Skocz do zawartości

STALKERSOUP


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie ! 

Mam pewien problem bowiem gram sobie na Collectorze w starą wersję  SS wykonuje quest na zaginioną ekspedycję wyeliminuję Ash'a próbóję dobić resztkę najemników iiiiiiiiiiiii Stalker zdechł . 

Le log :

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CScriptEngine::lua_error
[error]File          : E:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrGame\script_engine.cpp
[error]Line          : 73
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : LUA error: ...ow of chernobyl\gamedata\scripts\news_manager.script:202: attempt to index local 'actor' (a nil value)
 

stack trace:

Czy da się to naprawić ??? Przepraszam w razie gdybym o czymś zapomniał ale dawno nie byłem na forum więc proszę nie bijcie za bardzo :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wyłącznik teleportu jest w środku. Musisz szukać teleportu który cię przeniesie do środka i znaleźć wyłącznik. Teleporty są trzy, jeden na schodach, jak idziesz do wyjścia na bazę wojskową, drugi w tym pierwszym pomieszczeniu do którego wchodzisz po zejściu kręconymi schodami, tam gdzie cię atakuje pijawka, i trzeci, właściwy, w korytarzu z elektrami. Wyłącznik leży na ziemi, tam gdzie drewniane skrzynki, przy wyjściu z kryjówki.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kobal dzięki. W końcu się do tego dorwałem. Z wcześniejszego grania pamiętałem że schody którymi idzie się do wyjścia do bazy wojskowej w pewnym momęcie kończą się, są zerwane przed tamtym wyjściem i tam nie szedłem wcześniej. Kręciłem się po podziemiach jak qr.a po Oleszkach i pewnie łaził bym tam do teraz tylko coś mnie poniosło na sam szczyt. Doszedłem do krawędzi tych zerwanych schodów i nagle wyskoczył komunikat o teleportach. Masakra. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Na ale w sumie co tu spolszczać, to jest Solianka tylko, że po angielsku (może tam trochę dołożyli jakichś teksturek innych czy podmienili i dodali jakieś giwery nie chce mi się changelogu czytać), a tu na forum masz już od dawna różne wersje Solianki po polsku to sobie wybierz jakąś, najlepiej tą ostatnią najbardziej dopracowaną czyli OP-2.

Po tylu spolszczonych wersjach Soli nie wiem czy znalazłby się tu jakiś chętny, żeby robić, testować kolejną polonizację do tej wersji,  no i tutaj bardziej tłumaczenia idą z rosyjskiego na polski ;) a takiej wersji SOUP chyba nie ma.

 

Edytowane przez tom3kb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tylko nowe tekstury i giwery, znajdziemy tu też schowki kolekcjonera jak w OP-2 a także chyba inne nowe zadania i lokacje (aczkolwiek stara Soljanka jest odzielona od Kolekcjonera więc albo gramy w niego, albo w starą solę). Bardzo lubię tą wersję, jednak ma potężną wadę, o ile OP-2 jest bardzo trudne, to StalkerSoup ma wręcz banalny poziom trudności. No i nie jest do końca skończony, lecz śledzę postęp na facebook-u i wygląda na to że autor wciąż wydaje nowe aktualizacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Widzę że TecnoBacon wydał jakiś czas temu StalkerSoup. Grałem w to http://www.moddb.com/mods/stalkersoup/downloads/stalkersoup-installer i jak dla mnie - grało się lepiej niż w OP-2. Poziom trudności nie był chory, Jaskinię na początku ukończyłem za pierwszym razem, byłem tak zaskoczony że przez minute nie poruszyłem się w fotelu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

14.05.2017 Stalkersoup:

http://stalker-mods.clan.su/load/s_t_a_l_k_e_r_ten_chernobylja/s_t_a_l_k_e_r_ten_chernobylja/stalkersoup/5-1-0-2263

17218668.jpg

Cienie 10006, język - angielski, 56 lokacji, 7.19 GB w 7 zipie.

Tutaj pobieranie bez rejestracji: https://yadi.sk/d/I3dBHGmh3J8Crf

Wszystkie lokacje:

17218617.jpg

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wyszła nowa wersja (04.06.2017).  Jest to wersja Standlone, posiada opcję automatycznej aktualizacji oraz wyboru różnych opcji podczas instalacji (SweetFX, direct itd.). 

Linki:

Launcher - https://mega.nz/#F!B9hFwZLK!0HC5Q8f9KROE11UzccnazA

Oraz wersja ISO - https://mega.nz/#F!YsQXzCBY!HuZCmmAKW-JBkpfVxofRpw

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 lata później...

Witam. Zainstalowałem grę i od razu jak uruchomię z launchera grę, dostaje crasha. Tym razem już jest łatwiej bo mam log:

XR_3DA.exe caused ACCESS_VIOLATION in module "D:\Pliki Programów\STALKERSOUP\bin\xrCore.dll" at 0023:00B0000E

nie wiem do czego to się odnosi ale może ktoś jest bardziej obeznany w takich tematach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.