Jump to content
Sign in to follow this  
portals

Aktualna instrukcja instalacji wraz z linkami

Recommended Posts

@Wróbelek

Nie. Solianka i patche, potem Dopa, która jest w kilku patchach. Na koniec spolszczenie.

Masz daty przecież wypisane patchy w instalacji, które kiedy.

Ale radzę tą sobie odpuścić a ciupać w NS 2016. Najnowsza, skończona i w ogóle.

EAX=04F33EF8  EBX=058395E0  ECX=04F33F00  EDX=04F33FBB
ESI=02F622A8  EDI=01019E9A  FLG=00000212
EBP=01019DF0  ESP=01018DE8  EIP=02F37D15
CS=0023  DS=002B  SS=002B  ES=002B  FS=0053  GS=002B

:(

Witam. Mam problem z zaczęciem nowej gry. Ponieważ kiedy uruchomię nową grę, wszystko normalnie się ładuje. Po czym gdy pisze "Przygotuj się do gry" Wyrzuca mnie do pulpitu. Czy ktoś z was, mógłby pomóc mi w tej sprawie?

Chciałem pobrać spolszczenie do wersji  03.09.2010 i 08.04.2013 lecz linki nie działają , grałem w tą wersję i NS 2016 także , lecz chciałem zagrać jeszcze raz w starą wersję Soli , jeżeli to możliwe . Chodzi mi bardziej o wersję z 03.09.2010.

Polonizacja do wersji 03.09.2010 Z naszego serwera

Polonizacja do wersji 08.04.2013 Z naszego serwera

@tom3kb @Ranger801 link do 08.04.2013 otwiera się i można pobrać , lecz do 03.09.2010 wyskakuje taki komunikat, (po wciśnięciu 'pobierz' ),

Oops! An Error Occurred

The server returned a "500 Internal Server Error".

Dzięki za pomoc ,jakoś sobie poradziłem, po wejściu do  "Pobieralni '' w opcjach na pasku ( u góry) można rozwinąć  "pliki" i tam po przeszukaniu  z polszczeń ściągnąłem chyba odpowiednią do patcha 03.09.2010, bo gram, odpukać , i jest ok. Grę z tym patchem  08.04.2013 i z spolszczeniem do niej darowałem sobie ,gdyż nie mogłem uruchomić nowej gry (LUA error: ...ow of chernobylgamedatascriptsbind_stalker.script:94: attempt to index global 'art_hit' (a nil value)  ,  chyba coś takiego  ). I po poczytaniu na forum tu i tam o problemie z tym patchem i z spolszczeniem, postanowiłem grać na wcześniejszym patchu tj. 03.09.2010.

Plik był w archiwum. Do godziny powinien wylądować na serwerze. Pytanie czy jest sens grać moda z 2014 roku skoro są nowsze poprawione wersje?