Skocz do zawartości
Junx

Hybrid

Rekomendowane odpowiedzi

Hybrid 

Jest to modyfikacja, która pozwala grać bezproblemowo i cieszyć się jeszcze lepiej naszym kochanym Czystym Niebem.

Lista zmian:

Wygląd:

- Nowa Pogoda (STWC)

- Nowe Particle (PP3 CS)

- Nowe tekstury z moda MYSTERY (w formie addonu)

- Dodany efekt "mokrych" tekstur z CoP

Wydajność:

- Optymalizacja silnika i skryptów

- Naprawa błędów jak i uzupełnienie braków w pliku all.spawn

Rozgrywka:

- Naprawiona Wojna Frakcji na Bagnach (teraz trzeba przejąć 4 posterunki przed atakiem na główną bazę)

- Stalkerzy wkraczają na Wysypisko i przejmują Skład

- Nowe modele dla NPC, teraz każdy pancerz inaczej wygląd, dzięki modowi - Variation Mod 1.41

- Dodany FreePlay po ukończeniu gry

- Usunięte teleporty z Limańska (duże spadki fps'ów)

Broń:

Dodany mod,  Arsenal Weapons, STCS Weapon Pack 2.6

Ogólne zmiany:

- Nowy plecak

- Nowy HUD 

- Naprawa drobnych błędów

Screeny:

ss_dzinx_10-16-15_11-12-53_(marsh).thumbss_dzinx_10-16-15_11-39-33_(marsh).thumbss_dzinx_10-19-15_14-01-24_(marsh).thumbss_dzinx_10-19-15_14-10-33_(marsh).thumbss_dzinx_10-21-15_17-37-48_(marsh).thumbss_dzinx_10-23-15_09-06-24_(marsh).thumbss_dzinx_10-23-15_10-00-08_(escape).thumss_dzinx_10-23-15_10-50-44_(garbage).thuss_dzinx_10-23-15_12-59-23_(darkvalley).ss_dzinx_10-23-15_14-05-20_(darkvalley).ss_dzinx_10-24-15_21-33-28_(stancia_2).tss_dzinx_10-24-15_22-58-47_(garbage).thuss_dzinx_10-26-15_13-28-29_(marsh).thumbss_dzinx_10-26-15_13-35-58_(marsh).thumb 

DOWNLOAD:

Mod:

http://www.moddb.com/mods/hybrid1/downloads/hybrid-10

Addon z teksturami:

http://www.moddb.com/mods/hybrid1/addons/addon-texture-mystery-to-hybrid

Mod w języku angielskim z racji wydania moda na forum ogólnoświatowym.  

Edytowane przez Junx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hud jest ten co widać czyli go nie ma. Wraz ze smox'em robimy testy jeśli jesteś zainteresowany testami i masz dropa to wyślij na PW email to ci dam dostęp do naszego laboratorium.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze dużo pracy zostało przy tym modzie, ale trzeba wszystko sprawdzić przed dalszą pracą bo powiem, że plany mam duże i da się je zrealizować ale trzeba sprawdzić co już jest.

///

Wersja 2.1 przeniesiona do modów w produkcji, 1-szy. post zaktualizowany. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, ale polecam pobrać patch. Dużo poprawia oraz dodaje troche rzeczy.

Mod w wersji 2.1 można pobierać z 1-go. posta. kilka dni przerwy i wracam do modowania :)

Próbka moda Arsenal Overhaul 2.4 CS

http://www.youtube.com/watch?v=tXat0-_eSRI

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tutaj jest wszystko w "normie". Zacząłem pracować nad wersją pod CoP'a, gdzieś na forum jest temat, ale nie pamiętam czy go skończyłem.

Wersji pod CS już nie będę poprawiać bo dysk ze wszystkim odszedł mi do nicości :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam, mam mały problem, gdy na wysypisku pomogę wasianowi to wysyła mnie do pulpitu. wie ktoś jak to naprawić?

a tutaj log                                                                                                                                                                                                            

xrEngine.exe caused BREAKPOINT in module "D:Program Files (x86)Deep SilverS.T.A.L.K.E.R. - Clear SkybinxrCore.dll" at 0023:1001B944, xrDebug::backend()+164 byte(s)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też miałem ten sam problem, ale nie otwierają mi się logi. Program się wtedy zwiesza. Ale to poza tematem. Ja to rozwiązałem w ten sposób, że gościa wyeliminowałem. Wtedy z nim nie pogada, ale gra i fabuła ciągnie dalej. Niestety kolejny problem pojawił się w Agropromie w bazie Powinności. Kiedy chcę porozmawiać z jedną z ważnych postaci, np. z handlarzem, to wywala mi grę na pulpit z jakimś logiem. Niestety, tak jak wcześniej wspomniałem nie mogę tego loga otworzyć, więc gdyby ktoś spotkał się z tym błędem, to miło by było gdyby go wstawił. Na początku myślałem, że to przypadek, ale to się powtarzało za każdym razem kiedy chciałem rozmawiać. Wyjątkiem jest Generał. Z nim można spokojnie nawiązać dialog. 

Edytowane przez Drednot666

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem podobny problem na Agropromie z tym , że pulpit widziałem już przy wejściu do bazy powinności . Log jednak  był i nie wiedzieć czemu brakowało pliku "w_pkm.ltx" . Po uzupełnieniu , gra do końca poszła bez problemów . Bez loga jednak trudno Ci  pomóc .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A w szpitalu miałeś już błąd? Jeśli nie to npc'a musisz pierw zabić zanim zacznie strzelać bo błąd ci wywali.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taki pokazuje mi się błąd podczas zadania z Wasianem, po zabiciu ślepych psów.

FATAL ERROR [error]Expression    : fatal error[error]Function	  : CScriptEngine::lua_error[error]File		  : E:priquelsourcesenginexrServerEntitiesscript_engine.cpp[error]Line		  : 180[error]Description   : <no expression>[error]Arguments	 : LUA error: ...gamesstalkerstalker csgamedatascripts_g.script:975: bad argument #2 to 'format' (string expected, got nil) stack trace:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy może mi ktoś pomóc z tym błędem? Pojawia mi się co jakiś czas i nie pozwala grać dalej...

FATAL ERROR   [error]Expression   : index != BI_NONE [error]Function   : CParticlesPlayer::LoadParticles [error]File   : E:priquelsourcesenginexrGameParticlesPlayer.cpp [error]Line   : 87 [error]Description : Particles bone not found [error]Arguments : bone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi