Skocz do zawartości
gawron

OSTATNI STALKER

Rekomendowane odpowiedzi

@tom3kb- Za to zbieraj te noże do rzucania. U Grubera i Krzemienia wymieniaj arty na nie. W tym modzie, po raz pierwszy byłem zmuszony je używać i doceniłem ich skuteczność. Np. na Wysypisku, na tuptusia 50 śrutu było mało, a dwa rzucane załatwiły sprawę. Na pijawki są niezastąpione. Tym bardziej, że je odzyskujesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam ich kupę ale zapominam korzystać. Strzelam sobie z kilkunastu pukawek, które nosze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@tom3kb  To dużo tracisz z tych możliwości jakie daje mod. Zasięg rzutu tymi nożami jest zadziwiająco duży. Tak że nawet z uzbrojonymi NPCami można sobie poradzić. Przy najbliższej okazji popróbuj ich użyć. Jestem pewien, że przy następnej okazji "nóż w kieszeni" sam ci się otworzy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hejka, jak sądzę po postawieniu moda stawiamy od razu patch kumulatywny 1.1 i polonizację do tego patcha? Po co w takim razie są linki do patcha i polonizacji 01? Albo je usuńcie albo trzeba napisać wyraźnie, że trzeba stawiać oba patche bo teraz to tylko jest niepotrzebne zamieszanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Gatzek

Dobrze kombinujesz niby 1.1 to patch kumulatywny ale nie do końca ;) wrzuć patcha 0.1 potem 1.1 i spolszczenie do tej wersji. (było/jest to opisane w 1 poście)

Zostawiłem też poprzednią wersję 01 i polonizację do niej bo ta następna wersja 1.1 wyszła w czasie jak sporo ludzi od dawna już grało na pierwszej. A jakoś nie widziałoby mi się zaczynanie nowej gry, a to było KONIECZNE, tylko dla "paru" poprawek w rozmowach, opisach  i dla drobnych poprawek technicznych itp. Ewentualnie jakby coś komuś stało się z modem, zostały zapisy, a wersji do pobrania brak to też lipa ;) A obie wersje są jak najbardziej możliwe do ukończenia.

Ale dziś tam zrobię odpowiednie porządki żeby wszystko było jasne nawet dla totalnie zielonego.

@EDIT

No już ogarnięte, mam nadzieję, że już wszystko jest jasne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@tom3kb dzięki :) Totalnie zielony w modach nie jestem ale powiem szczerze, że przy instalacji pominąłbym patch 01 i instalował od razu kumulatywny. Jeszcze raz dzięki za porządki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tym "zielonym" to miałem na myśli zupełnie nowego w modach do stalkera :) gdzie tam ciebie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@tom3kb  Czy ze spoilera Dopełnienia, mógłbyś jeszcze przenieść tę moją twórczość spolszczenia ogłoszeń na tablicach, do spojlera z pobieraniem? Tam w dopełnieniach mogą przejść niezauważone.

I przy okazji prośba do mechaników i innych speców. Ponieważ kobal jest zajęty tłumaczeniem, nie dostałem plików teksturowych z tymi napisami na podejściach do bramy ATP na Kordonie. Jak ktoś by mi je podrzucił, to też napisy przerobię na nasze. Są istotne, a nie wszyscy mogą je przed grą zobaczyć w dyskusji o modzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi