Skocz do zawartości

STALKERSOUP


Rekomendowane odpowiedzi

Sposób instalacji od Koma jest do dupy bo nie oferuje wersji Standalone tego moda.

 

https://mega.co.nz/#!A1ogARYR!vGHvq-Lsa16EiZvl9DEud5pWwirPAAJEeXf7Uh7h09w

 

Zawiera wszystkie patche do 109974 + BETA_SS_BIN_109927 i da się uruchomić nawet z pendrajwa.

 

Download kompletnie samodzielny, proszę usunąć przydługawą metodę instalacji i wstawić tego linka do tematu.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ludziska pomóżcie w dobraniu się do tej wersjii soupa : stalkersoup 109934fix2

A i prośba jeszcze jedna przetłumaczcie mi tą stronę :http://www.stalkerverse.com/soup.html

A i zapomniałbym czy ktoś dałby (jeśli nie da się pomóc w poprzedniej sprawie) mi Zupę w 1 pliku torrent ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i prośba jeszcze jedna przetłumaczcie mi tą stronę :http://www.stalkerverse.com/soup.html

A którą wiadomość chcesz przetłumaczyć?Jest ich wiele.

Ostatnia:

"Minęło wiele miesięcy od ostatniej aktualizacji. Projekt jest ciągle w wersji 109934 fix 2. Wersja 109940 zbliża się do postaci grywalnej. Podczas testowania wykryto wiele przeoczeń, które prowadziły do dystrybucji, które były pełne błędów  i w rzeczywistości nie testowalne. Wada jednoosobowego zespołu. <br> <b>Bronie</b> są ciągle w tyle dla wielu graczy. Znajdują oni karabiny tak podrasowane, że czynią one inną broń niewartą użycia, bez względu na typ amunicji. Ponownie, moje pliki mogą pomóc w tym. Zbroja  staje się efektywna przeciw trafieniom grubym śrutem, poddźwiękowym i pistoletowym nabojom. Oczywiście strzały w głowę ciągle się liczą, <a href="http://www.stalkerverse.com/files/Grimwalds_Weapons.7z" target="_blank">download here</a>.

"  

Edytowane przez ksantyp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ale mi chodziło tylko o to czy tam jest link do soupa :)

Jest  wersja 109920:

All parts are now available.

Dalej to już trzeba po kolei wygrywać patcze ...

Edytowane przez ksantyp
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, linki są na tej stronie a pliki mają w nazwie wersję patcha. spróbuj ściągnąć je na dysk. Ja nie instalowałem "zupy" , ponieważ grałem w NS. Więc Ci nie doradzę w sprawie, który patch jest dobry a który jest obowiązkowy a który kumulacyjny. Oczywiście można zawierzyć chronologii wynikającej z wpisów zamieszczonych przez autora stronki. Ja bym  po kolei ściągnął i  wgrywał (wg wersji w nazwie pliku lub wnioskując z opisu) i zobaczył czy da się grać. Spróbuj to zrobić, a przysłużysz się następnym, którzy będą w SOUP chcieli grać. Jeśli wersja nie będzie grywalna to wgłębimy się dokładniej w tekst strony.

Edytowane przez ksantyp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nowe Linki.

 

https://mega.co.nz/#F!ssZiEQpJ!JGxJ9PVvwal_vz8zUhe0ig

 

Wersja 1.0.9.9.8.0 + Addony - Archiwum podzielone na części 900 MB żeby ludzie z przeglądarkami, które nie wspierają plików większych niż 1 GB przez MEGA mogli je pobrać, i po to żeby uniknąć nagłych przerw w pobieraniu (MEGA jest bardzo szybkie lecz tylko troszkę niestabilne) i błędów spowodowanych przez złe pobranie.

 

@Jakikolwiek Moderator (pewnie Allen) - Wstaw linka w ten temat, wywal poprzednie sposoby instalacji i to tak zostaw - to jest moja finalna samodzielna wersja SOUPy.

 

LINK NIEWAŻNY - WREDNE BUGI!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Folder "addons" ma taki. Zaglądałeś w ustawienia i wszystko maksowałeś? Szczerze nie polecam.

 

EDIT: Repack nie ma nic wspólnego z działaniem moda. Jaki mod jest, taki będzie. W tej chwili widzę, że jest jeden szalony bug z oświetleniem. Poczekam na łatkę.

EDIT

 

Naprawione. Czas ladowac na MEGA jeszcze raz.

 

http://a.pomf.se/wldmut.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to już jest szczyt.
Zainstalowałem 109980 (bo mam pliki baregamedata 109980 i minipatch 109980)

odpaliłem grę i pierwszy bug graficzny jaki mam to to.

Dołączona grafika

 

Następnie próbuje pogadać z bagiennym doktorem a gra zacina się w tym miejscu i mogę rozglądać się ale nie mogę się ruszać i nic. 109980 ma takie bugi że nie można nawet grać. Plus fakt że mam stutter co kilka kroków co przy poprzednich wersjach na tych samych detalach nie działo się.

Edytowane przez litosns
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra naprawiłem problem z wylotem (wystarczyło wypić lek w piwnicy i niczego nie wyrzucać. Drugi problem który miałem już wcześniej. Sieryj się nie pojawia. Zero wylotów, nic po prostu go nie ma. Słyszę strzelaninę w fabryce, dochodzę tam i wszystko milknie, stoję w znaczniku a Sieryja nie ma.

Edytowane przez litosns
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do wersji Komy działa ;)

 

 

Jeśli grałeś w Narodnaya Soljanka to będziesz wiedział czym zupa jest mniej więcej, jest ona bardziej rozszerzona i wymagająca od gracza.

Chociaż ustawienie spawnu przedmiotów npc na fort i bm16 to zły pomysł bo w większości przypadków strzelbę chowają do plecaka i nawalają pistoletem (prosto usunąć pistolety, lub ustawić by tylko gracz miał dostęp do 2 slotu (pistolet) na małe strzelby (między innymi obrzyny i jeszcze jedna))

Ogółem na ATP w kordonie będziesz miał jatke, najlepiej podkraść się samemu i załatwić 2 pierwszych gości i zabrać im dubeltówki (jeśli po drodze byłeś w każdym schowku powinieneś mieć już porządną ilość amunicji (40-60 śrutu). I strzelaj do nich z dystansu (strzelby są OP w tym modzie, śrutówki są jak snajperki)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @ litosns za info :) W weekend wypróbuje moda, jesli trzeba to mogę poprawić te strzelby, bo po czytaniu są OP i to mocno. /// Czy ktoś może podesłać mi trzy paczki z linka od @ koma? Dbd, dbe i dbf? Nie chce mi się ściągać znowu 9 GB ;/ Ktoś poratuje?

///

 

Dobra pobrałem ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.