Skocz do zawartości

Fabryczna Zona-seria powieści z uniwersum S.T.A.L.K.E.R.-a


Gandalf71

Rekomendowane odpowiedzi

Fabryczna Zona to seria powieści z uniwersum S.T.A.L.K.E.R.-a.Aktualnie,liczy 5 pozycji.

Michał Gołkowski-"Ołowiany świt"

Wiktor Noczkin-"Ślepa plama"

Michał Gołkowski-"Drugi Brzeg"

Dołączona grafika

Wiktor Noczkin-"Czerep mutanta"

Dołączona grafika

Bartek Biedrzycki-"Kompleks 7215"

Dołączona grafika

 

W przygotowaniu:

Michał Gołkowski-"Droga donikąd"

Dołączona grafika

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok później...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

A ja jakiś czas temu kupiłem książkę pt. " STACJA NOWY ŚWIAT ", jej twórcą jest Bartek Biedrzycki, napisał " KOMPLEKS 7215 " o którym wspomniał w pierwszym poście kolega @Gandalf71
Cóż mogę powiedzieć o Stacji Nowy Świat ? 
Po wybuchu wojny ludność stolicy schronienie odnalazła w ciemnych tunelach metra. Niestety, po krótkim czasie rozpętała się wojna w samym metrze, ambitny żołnierz dezerter, który to schronił się na drugiej linii, zamierza opanować całe metro pod swoim sztandarem. Kto mu się przeciwstawi ? Sami się dowiecie czytając książkę. 

Oto zdjęcie książki + bonus w postaci serii stalker oraz piwko które aktualnie sączę ( Czym byłby bandyta bez piwa :D

Spoiler

IMG_20161009_225002.jpg


Oraz Linia Warszawskiego Metra po wojnie: ( Trochę rozmazane, wybaczcie.. ręce się trzęsą ) 
 

Spoiler

IMG_20161009_225024.jpg




 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławomir Nieściur - wedle zasług, pobrałem w pdf-ie jest też do wzięcia epub i mobina komercyjnych stronach , natomiast 7215 i nowy świat to ... to po prostu kontynuacja walki "rodowitych" warszawiaków ze słoikami ;):D

p.s. do pobrania (nie mogę podac adresu tejże komercji ;), jakby co to na prywatnej lini):

Denis Szabałow - Prawo do użycia siły

455280-352x500.jpg

Echo zgasłego świata - opowiadania

 

PFUM2033_EZS_cover_front-686x1024.jpg

Dominika Węcławek - Upadła Świątynia

434438-352x500.jpg

Paweł Korniejew - Lodowa cytadela

420793-352x500.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przeczytałem "Wedle zasług" i gorąco polecam, dla fanów gatunku pozycja obowiązkowa.

Szybka, dynamiczna akcja i wyjaśnienie skąd w takiej ilości i różnorodności biorą się mutanty (znowu wszystko przez gorzałę).

Jako minus mogę tylko wskazać zbyt szybko zbliżający się KONIEC, ale........ wiele ważnych wątków pozostało nie zakończonych i być może powstanie ciąg dalszy (mam taką nadzieję).

Jeszcze raz polecam i pozdrawiam

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.