Skocz do zawartości

Droga we mgle grafa


chwieju

Rekomendowane odpowiedzi

Szybko i do rzeczy. Jeśli ustawie lepsze oświetlenie niż statyczne, podczas ekranu ładowania wywala mnie do pulpitu. Na statycznym gram bez większych problemów. Mój sprzęt to: sli GTX 660 16gb ram corvair Vengeage black edition 1600mhz dysk SSD 460 GB OZC 460 i płyta główna Msi Z77 G45. Dzięki z góry za pomoc

log mam poniżej sterowniki aktualne. Dział ma nazwę problemy techniczne a w innym mnie olano więc jestem tutaj ale sorki za zły dział

Nowy dokument tekstowy.txt

Edytowane przez chwieju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tego mod przechodziłem na ustawieniach high, czy nawet na maks. W rozdziałce 1920x1080 Komp nie jakiś przecinak amd 3x3.1 ghz, 4 giga ramu, grafika gts 450 amp 1giga pamięci na pokładzie. Pamiętam, że na lokacji Bar musiałem zejść na ustawienia średnie bo było widać wyraźnie spadek płynności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, o kompa trzeba dbać, a odwdzięczy się brakiem wylotów :smile:  Nawet bardzo dobry komp można szybko "zajeździć". Np. podczas każdej aktualizacji systemu robiona jest kopia zapasowa. U mnie, to około 1GB zajętego miejsca. Czy programy uruchamiane przy starcie systemu, mnie włącza się tylko antywirus. Jest tego sporo, warto poczytać.

 

Polecam program WinTools.net Professional  zdziwicie się ile znajdzie syfu. 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.