Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 10 miesięcy temu...
  • 8 miesięcy temu...

Chciałem pobrać spolszczenie do wersji  03.09.2010 i 08.04.2013 lecz linki nie działają , grałem w tą wersję i NS 2016 także , lecz chciałem zagrać jeszcze raz w starą wersję Soli , jeżeli to możliwe . Chodzi mi bardziej o wersję z 03.09.2010.

Polonizacja do wersji 03.09.2010 Z naszego serwera

Polonizacja do wersji 08.04.2013 Z naszego serwera

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb @Ranger801 link do 08.04.2013 otwiera się i można pobrać , lecz do 03.09.2010 wyskakuje taki komunikat, (po wciśnięciu 'pobierz' ),

Oops! An Error Occurred

The server returned a "500 Internal Server Error".

Dzięki za pomoc ,jakoś sobie poradziłem, po wejściu do  "Pobieralni '' w opcjach na pasku ( u góry) można rozwinąć  "pliki" i tam po przeszukaniu  z polszczeń ściągnąłem chyba odpowiednią do patcha 03.09.2010, bo gram, odpukać , i jest ok. Grę z tym patchem  08.04.2013 i z spolszczeniem do niej darowałem sobie ,gdyż nie mogłem uruchomić nowej gry (LUA error: ...ow of chernobylgamedatascriptsbind_stalker.script:94: attempt to index global 'art_hit' (a nil value)  ,  chyba coś takiego  ). I po poczytaniu na forum tu i tam o problemie z tym patchem i z spolszczeniem, postanowiłem grać na wcześniejszym patchu tj. 03.09.2010.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 10 miesięcy temu...

Witajcie , jestem Marcelino23L , jak zakładałem konto na StalkerTeam miałem 23 lata , byłem wtedy niepracującym obibokiem na utrzymaniu rodziców który cały dzień spędzał na graniu w Stalkera , najpierw w Ultimate mod a później Narodnaja Solianka 2010 . Kochałem tą grę i doszedłem bardzo daleko gdzie po drodze brałem wszystkie poboczne zadania , zbierałem broń do plecaków pozostawionych u Sidorowicza , tysiące artefaktów pozbieranych z całej planszy . Teraz mam 34 lat , pracę , dobrego kompa i auto , jednak chciałbym nie raz móc pograć jeszcze w NS2010 . Ostatnio nawet znalazłem kilka save'ów z okresu kiedy grałem .

 

Tym samym mam pytanie do was , czy ktoś ma może cały mod spakowany w jedną całość z paczami , dopełnieniami , spolszczeniami i wszystkim co jest potrzebne? , bardzo pragnę znowu pograć , nie chcę wersji 2016 , tylko moją 2010 . Nie wiem czy w odpowiednie miejsce wstawiłem ten post ale może coś z tego będzie , pozdrawiam was .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marcelino23L No to pobierz sobie tę pierwszą wersję NS2016 przetłumaczoną przez @Kobal. Daj sobie spokój z NS2010. Bo chyba do niej odsyłaczy trudno będzie znaleźć. A NS2016 ma tylko jednego fixa, też przetłumaczonego, więc na starcie będziesz miał wszystko co potrzeba. No i powodzenia w grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael zmienił(a) tytuł na Narodnaja Solianka 2010

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.