Skocz do zawartości
vidkunsen

STALKER Terra Incognita

Rekomendowane odpowiedzi

http://stalkermod.ru/MODYI-Teni-CHernobyilya/stalker-terra-incognita.html

 

Stalker Ziemia Nieznana (Nieodkryta) w produkcji!!!

 

Cienie czernobyla 1.0004

 

Autorzy; Автор: Команда разработчиков мода ФОТОГРАФ
Сайт мода: fotograf.do.am

 

Ekipa od Fotografa , О дате выхода пока говорить еще рано - jeszcze za wcześnie mowic o dacie wyjścia moda.

 

  • mauvais
  • boryan67
  • _Val_
  • Aaз
  • Murrchik
  • antreg & dimos

TERRA INCOGNITA с таким названием представлена сюжетная модификация от разработчиков мода ФОТОГРАФ. Модификация Сталкер Терра Инкогнита построена на платформе оригинальной версии игры Сталкер Тени Чернобыля и является самостоятельным проектом, со своим сюжетом, новыми персонажами которые обретут свою озвучку и уникальный характер. Terra Incognita это проект который постарается изменить ваше представление о Зоне Отчуждения, показав её так, как видят её разработчики.

 

Terra Incognita z/pod takim tytułem prezentowany jest mod twórców fotografa. Terra Incognita modyfikacja Stalkera jest zbudowany na platformie oryginalnej wersji gry STALKER Cień Czarnobyla i jest to niezależny projekt z własną historią, nowymi postaciami, które mają niepowtarzalny charakter. Terra Incognita to projekt, który będzie starał się zmienić widok zony na taką jaka ją widzą twórcy moda

 

О локациях:

Локационный состав модификации довольно разнообразен и насчитывает в своем составе 32 локации. Однако стоит заметить что разработчиками не планируется внесение кардинальных изменений, на данном этапе будет внесены корректура и правки расположенной на них растительности.

  • Локации Теней Чернобыля: Свалка, Агропром, Подземелья Агропрома, Тёмная Долина,Х-18, Бар, Дикая территория, Армейские склады, Янтарь, Х-16, Х-10, ЧАЭС 1-2, Бункер Монолита, Саркофаг, АТП, Пещера, Забытый лес, Подземелья Агропрома (Катакомбы), Мёртвый город, Генераторы, Потерянная Деревня, Варлаб, Старый Янтарь.  
  • Локации Чистого Неба: Болота, Рыжий лес, Госпиталь.
  • Локации Зова Припяти: Затон, Юпитер, Подземелья Припяти, Припять, Лаборатория Х-8.

W skrócie: 32 lokacje, wnoszone były i są korekty do oryginalnych ( z podstawek) lokacji...

Lokacje: cienie - wysypicho, agroprom i podziemia, ciemna dolina, X - 18, bar,, rostok, sklady, jantar, X-16, x-10, czaes 1 i 2, bunkier/sarkofag, atp, martwe miasto,  pieczara/jaskinia, zapomniany las

niebo - bagna, czerwony gaik, psychiatryk

zew - zaton, jupiter, prypec i podziemia, X-8

 

3 filmy z gry załączone na stronie moda.

 

To może być fajny przełom w... po co otwierać otwrte drzwi lub szukać tychże rzeczonych do lasu!!!

Mod na cieniach 1.0004, prosty silnik bez bzdetów zamulających rozgrywkę, firma znana i dobra - ekipa od fotografa.

 

Może byc dobrze i długo sie będzie grało, dla tych co szukają ulatwień - skoro na cieniach 1.0004 to i trajnery oraz spałnery z w/w podstawki.

 

p.s. tworzymy - staramy się, nowego moda, naszego moda, może to tak jak wcześniej w innych postach sugerowalem - prosty silnik i pododawac nowe lokacje i nowe linie fabularne, silnik to podstawa!!!

 

Nowe tez są rozwiązania dot. fauny i flory co widac na filmikach.

 

czekam!!!!

 

:) :) :)

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co można przeczytać na rus forach, projekt przeżywa poważny kryzys. Autorzy borykają się ze skrajnie trudnymi warunkami pracy, część ekipy opuściła zespół tworzący. Na domiar złego utracono część danych, jednak mimo wszystko prace nadal trwają.

Jako ciekawostka i smaczek - filmik przedstawiający rozbrajanie zabezpieczonego schowka.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o tą pozycję radziłbym wykazać się odrobiną cierpliwości. Duża część materiałów przypadkowo poszła w powietrze i jak informował (faktycznie już jakiś czas temu) jeden z autorów, ekipa tworząca dużą część pracy musi wykonać od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też wyłożyłbym na to parę groszy, niestety na razie( o ile w ogóle) nie będzie na to okazji. Poszperałem dzisiaj trochę i z przykrością muszę przekazać, że prace nad modem zostały przerwane:mellow:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Hej,

Dzięki za info Stasiu. Czy ktoś obeznany może luknąć i wyciągnąć z tej strony jakieś nowe informacje nt projektu? Mój rosyjski jest za słaby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomimo długiej przerwie w newsach, przez te wszystkie lata modmakerzy, pracowali wszyscy, nawet choćby w słabym tempie. Jak się dowiedzieliśmy, w tej chwili finalizuje się poziomy gry. Prowadzone są prace nad poprawą geometrii lokacji i spawnem. W lokacyjnej paczce czekają nas przerobione lokacje z oryginalnego Cienia Czarnobyla, takie jak Wysypisko, Agroprom, Dolina Mroku i Magazyny Wojskowe. Kilka terytoriów doszło do moda z innych projektów. Dotyczy to "Cmentarzyska Pojazdów" (COC) i "Doliny Szmerów" z tego samego tytułu. Będzie można spacerować po buildowskich lokacjach: Martwe Miasto, Generatory, Stary Jantar oraz po Barze połączonym z Dziczą.

96233954.jpg62120467.jpg25817356.jpg98519856.jpg32854298.jpg16814885.jpg

Także w modyfikacji była zrealizowana część zaplanowanej fabuły oraz jedna z istotnych cech, którą znowu stanie się dźwięk NPC-ów. Sądząc po przedstawionym wideo, o jej jakość nie trzeba się martwić.

Przypomnijmy, że fabuła TERRA INCOGNITA opowiada o naukowcu, który przypadkowo przeżył przy wyszedłszym z pod kontroli eksperymencie. Szczegóły scenariusza nie są znane. Jak będzie zakończona praca nad lokacyjną paczką, modmakerzy będą kontynuować realizację linii zadań.22596158.jpg34792498.jpg72207607.jpg34849822.jpg37422901.jpg79869507.jpg

Ponieważ za rozwój projektu odpowiedzialne są tylko trzy osoby, czas wyjścia moda nie jest znany. Jest jeszcze wiele pracy, którą modmakerzy robią w miarę swoich możliwości.

Wideo:

Spoiler

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.

Społeczność
Discord