Skocz do zawartości

Konkurs Literacki


Agrael

Rekomendowane odpowiedzi

A więc, Panie i Panowie. U nas na forum mało osób zamieszcza swoje opowiadania, wszelkie prace literackie. Czas to zmienić - Wykazać się. Pokazać kto jest najlepszym pisarzem po tej stronie zony.

 

I tak..

Będzie to konkurs, w którym Każdy ma prawo wziąć udział. Nie ważna jest ranga, liczba postów czy wiek. Ale najsampierw musimy wymyślić Temat do opowiadania. W tym właśnie temacie, musimy wspólnie wymyślić temat, na którym będziemy się wzorować. Mam pewne pomysły, które zaraz opiszę.

 

Po drugie - prosiłbym, aby chętni się zgłosili w owym temacie. Zobaczymy wtedy czy w ogóle ma sens rozpoczynanie takiego konkursu. Ale sądzę że znajdzie się trochę stalkerów. Trzeba być optymistą.

 

Po trzecie - Data zakończenia konkursu. Myślę że 2-3 tygodnie spokojnie wszystkim wystarczą. Prace będą oceniane przez nas. Otworzy się temat, w którym każdy zamieści swoją pracę. Następnie potem rozpocznie się głosowanie w którym każdy może wziąć udział, ci co pisali jak i nie. Po zebraniu liczby głosów w określonym terminie, zamknie się temat, podliczymy głosy i zobaczymy kto jest zwycięzcą. 

Co do nagrody .. Sława, krata wódki i Wszelkie bogactwa Zony. A tak na poważnie - Ja myślałem o rublach np. 2500.

A jeżeli w konkursie będzie brało naprawdę wiele osób, prace będą na wysokim poziomie. To może ranga '' Tropiciel '' ? Ale to już trzeba by było uzgodnić z Portalsem.

 

---

Przejdźmy do tematu konkursu.

Ja mam trzy pomysły:

 

1. '' Pierwszy Tydzień '' - Czyli, jak trafiliście do Zony i jak wyglądał wasz pierwszy, spędzony tydzień w strefie. Każdy dzień opisany. Każde myśli. Najważniejsze wasze podjęte decyzje które zaważyły na waszym dalszym życiu.

2. '' Centrum '' - Serce zony. Prypeć/CEA i w końcu.. sam Monolit. Jak tam trafiliście ? czemu ? z kim ?

3. '' To Już Koniec '' - W skrócie. Wasza śmierć w strefie. Czemu ? jak to się stało ? To już każdy z was musi napisać.

 

Oczywiście każdy może podać własny Temat na konkurs. Wybierzemy ten który spodoba się większości i pozostanie rozpocząć pisanie.

 

Na pomysł konkursu wpadłem sam, pomyślałem że to byłoby dobre urozmaicenie u nas na forum :)

 

@Portals - Wypowiedz się. Bo trzeba uzgodnić nagrodę ;)  

 

 

  • Dodatnia 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja.

Znieść rangę @danieldino - bo gość ma chyba rangę Redaktora a niema go na forum a dać temu kto wygra konkurs. O ile zwycięzca zechce. Gorzej jak wygra ktoś kto ma już swoją stałą rangę na forum.

Ale Wtedy będziemy się martwić co zrobić z tym fantem.

Na razie pomóżcie wybrać temat na konkurs ;)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

danieldinho nie jest już redaktorem, ogólnie to mamy tylko jednego i to jak widzę w fazie testowej więc ktoś by się przydał,

 

 

Gorzej jak wygra ktoś kto ma już swoją stałą rangę na forum.

 

Myślę, że ranga redaktora może być dzielona z inną rangą , wyjątkiem jest "tłumacz" który na pewno nie będzie mógł dzielić się tymi zajęciami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vidkunsen. Przenieś swój post do działu z opowiadaniami albo ja go stąd trwale usunę. Nie prosiłem abyście dodawali Już swoje prace to raz, a dwa że nie w tym temacie one będą umieszczane a innym, który będzie tylko na prace konkursowe i nic więcej.

A ty od razu, dodajesz ni stąd ni zowąd jakieś opowiadanie.

Poza tym.. będzie wybrany temat do opowiadania. Prace które nie będę się tego trzymały, z góry nie będę oceniane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O.K. więc zróbmy tak, przenieś moje opowiadanie tam gdzie ma byc w formie konkursu, trzymałem się tematyki wypunktowanej w 1-ym poście - tydzień, zona, koniec.

przeniosłem do działu bez cenzury, skopiuj i dodaj do konkursu jako np. model lub jeden z modeli szkicu jaki ma powstać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chue chue To ja się zgłaszam!

Nick - Walik Czosnek

Wiek- 13 (w listopadzie 14 :D )

Opowiadania na koncie - 1 gotowe drugie w drodze :)

Wybrane tematy - 1,3 - najciekawsze dla mnie (może jak ktoś ma pomysł niech zgłasza do @Agrael a on to wrzuci i będzie tego więcej :) )

Postać główna - Dmitrij Albanov - Walik Czosnek/Drąg :)

Miłego dnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram pomysł tym bardziej że zainteresowanie duże. Co do nagrody to jeśli chodzi o ruble myślę że 3000 rubli będzie w sam raz. Na nagrody rzeczowe niestety nie ma co liczyć chyba że znajdzie się sponsor. Jeśli chodzi rangę można dać redaktora honorowego bo redaktor wymaga stałej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurs uważam za otwarty!

 

W tym temacie każdy chętny będzie mógł umieścić swoje opowiadanie : Prace Konkursowe

.. I tylko opowiadanie. Wszelkie inne w nim posty będą z góry przeze mnie usuwane.

Po zakończeniu konkursu temat zostanie zamknięty i rozpocznie się głosowanie na najlepszą prace.

 

Pamiętajcie ze opowiadanie nie może być za krótkie.

 

Każdy będzie mógł wybrać tylko Jeden z trzech tematów - Dla przypomnienia:

 

1. '' Pierwszy Tydzień '' - Czyli, jak trafiliście do Zony i jak wyglądał wasz pierwszy, spędzony tydzień w strefie. Każdy dzień opisany. Każde myśli. Najważniejsze wasze podjęte decyzje które zaważyły na waszym dalszym życiu.

2. '' Centrum '' - Serce zony. Prypeć/CEA i w końcu.. sam Monolit. Jak tam trafiliście ? czemu ? z kim ?

3. '' To Już Koniec '' - W skrócie. Wasza śmierć w strefie. Czemu ? jak to się stało ? To już każdy z was musi napisać.

 

Zanim zaczniecie pisać proszę Aby każdy nad swoją pracą u góry podał który temat wybrał.

 

Konkurs zakończy się 30.09.2014.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.