Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ano.Ochroniarzy zabití a Anubis nejde ubít.Zkoušel jsem na něm vše.

Jsou dvě varianty ukončení:

 

1-Spojit se s Anubisem.Šrama a Strelok ho odpálí náložemi Anubise i s ochrankou ale Šrama je čevený-špatný konec.

2-Odmítnout-zabít ochroniarzy a potom Anubise-dobrý konec ale nejde.Anubis je pořát nieśmiertelny-

Edytowane przez Hobby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że coś skrypt nie zaskoczył. Spróbuj takiego rozwiązania:

 

w pliku gamedatascriptsui_main_menu.script

 

znajdź linie:

elseif db.actor~=nil and dik == DIK_keys.DIK_F7 thendb.actor:disable_info_portion("actor_noted_rasvets")

i zamień je na:

elseif db.actor~=nil and dik == DIK_keys.DIK_F7 thengive_info("all_quest_final_all_osoznanie_members_killed")

po zabiciu ochrony Anubisa naciśnij ESC F7 ESC i Anubis powinien stać się śmiertelny. Jeśli to nie pomoże to daj znać, jutro popatrzę w infoportiony i coś wymyślę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Díky večer to vyzkouším ale je to asi chyba v módu.Na

http://stalkermod.ru/forum/30-geonezis-addon-dlya-sgm-20/3238-geonezis-addon-20-otvety-na-aktualnye-voprosy-prohozhdeniya.html

jsem našel toto:

Как грохнуть Анубиса?Перебил всех невидимок из О-Сознания и монолитовцев,остались только торговец и Стрелок с каким то сталком у фонтана.Анубис встал посреди площади,уже все на нем испробовал:гаусс,РПГ.гранаты-ноль эмоций.Как быть?- выбери другой вариант концовки в диалоге с Анубисом и будет продолжение.

Ještě je chyba v souboru gamedata/configs/creatures/m_psevdosnork.ltx.

Po zadání úkolu od Trapera na likvidaci neznámých mutantů (pseudosnorků v tunelu).

Po zastřelení prvního výpad do pulpitu s hláškou ID pseudosnork nenalezeno.Musel jsem ho upravit takto:

http://ulozto.cz/xmvnA9Cz/creatures-zip

@Gatzek

Tak mně to nedalo zkusil jsem to a nic .Anubis přežil. (10 RPG,300 dum-dum,500 Tp 5.45x39,20 granátů)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hobby, popatrzę wieczorem w tego Anubisa, w wersji SGM 1,6 yurek zrobił poproawkę w spolszczeniu. Jak znajdę co on tam przerobił to podrzucę Ci patcha :)

Hobby, spróbuj tak:

 

w pliku gamedataconfigsscriptsgeonezis_addonpripyatall_quest_final_1_anubis.ltx

 

linia 27

 

zamień

invulnerable = true

na

invulnerable		   = false

Jak to nie pomoże to podeślij mi sejwa, najlepiej zanim zaczniesz finałową rozmowę z Anubisem, będę kombinował dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

INSTALACJA NA POLSKIEJ PODSTAWCE z #15 wg cichego.

 

 

Masz pliki Диверсант.exe - jego przemianowujesz na DYWERSANT.exe i plik Диверсант-1.bin - jego przemianowujesz na DYWERSANT-1.bin. Ma to wyglądać jak niżej - katalog w którym są pliki ma być po Polsku.

Dołączona grafika

 

INSTALACJA NA POLSKĄ PLATFORMĘ:

 

1. Po wypakowaniu wycinamy katalog BIN I GAMEDATA i wklejamy do Polskiej podstawki ze zgodą na zamianę plików. Nie kasujemy z Bin pliku.

2. Nie kopiujemy pliku  fsgame.ltx - bo nie będzie nam zapisywało ustawień i zapisów z gry.

3. Nakładamy fixy.

4. Nie manipulujemy nigdzie więcej.

5. Gramy

 

Może jestem z innej bajki ale nie kumam tego opisu instalacji na polska wersję CoP-a.... pobrałem z torrenta, przemianowałem jak na screenie... i co dalej mam z tym zrobić??? :ohmy:

Odpalić to sie nie da, wypakować też nie... bo wyskakuja dziwne komunikaty... trochę popieprzony ten opis i nie jasny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj przerzucić ściągniete pliki na dysk C i wtedy uruchomić instalkę. Już raz tak miałem, że ruski exe odpalił mi dopiero na dysku systemowym. Pewnie tam będzie domyślna ścieżka instalacji, zmień ją na jakiś niezależny pusty folder. Potem skopiuj foldery gamedata i bin do katalogu z polskim COPem. Dodaj fixy i graj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dywersant.exe, to "wypakowywacz". Uruchamiamy go i zrobi nam moda tam gdzie mu wskażemy  - ale poza katalogiem podstawki. Dopiero stamtąd, przekopiowujemy co nam potrzebne, do naszej podstawki. Tak jak to opisał kobal.

