Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@tybet64  Mod ma samoinstalatoro rozpakowywacz. Na dole screena masz Setap_als. Klikasz w niego i pojawia się okno instalatora. Ponieważ zaurus napisał, że niewskazane jest stawianie moda na partycji systemowej, w instalatorze ( kolejne z okienek ) wybierasz dysk lub partycję niesystemową. Wystarczy tylko nazwa dysku. Instalator sam utworzy katalog o nazwie Last Stalker i w nim umieści moda, a na pulpicie ( jak mu pozwolisz ) zrobi ci ikonę. Do tak zainstalowanego dodajesz fiksy i spolszczenie. I gramy.

Mod ma zmieniony fsgame.ltx i robi zapisy w katalogu głównym moda w katalogu _appdata_ .

W głównym jest też na samym dole odinstalator moda.

W #1 jest opis w spojlerze, jak instalować i kilka innych informacji o nowinkach wprowadzonych przez @zaurus a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tybet64  Bo na razie spolszczenia nie ma. Jeśli to widziałeś w moim poprzednim wpisie, to zaraz to usunąłem. Zasugerowałem się udzielaniem podpowiedzi przy innym modzie.

Spolszczenie jest robione, ale po informacji od zaurusa o przygotowywaniu lada dzień nowej wersji, robiący spolszczenie chyba poczeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejki/znaczki HSM odklejasz ze ściany w przenośnym laboratorium - pkt.5 - po dialogu z chłopakiem z WDW,

Solucja z obrazkami:

http://stalkerportaal.ru/blog/poslednij_stalker_gid_po_prokhozhdeniju/2018-09-04-683

http://bar-reaktor.ru/forum/241-2640-1#51336

(10. Лео просит отнести на Агропром Флеш карту, тут у нас есть выбор:
(а)Соглашаемся
(б)Отказываемся
Выбираем вариант (а)
1. Идем дальше на Янтарь(Переход в Рыжий Лес у заставы наемников из ТЧ, а оттуда можно и на Янтарь попасть)
2. После перехода на Янтарь видим военных, говорим с ними, узнаем про ученых
3. На выходе с территории завода нас вызывают по рации, отвечаем, узнаем про маячки
4. По приходу на базу ученых обнаруживаем бункер с одним солдатом, говорим с ним, осматриваем помещение.
5. После осмотра идем на улицу, идет радиообмен, возвращаемся в бункер, спрашиваем солдата про наклейки, отклеиваем их со стены)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@anatol  Aby na Jantarze mieć logiczną całość, trzeba wchodzić z Rudego Lasu. Na Agro zaprowadzi nas zadanie i tam sobie dopiero podziałamy. Jeśli poszedłeś jednak wcześniej na Agro i z niego na Jantar, zanim pójdziesz do bunkra, idź do fabryki, na ten plac za płotem koło wejścia do labu. Spotkasz tam desantowców. Porozmawiaj z nimi i po tej rozmowie dopiero do bunkra. Wtedy masz logiczny scenariusz. Te etykietki, to taki ozdobnik. Ja je pozbierałem, ale do niczego nie były potrzebne. Szukałem w gameplayach, ale wszyscy poszli złą drogą, bo najpierw na Agro.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tybet64 - 2 komplety tzw. artefaktów/kluczy Monolitu są potrzebne gdyż bez nich nie wyjdziesz np. mając tylko 1 komplet z tej lokacji i nie ruszysz fabuły - vide/patrz ss.5 -Napisano 12 Wrzesień mój tekst z obrazkami:

ss_tomahawk_09-12-18_22-33-51_(escape).jpg

Drugi komplet, daje lub nie - to zależy od twojej decyzji, jeden z mnichów na bagnach po wykonaniu zadania na zgubione ikony.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdzie się jak przyjdzie na to czas.

Chciałbym zaznaczyć, że mam gotową polonizację do tej wersji. Nie publikowałem jej bo Zaurus pisał o nowej wersji finalnej. Ale jakoś jej nie widać. Jak ktoś chce to mogę ja przesłać. Ale konieczna będzie nowa gra. W końcu wyjdzie nowa wersja moda i polonizacje i tak trzeba będzie zmieniać. 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.