Skocz do zawartości

"There is no object with story_id" - czyli jak blisko do crasha


GalaxyDog

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Miałem już kilka problemów z Solianką. Było między nami parę zgrzytów, o których obaj już zapomnieliśmy. Ale ten tajemniczy komunikat spędza mi ostatnio sen z powiek...

 

"! Cannot find saved game ~~~ object 'solvador_put_warlab_restrictor': section 'sr_idle': field 'on_npc_in_zone': there is no object with story_id '9996' "

"! Cannot find saved game ~~~ object 'anders_put_warlab_restrictor': section 'sr_idle': field 'on_npc_in_zone': there is no object with story_id '9995' "

 

Pojawia się to po tym, gdy wychodzę z Warlabu na Generatory. Na mój chłopski rozum oznacza to, iż w magiczny sposób ze świata Zony zniknęli Andersen i Solvador.

No i ok, nie ma ich przed wejściem na Generatory, ani w Warlabie, ani na wspomnianych Generatorach. Jednakże po otrzymaniu komunikatu i wróceniu do Warlabu obaj naukowcy spokojnie stoją (i zapewne "pracują").

 

Jestem na etapie powstrzymania samobójczych zapędów Pantery w Szpitalu i po prostu nie chciało mi się przechodzić przez Limańsk, wolałem skrócić drogę przez Warlab.

 

Pytanie: czy mogę zignorować ten komunikat? Ogólnie to już to nawet zrobiłem (ale tylko do Szpitala) i nic złego się nie stało. Niestety, nawet gdy już upewnię się co do obecności jajogłowych

w Warlabie po powrocie na Generatory znów dostaję informację, że "there is no object with story_id".

 

Oczywiście próbowałem wczytać zapis sprzed błędu :)

 

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam!

 

PS: Poniżej wstawiam również screena...

 

 

post-1813-0-46618800-1410803044_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.