Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Brakuje czasami tym którym grafa nie daje rady, ja grałem i jakoś nie miałem problemu z teksturami. Brakuje na granicy map jak w każdym innym modzie ale w rozgrywce nie zdarzyło mi się.

Jeszcze 6% proc i wrzucę linka do Mega. Jak zainstalujesz, zagrasz i gdy braknie Ci tekstur to wtedy kombinuj. :)

Edit: To link do Dywersanta +fixy: https://mega.nz/#!80dDySzL!I7DM6tvFm03su1b68xDlFqlwyQvKNWzc-fF5ntQ3X0w

Proszę Moderatorów o dołączenie linka do pierwszego postu Tematu.

Edytowane przez pacjent1972
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

1. ....

2. W różnych wersjach SGM było różnie, np kupowałeś taki dysk CD od jednego z handlarzy na Skadowku lub w innej musiałeś bodajże zrobić dla niego 3 questy to ci instalował takie oprogramowanie i dopiero mogłeś pobierac elektroniczne ruble ze zwłok. Nie wiem jak jest w Dywersancie.

3. W SGM  frakcja Świt pojawia się po wykonaniu questa z podstawki "Okresowe emisje psioniczne", kojarzysz, co w tunelu kolejowym szukamy artefaktu, jak go znajdujemy to pojawia się kontroler i próbuje przejąć naszych towarzyszy. Po tym queście w tym tunelu po jakimś czasie jest baza Świtu.

4. Nie pamietam jak to już tam było 

5. Też nie pamietam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Z tego co pamiętam to namiar i kwest na świt/brzask daje ci agent na Zatonie lub na lądowisku szturmowców (Mi 24 czy KA 51/52) na Janowie, a baza jest niezmiennie w zasypanym tunelu, tam gdzie zazwyczaj spałnuje się kontroler i jest artefakt w kształcie izolatora w podstawce i innych modach.

Obecnie na tapecie mam najnowszego Dywersanta Hybrydę (opis w dziale mody w innym języku niż Polski) i tam Brzask/świt jest tam gdzie być powinien.

Starych sejfów do m.in. twojej wersji gry już nie posiadam ale jakbyś miał problem z postaciami kwestowymi to jest mod: postacie kwestowe nie giną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Mam taki błąd : [error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CInifile::r_string
[error]File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrCore\Xr_ini.cpp
[error]Line          : 513
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : Can't find variable character_use in [psevdosnork_strong] 
   Posiada ktoś może fix na ten wylot?   Link z poprzedniej strony od smerf45  http://www7.zippyshare.com/v/4VoLTOUE/file.html nie działa.

 

Edytowane przez 44piterv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten fix nie pomoże. Robiąc polonizację i poprawki do Dywersanta w jednym pliku coś źle zrobiłem. Niestety nie pamiętam już co trzeba było zmienić żeby wszystko działało. Z tego co kojarzę była to jedna linijka w jednym pliku w  gamedata\configs\craetures\ Może ktoś ma tą poprawkę i się z nią podzieli? Dodałoby się ją do forumowej pobieralni i pierwszego postu.

 

@44piterv zagraj lepiej w SGM 1.7 + Geonezis Addon. Dywersant to praktycznie z to samo co SGM tyle, że z ładniejszą grafiką i "poprawionymi" błędami. Tyle, że na jeden poprawiony błąd przypadają dołożone dwa nowe.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 5 tygodni później...
W dniu 17.06.2020 o 11:26, tom3kb napisał:

Jak ktoś ma jeszcze spolszczenie do tego moda to może podrzucić.

W linku z #1 i posta 

znajduje się archiwum Dywersant FIXY w którym są dwie wersje spolszczenia: 

Dywersant_adaptacja.7z

Dywersant_adaptacja_finalna.7z

  • Dodatnia 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael przypiął/eła ten temat

To już ostatnia poprawiona wstawka w dziale SGM. 
Ze względu na to, że Dywersant posiada już dodatek Geonezis, to umieściłem go w tym dziale. 

Wszystkie linki do pobrania moda ( i spolszczenie ) były nieaktywne. Wstawiłem je z tego źródła ( także i najnowszego fixa z 2015 roku ) 
https://stalkermod.ru/MODYI-Zov-Pripyati/stalker-diversant-gibrid.html

Jeżeli chodzi o samo spolszczenie, to sytuację uratował @Anton Gorodecki. Umieściłem Dywersant Adaptacja Finalna w naszej pobieralni. Mam nadzieję, że ten najnowszy fix nie będzie się gryzł z jakiś przyczyn z polonizacją.

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam Serdecznie,

W załączniku przesyłam fix na naprawienie tego problemu z pseudosnorkami ktore trzeba było rozwalić na jupiterze.m_psevdosnork.ltx

Wkleić należy tutaj:  \gamedata\configs\creatures

Oczywiście przed zamianą tego pliku z załącznika zróbcie sobie kopię zapasową.

Mam nadzieję że to komuś pomoże

Pozdrawiam :)

  • Dodatnia 1
  • Dzięki! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Napotkałem sie z problemem podczas grywania w tej wersji SGM, otóz Czapajew Nie chce mi dać zadania na Handel Narkotykami, Spanie w łozku przez 24 h nie daje nic, 3 Gwiazdy dałem Sułtanowi z pośpiechu bo zapomniałem pójść z nimi do Tarantina, Sułtan nie chce dać zadania na Atak szewczenki z podstawki, na samym początku gry nie miał dialogu na ten temat, Zacząć gre od nowa? (wiem że wpis na forum jest stary z rok ale mam tu problem i niewiem co zbytnio zrobić w tym stosunku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje prywatne zdanie: odpuść sobie tą przeróbkę SGM. Ona tylko bardzom ładnie wygląda graficznie ale do błędów z SGM dołożyła swoje własne. 

Jeśli masz trochę cierpliwości i samozaparcia to możesz pogrzebać w plikach i sprawdzić jakie są warunki na uruchomienie dialogu z Czapajewem na interesujące Cię zadanie.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.