Skocz do zawartości

Problem z uruchomieniem gry Connection error 14


MaklerR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem pierwszy raz zagrać w stalkera online ale jest problem , otóż gdy chce włączyć grę przez ikonę na pulpicie , klikam play nic się nie dzieje a gdy przez folder gdzie jest gra pisze Connection Error 14 please uptade ,a mam najnowszą wersje . :wallbash:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Szone to na angielskim. Na rosyjskim jest jak w mrowisku, wszędzie latają stada stalkerów i wszystko co żyje jest wybite do nogi :P

Na angielskim gra kilku naszych (jeszcze) w klanie ABC.

Sytuacja tam jest trochę skomplikowana bo w ostatnich dniach duża grupa graczy z Polski opuściła serwer ze względu na trwająca od długiego czasu różnicę zdań z deweloperami n/t występowania i używania cheatów w grze.

W skrócie: Od jakiegoś czasu w grze jest bardzo mocny klan rosyjski Volga zajmujący się bandytką a jego gracze charakteryzują się wyjątkową celnością i wytrzymałością. Większość grających rok czy dwa protestowała przeciw tej niecodziennej sytuacji gdyż od razu zauważyli "nadludzkie moce" nowego klanu, ale deweloperzy stwierdzili że "Rosjanie po prostu grają lepiej" i nie mają zamiaru czegokolwiek zrobić w tej sprawie. Dochodzi do kuriozalnych sytuacji że 1 czy 2 graczy z Volgi potrafi trzymać na spawnie 5 czy 6 osób i nikt nie jest w stanie wyjść. W jednym podejściu taki delikwent potrafi zabić na raz dwóch czy trzech graczy dorównujących lub przewyższających go poziomem. Stąd po kilku próbach nacisku łącznie z tygodniowym strajkiem duża liczba osób zrezygnowała z grania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak widzę nie wiadomo na jakim serwie grać.

Tak czy siak w mojej opinii najlepszy dla początkującego będzie angielski Szone.

 

 

Powiedz mi Miedzian czy w takiej sytuacji przenieśliście się na SO czy też gracie w coś innego ?

 

 

Na Szone:

Kilka osób od nas zostało w klanie ABC (Anti Bandit Coallition). To klan stworzony z większości innych klanów aby wspólnie walczyć z Volgą (do tego doszło). Ze dwie osoby są u Destusa w klanie SPETZNAZ.

 

Na SO:

Byłem chwilę, nawet się zapisałem do Last Light gdzie widziałem że jest Tawarisz ale był offline. Oloo też miał tam grać jednak chyba na razie odpuścił. Osobiście to odnoszę wrażenie że SO jest taką wersją alpha Szone.  Jakoś nie potrafię się przekonać do grania tam. I jeszcze te lagi.

 

Survarium:

Tu jest część ekipy pierwszego SoA, Czujny, Ogar, Tomeczek, Kopek, mają tam swój polski klan. Duzo ludzi deklarowało że tam przejdzie ale dopiero jak zrobią freeplay. Czyli trzeba jeszcze poczekać.

 

DayZ Standalone:

Obecnie testuję z Kfiatem i Zdzichem. Wygląda całkiem nieźle i jeszcze ktoś chciał dołączyć ale wczoraj nie miałem czasu na granie to nie wiem dokładnie.

 

Taka Sytuacja :D

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo się w takim razie pozmieniało od mojej ostatniej wizyty. Jak tylko przyjdą mi części do komputera to sprawdzę co i jak z tym Szone. Co do DayZ to w sumie parę razy miałem  się za nie zabrać. Skoro razem ze Zdichem i Kfiatem to męczycie to może i ja się dołączę. Na dniach się odezwę :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połączenie może blokować antywirus lub firewall. Należało by na chwilę wyłączyć i spróbować uruchomić grę.

Może to być efekt nieaktualnych sterów do karty grafiki.

Znalazłem też taką sugestie żeby launcher-a używać tylko do update gry natomiast uruchamiać ją z pliku *.exe (SO.exe czy jakoś tak w podkatalogu katalogu .../game). Podobno taki problem maja posiadacze win8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.