Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich entuzjastów Soljanki. Zainteresowanie znajomego sprawiło, że i ja wróciłem do tematu. Proponuje do pobrania swoja wersję Soljanki. Jest to pełna wersja SOLPL_REPACK_24_12_11 w wersji spakowanej do plików .dbx. zawierającej wszystkie elementy a takżę pełne fleszki muzyczne oraz witaminę 500 kg. Wygodna dla tych, którzy po prostu chcą wrzucić na dysk i grać bez opcji mieszania w parametrach. Do dystrubucji dołączony jest plik tekstowy wyjasniający funkcje poszczególnych plików .dbx .

Cała instalacja wymaga tylko dwóch etapów:

1. Zainstalowania podstawowej wersji Stalkera SoC v1.0004 ( lub pobrania  z mojego linka i rozpakowania paczki 2,56 GB podstawki S.T.A.L.K.E.R. - SoC PL 1.0004.7z.)

2. Pobrania z mojego linka paczki 6,41 GB  SOL Packed.7z i rozpakowania archiwum. Następnie zawartość otrzymanego katalogu należy skopiować do katalogu podstawki ze zgodą na nadpisanie plików.

 

To wszystko - pozostaje tylko grać. Wersja sprawdzona przeze mnie wczoraj - wszystko działa.Podaję linki do plików na moim dropboksie:

 

1. Podstawka SoC v1.004 - S.T.A.L.K.E.R. - SoC PL 1.0004.7z *

2. Soljanka  - SOL Packed.7z

 

* Ostrzeżenie! 

Soljanka jest modem i wymaga jako podstawy gry Cień Czarnobyla. Wstawiona tutaj kopia mojej legalnej wersji SoC v1.0004 może być pobrana jedynie wtedy, kiedy pobierający również posiada legalną wersję gry Cień Czarnobyla. Nie zgadzam się na wykorzystanie udostepnionej kopii gry SoC v1.004 przez osoby nieposiadające jej legalnej kopii.

 

 

Przyjemnej gry

 

Uwaga: Patch 08.04.13 niestety nie działa w tej wersji. Wersja nie zawiera DMX - nie sprawdzałem, czy dodanie DMX do tej dystrybucji działa. Pewnie mozna to zrobić w normalny sposób, tzn, instalując moda za pomoca katalogu 'gamedata'.

  • Dodatnia 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

trurl3 - usiłuję pobrać Soliankę z linku w Twoim postcie #27.

Ale mam problem. Wejście z niego na stronę Google daje komunikat "Ups, nastąpił problem z wyświetlaniem", ale jest przycisk pobierania.

Użyłem go i dostałem okienko zapisu. Ale jest różnica w wielkości pliku podanego w postcie = 6,41 a wielkością na hostingu  = 3.8.

Zgoda na zapis uwarunkowana jest nie sprawdzaniem na virusy -  a wyrażona - powoduje jakieś dziwne zapisywanie. Z nie określonym czasem pobierania. Pasek pobierania od razu jest pełny.

 

Tak ma być?

PODBICIE TEMATU:

Pytanie do trurl3 - możesz się do niego odnieść?

Edytowane przez kondotier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kondotier-pobierasz spakowana wersję dlatego może być mniejsza.Pobieranie z takim komunikatem,że niaskanowany skutkuje brakiem podania czasu i prędkości pobierania.Trzeba zostawić żeby się pobrało-tak miałem przy którymś modzie.Pobrało się w całości-po skończeniu pobierania masz przycisk sprawdź archiwum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy bodajże w szukajke w explorerze wpisać thumbs i się powinien pokazać.

 

Ten plik nie ma chyba atrybutu ukryty ale żeby go zobaczyć trzeba w Windowsie w opcjach folderów chyba odkryć "chronione pliki systemu operacyjnego" czy coś ale głowy nie dam za to, sprawdź u siebie czy masz tak .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do punktu nr 8 instalacji. Plik thumbs znajduje się w "Soyanka 19.04gamedatatexturesui" i nie ma atrybutu ukryty - przynajmniej u mnie.

Z tego co pamiętam pliki thumbs są ukryte albo systemowe. Jak ktoś wie o co chodzi to poradzi sobie z usunięciem ale na wszelki wypadek wrzuciłem tego bata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zrobiłem reupa na wszelki wypadek. Rozpakowywać 7zipem.

Soyanka 19.04, DOPa 14.08.10, Patch 20.08.10, 3.09.10

https://drive.google.com/folderview?id=0B_eZclRki7HMfjVCTWhWS2ZqNGZLMkJsQmYzVklzZDM3TXNnWkhqRkxiVDgyTjlySjczU00&usp=drive_web

Edytowane przez pajak117
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CScriptEngine::lua_error
[error]File          : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\script_engine.cpp
[error]Line          : 73
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : LUA error: d:\stalker sola\gamedata\scripts\bind_stalker.script:94: attempt to index global 'art_hit' (a nil value)
 

stack trace:


Wszystko wzięte z 1 posta i według opisu zainstalowane . POMOCY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.