidnie to będziemy się ganiać :E hehehe

Tak sobie pomyślałem że gdybyśmy metylu popili to te pijawki faktycznie by były niewidoczne ;E

• Dodatnia 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Spokojnie vranorvs, każdy z nas ma w swojej okolicy typów którzy bez charakteryzacji maja wygląd pijawki, burera czy inszego mutanta.

;)

• Dodatnia 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja chcę ale odpadam (praca, dziecko, brak rlopu). A WISTOMIE byłem. Świetne miejsce. Może wyrwę się w najbliższą niedzielę na parę godzin. Zero picia, tylko fotki... ech, życie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Spokojnie vranorvs, każdy z nas ma w swojej okolicy typów którzy bez charakteryzacji maja wygląd pijawki, burera czy inszego mutanta.

;)

A po większej ilości alko wyglądają i poruszają się jak snorki na czterech :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A po większej ilości alko wyglądają i poruszają się jak snorki na czterech :D

Choć ich poruszanie cechuje mniejsza dynamika, brak skoków, oraz cięższy niż u Snorków oddech pomimo że bez masek. :E

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Choć ich poruszanie cechuje mniejsza dynamika, brak skoków, oraz cięższy niż u Snorków oddech pomimo że bez masek. :E

Nazwijmy tego nowego mutanta "nibysnork"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ważny komunikat

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.

Społeczność