Można cichego na PW spytać, o doprecyzowanie instalacji.

W ostatnim okresie mody są coraz bardziej udziwniane. Robione bez gamedaty, z własnymi instalatorami i jeden bóg wie z czym jeszcze. Zainstalowanie bezpośrednio na naszą podstawkę skutkuje wielkim bęc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest właściwe, z tym się zgadzam ale jak mam wytłumaczyć, że np. dany mod nie jest grywalny na wersji world? i jak ktoś się za niego weźmie i zmontuje na world/pol to można sporo opuścić* oraz może już się zdeaktualizować ochota na granie w niego??? podaż - popyt itd/itp!

 

* problemy np. kuklturowo - językowe jak zamienić język obcy - wyrażenia, zwroty na chamski slang jakim jest angielski i ma ograniczone słownictwo??? a potem jak ktoś sie tego podejmie to przy spolszczaniu angielszczyzny jest problem bo ze slangu zamienić na pełny język w którym jest forma wyższa, czas zaprzeszły  itd/itp to czasem rzecz niemożliwa!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uruchamiasz exe.Dywersanta i stawiasz gdziekolwiek na dysku-kopiujesz gamedatę i obowiązkowo BIN moda [inaczej wylot,dodatkowo musisz mieć zainstalowane Visual C++,z mojej listy] do gry.Zmiany nazw folderów wg.opisu Cichego niezbędne [inaczej wylot]Potem spolszczenie Gatzka,plik localization na pol. zmieniasz.Trochę to namotane ale inaczej się nie da.Powodzenia w grze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://scr.hu/2oe0/bei91

 

to efekt próby uruchomienia .exe na dysku C

Może ten problem powoduje to że nie zmieniłeś nazwy katalogu z którego próbujesz instalować moda.

Na zdjęciu w pierwszym poście jest strzałka która wskazuje i mówi że oprócz zmiany nazwy plików trzeba też zmienić nazwę katalogu a Ty tego nie zrobiłeś i nadal masz w nazwie katalogu (na swoim zrzucie ekranu) cyrylicę...

 

Sprawdź.

Pozdrawiam.       

Edytowane przez kazik
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, mój błąd, nie zmieniłem nazwy katalogu. Niestety teraz mam kolejny syf, gdziekolwiek chce to coś wypakować mam takie posrany komunikat http://scr.hu/2oe0/0b9wf :wallbash:

Nie wiem czy to pomoże ale spróbuj zrobić tak:

1.Utwórz nowy folder (nazwa dowolna) np na pulpicie

2. Przenieś do niego pliki DYWERSANT-1.bin i DYWERSANT.EXE

3. Uruchom instalator czyli DYWERSANT.EXE i wskaż, gdy będzie pytał o miejsce do instalacji ten sam nowy folder który utworzyłeś na pulpicie.

 

Próbowałem przed chwilą zainstalować (wypakować) moda i działa, ale zauwazyłem, że ten komunikat o błędzie, który zamieściłeś powyżej wspomina coś o lokalizacji na pulpicie, a instalator jest u Ciebie na dysku G.

Nie wiem czy to o to chodzi ale warto spróbować.     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ten sam komunikat bez możliwości wypakowania. :verymad: ..urwa mać!!!

Zrobilem tak:

Na próbę "schowałem" plik  DYWERSANT-1.bin w innym katalogu i odpalilem plik exe.

Otrzymałem "krzaczek w krzaczek" ten sam błąd który występuje u Ciebie.

Wychodzi na to że instalator czepia się Twojego pliku bin.

Przychodzą mi do głowy tylko dwa rozwiązania.

1. Zmień nazwę pliku bin i exe na inną np: ds.exe i ds-1.bin

można pokombinować też z nazwą ...-1.bin bo można 1 wpisać z klawiatury numerycznej lub z tradycyjnej tej nad literami - wiem że czasami system ma z tym problem.

2. Pobierz z innego źródła piki instalacyjne - pamiętam że pobieralem swoje z namiarów z poza forum.      

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Holligans*** a spróbuj pobrać z mojego linka, z mojego jandexa 

 

http://yadi.sk/d/aBY3BGT3fgfJK

 

http://yadi.sk/d/TYqb3wzXfgfiD

 

http://yadi.sk/d/-dCF2cMwfgfmU

ja miałem pobranego Dywersanta z Jandex-a i po zmianie nazw folderów wg.Cichego [Gawron pierwszy na to wpadł] -grałem nawet ze spolszczeniem z Geonazis bez dostosowań Gatzka.Może torrent ma coś zj...ne,pobierz więc na próbę z Jandexa i spróbuj jeszcze raz rozpakować.

Edytowane przez smerf45
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie, będę próbował.

