Skocz do zawartości

Który mod daje więcej broni.


Rekomendowane odpowiedzi

Najnowsza wersja OWR'a ma zje... przepraszam. Skaszanione animacje jak na mój gust. Fajniejsze były te z wersji 2.0 (były wtedy wycięte z Shoker Weapons Mod 2.0 i 1.0)

Shoker Weapons Mod. Zależy czy ma się mocny komputer. Na razie czekam na spolszczenie. Ma być za niedługo bo Qwerty skończył tłumaczenie, teraz poczekać na dokończenie programu uruchamiającego grę. (shoker 2.0 odpala się przez specjalny program). Arsenal Overhaul? Nie wiem, próbowałem wersje na ShoC bo była z Oblivion Lost i była niezła. Nie wiem jak na Zewie jednak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na zew prypeci to shoker pod każdym względem oczywiście jak masz odpowiedni sprzęt ja przechodze już 7 raz zew na shokerze i nie chce mi się znudzić :) powiem tak jak zobaczysz celowniki , animacje , modele oraz użycie dwójnogu w karabinach maszynowych będziesz wiedział o co mi chodzi ;)

Edytowane przez SmokeHead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Gram w CoP + OWR 2.1 Full . Chciałem przejść całą grę tylko z mosinem i Ak . Na Zatonie wszystkie sprawy pozałatwiane , na Janowie mogę zbierać drużynę , a mosina ,ni chu chu . Nie spotkałem żadnego stalkera z ta bronią , handlarze , tez nie mają jej na półkach . MODa pobierałem z dwóch źródeł , instalowałem kilkakrotnie , grę zaczynałem też kilka razy .  Jak zdobyć , gdzie znaleźć mosina naganta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem gdzie MOŻE on być:

 

- Ma oddział/NPC od Powinności

- Ma oddział/NPC od Monolitu (Nawróceni bądź wrodzy)

- Ma handlarz na Jupiterze (Pewno na późnym poziomie gry)

- Ma handlarz na Zatonie (Pewno na późnym poziomie gry)

 

 

A skąd to wiem? Wypakowałem moda i za pomocą n++ (Notepad++) wyszukałem go :)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie dziękuję . Próbowałem dodać broń traderom na Skadowsku .  W SoC i CS sprawa jest prosta , natomiast w tym przypadku pomimo różnych kombinacji , nie udało mi się dopisać mosina ,żadnemu z handlarzy . Po prostu nie wiem  jak to zrobić . Wdzięczny byłbym za pomoc .

Też używam Notepada  :yes: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwierasz plik character_desc_general.xml (gamedataconfigsgameplay)

 

Szukasz sekcji:

<team>Actor</team>		<supplies>			[spawn] n			device_torch n			wpn_binoc n			wpn_knife n			detector_simple n			helm_respirator n			stalker_outfit n   			grenade_rgd5 = 2 n			wpn_pm_actor  n   			ammo_9x18_fmj = 3 n   			wpn_ak74u n   			ammo_5.45x39_fmj = 3 n   						bandage = 2 n			antirad = 1 n			medkit = 4 n			bread = 1 n			kolbasa = 1 n			conserva = 2 n    </supplies>

Zamieniasz na:

<team>Actor</team>		<supplies>			[spawn] n			device_torch n			wpn_binoc n			wpn_knife n			detector_simple n			helm_respirator n			stalker_outfit n   			grenade_rgd5 = 2 n			wpn_pm_actor  n   			ammo_9x18_fmj = 3 n   			wpn_ak74u n   			ammo_5.45x39_fmj = 3 n   			                        wpn_mosin n			bandage = 2 n			antirad = 1 n			medkit = 4 n			bread = 1 n			kolbasa = 1 n			conserva = 2 n    </supplies>

I tyle, mosina już masz tylko bez celownika :P

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.