Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Orest  To zanim do Ciebie znów się odezwie, masz wiele zadań do wykonania. Trzeba zdobyć tę snajperkę, pomoże ci Zwinny. Ale zanim pomoże, zrobisz sobie wycieczkę. Pożądane jest zrobienie reszty zadania na manuskrypt ( zerwij informację z tablicy ogłoszeń, jak grasz na 1.1 ), bo przy okazji zadania dla Zwinnego możesz manuskrypt wsadzić do inwentarza. Popukaj też do bramy fabryki i jak mod coś Ci podpowie, to to zrób w pierwszej kolejności. A jak nie podpowie, to czekaj, aż wrócisz na Sortownię. Idź znów, ale przed rozmową z Iwancowem i atakiem na koszary. Ponieważ gra zależy od podjętych decyzji w dialogach, trudno coś konkretniej podpowiedzieć. Bo może mod Ci zezwolić lub nie, na wykonanie jakiegoś kwestu.

@zaurus   На паче 1.1 словил вылет, входя 1 paз в штаб Панцера.
Всё что нужно для ответа в папке.

bug.7z

С предыдущими патчами играл 3 раза. Но такой лог получил первый раз. Прочитал, что на патче 1.1 уже его не должно быть. Играю четвортый раз, чтобы успешно найти все спецарты, которых раньше не получилось найти.

Powyższy tekst, to prośba o pomoc w rozwiązaniu wylotu, który na patchu 1.1 nie powinien się przydarzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PODBICIE TEMATU

Ponieważ na odpowiedź od zaurusa mogę dłuuuugo czekać, mam pytanie.

Czy ktoś z grających na patchu 1.1 dotarł już do Rudego Lasu aby wejść do sztabu Pancera? Jeśli tak, to prosiłbym o zapis przed drzwiami i drugi, już po drugim wyjściu ze sztabu. Tyle tylko, aby znalezione spec arty były w podbierakach. Inne zadania mogą być nie zrobione ( np. bezsłoneczne ATP ), jakoś sobie poradzę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.  :sos:

mam taki problem natury sterowania  (chyba - jakieś klawisze).

Wydzierżawiłem na sortowni  od Siemiona  BTR - w zamian za artefakt. Odpalam silnik "x". Silnik działa a pojazd nie jedzie, słychać jak obroty rosną a pojazd  stoi ?

Pozdrawiam!

Edytowane przez Trucker64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Trucker64 Nie miałem takich problemów. Ale pojazdy w tym modzie mają "biegi" . Klawisze Shift i Ctrl. Spróbuj Shiftem podnieść bieg. Jeśli staje się blisko za pojazdem, to wg informacji o modzie, klawiszem "T" można go popychać. Spróbuj tego, może stoi jakoś niekontaktowo. No i zostały Ci klawisze strzałek.

A jak nawet Ci się nie uda go uruchomić, to możesz mieć sytuację, że gdy podejdziesz na piechotę, brama będzie już wyłamana, albo wyleci jak w nią wpadniesz. BTR nie ma wpływu na zaliczenie tego zadania w odległej przyszłości. Najważniejsze w nim jest odnalezienie schowków. W jednym kwestowe PDA.

Czytaj jeśli chcesz.

Spoiler

Jest to schowek na cysternie, z lewej strony bramy jak wejdziesz. Piktogram. Drugi schowek, pod kabiną Ziła wystającego z garażu. Trzeci na dachu głównego budynku, w kominku wywietrznika z piktogramem. O nim jest mowa w PDA trupka ze skrzyni ciężarówki w promieniującym bajorze.

Najważniejszym wziątkiem są dwa skanery z małego budynku. Po zabraniu polecenie rozmów z handlarzami. Zachowaj podaną ich kolejność. Zatrzymanie ich dla siebie, lub sprzedaż, obojętne.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Tak jak piszesz brama byłą otwarta  (wyważona - Leży na ziemi).    BTR nie był potrzebny.

Czy kolejność rozmowy ma znaczenie?. Jak rozmawiałem najpierw z Sidorem to mówi że nic nie wie i wysyła do barmana. Tam dopiero rozmawiamy o urządzeniach i odsyła do gościa co chce je odkupić. Co radzicie Sprzedać czy zostawić?. Intuicja mówi żeby zostawić.

Z pozdrowieniami.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Trucker64  Z rozmowami tak ma być. Dlatego pisałem aby zachować kolejność. Raz grałem zostawiając te detektory. Ciążyły niepotrzebnie, a odbiorca mi za nie tylko podziękował. Żadnych profitów nie miałem. Twoja wola co z nimi zrobisz.

A co z tym BTRem? Dał się ruszyć? Napisz, może się przydać innym na taki sam przypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :sos:

Gdzie znajdę Baszara?. Mam zadanie znależć Baszara i pogadać z nim o Teutonie.

Doszedłem już do limanska, w szpitalu znalazłem kontenrer, Schowałem go schowka Synoptyka, porozmawiałem z nim przy posterunku.

Deadmen powiedział "zakoncz wszystkie sprawy i spotykamy się w Prypiati".

I właśnie chciałbym to zakończyć

Pozdrowienia.

---------------------------------------------------:oops:

Ojej !! . Ale skleroza  !  Przecież Baszar siedzi z grupą Uzbeka na Bagnach niedaleko Mostu. :banghead:

Edytowane przez Trucker64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Trucker64  Na jakim patchu grasz? Jeśli na 1.1 to mam prośbę o sprawdzenie wstawionego sporo wyżej zapisu dla Zaurusa, przed sztabem Pancera. Jak dasz radę wejść, to zrób 2 -3 kroki i odeślij mi zapis.

A jak też wylecisz, to Twój zapis jak zakończysz działania na Generatorach i wylądujesz na Kordonie. Plus mała informacja, gdzie masz zachomikowane już znalezione spec arty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier       Pozdrawienia

Gram na Wersji 1.01     -    ze spolszczeniem z tego forum (to które było razem w poście gdzieś na początku).

Później dopiero doczytałem się że jest Patch 1.1. Ale daleko już jestem i na razie dogram do końca na tym. (nie chce zaczynać od początku - na razie).

Wgrałem te zapisy "kod jest 379.sav"  

Uruchomiłem grę, wpisałem kod i przy próbie załadowania poziomu wylot z bugiem (w czasie napisu "synchronizacja" )

 

xray_roman_01-06-19_21-14-28.mdmp.log

Trzy razy próbowałem i zawsze to samo !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.