***Holligans*** a spróbuj pobrać z mojego linka, z mojego jandexa 

 

http://yadi.sk/d/aBY3BGT3fgfJK

 

http://yadi.sk/d/TYqb3wzXfgfiD

 

http://yadi.sk/d/-dCF2cMwfgfmU

ja miałem pobranego Dywersanta z Jandex-a i po zmianie nazw folderów wg.Cichego [Gawron pierwszy na to wpadł] -grałem nawet ze spolszczeniem z Geonazis bez dostosowań Gatzka.Może torrent ma coś zj...ne,pobierz więc na próbę z Jandexa i spróbuj jeszcze raz rozpakować.

Masz limit na yandexie. :(

 

Zrobilem tak:

Na próbę "schowałem" plik  DYWERSANT-1.bin w innym katalogu i odpalilem plik exe.

Otrzymałem "krzaczek w krzaczek" ten sam błąd który występuje u Ciebie.

Wychodzi na to że instalator czepia się Twojego pliku bin.

Przychodzą mi do głowy tylko dwa rozwiązania.

1. Zmień nazwę pliku bin i exe na inną np: ds.exe i ds-1.bin

można pokombinować też z nazwą ...-1.bin bo można 1 wpisać z klawiatury numerycznej lub z tradycyjnej tej nad literami - wiem że czasami system ma z tym problem.

2. Pobierz z innego źródła piki instalacyjne - pamiętam że pobieralem swoje z namiarów z poza forum.      

Nic nie daje oczekiwanych rezultatów. ...uj z tym gównem, nie mam juz nerwów i nie chce ...bać sobie kompa przez jakis pier... szajs!!! Dzięki panowie za próbe pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kazikowi odpaliłem gada i gada!!! takich pomocnych i spoko ludzi jest mało na tym forum a szkoda. Wiekszość to gadacze i opryskliwcy, jest tez sporo innych ale obiecałem portalsowi być już grzecznym :) ale nic to, to tylko życie! Dzięki kolego, Jesteś Wielki!!!

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to życzę powodzenia w grze. Robiąc zadania na Zatonie dla bandytów jako bandyta, nie występuj z nich dopóki nie dostaniesz dokumentów o laboratoriach. Inaczej zadanie o nich będzie wisieć nawet we freeplayu.

W Prypeci Operację Wulkan zrób od razu jak Kowalski ją będzie dawał, aby zdążyć przed ewakuacją. Inaczej Kowalski odleci i nie będzie komu zameldować o wykonaniu.

Zapoznaj się dokładnie z poradami, jakich itemów się nie pozbywać, bo są potrzebne do prowadzenia scenariusza. Jest w którymś postcie wykaz. Jak nie tu, to na SU bez logowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kazikowi odpaliłem gada i gada!!! takich pomocnych i spoko ludzi jest mało na tym forum a szkoda. Wiekszość to gadacze i opryskliwcy, jest tez sporo innych ale obiecałem portalsowi być już grzecznym :) ale nic to, to tylko życie! Dzięki kolego, Jesteś Wielki!!!

 

Cytując Misia "Wszyskie Kaziki to porządne chłopy"  ale w tym co piszesz musi coś być bo Kazimierz też był Wielki ;)

A tak na serio jeśli wiem, że mogę pomóc staram się sprawę doprowadzić do końca a nie tylko nabijać liczbę postów. Wiele razy otrzymałem tutaj pomoc więc swoją pomocą to oddaję. Nie lubię długów ;)

 

BARDZO się cieszę, że gad zaczął gadać :)

Dobrej Zony Stalkerze !

Edytowane przez kazik
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modzik jest super, z problemami "zacinek" poradziłem sobie metoda prób i błędów i dzięki  Ashampoo Core Tuner. Niestety byłoby zbyt pięknie, na Zatonie podczas podejścia do Magazynu Podstacji po rozmowie z szefem najemników na zadanie znalezienia im prowiantu i leków "zaczyna sie totalna rozsypka stabilności gry", zaciny leca jedna po drugiej, nie da się grać. Pominąłem to zadanie póki co ale pytam czy też tak ktoś miał i czym może to być spowodowane?

Kolejna sprawa to oddział Alfa, po odznaczeniu w menu SGM w każdym innym SGM-ie oddział pojawiał się często dla urozmaicenia rozgrywki :biggrin:  ... w Dywersancie owszem pojawili sie raz ale jako martwi i tyle, zero oddziału Alfa. W czym problem?

 

p.s. Coś poj...łem, to chyba zbyt długi okres przebywania poza Zoną :(... Wziąłem na moście zadanie od monolitowca i poszedłem do Lesniczówki ale Czapajew nie ma nawijki ze mną o wstapieniu do Bandytów... coś po...bałem chyba. :(

Edytowane przez ***Holligans***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.