Skocz do zawartości

Repack moda na Cieniu Czarnobyla


Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję wskazania moda i miejsca jego pozyskania, wydanego w formie repacka na bazie rosyjskiej podstawki v.1.0004, ewentualnie v.1.0006.

Moda, z którego po usunięciu gamedaty uzyska się grywalną podstawkę umożliwiającą stawianie nowych modów. Grywalna może być dopiero po zmianie silnika na bezpłytowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koma - serdecznie dziękuję.

Na razie tylko popatrzyłem jak to jest wstawione. Ściągnę nocą.

Nie za bardzo załapałem z tą "włączoną gamedatą". Co ona zawiera i czy przy wstawianiu innych modów jest potrzebna.

 

Na dzisiaj mam wykorzystany limit plusów, ale o nim nie zapomnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już całkiem jasne. 

A mam na oku moda, którym chcę go zapełnić. A zip7 od dawna. Bo jakże by bez niego funkcjonować :).

 

DODANO: Ściągnięte, zainstalowane, uruchomione i działa. Jeszcze raz podziękowanie i plus dla Komy.

Teraz tylko "napełnić" gamedatę. Napełniacz się ssie. Ale jak to w niedzielę, chętnych wielu po obu stronach Bugu, więc niemrawo idzie. Procent pobrania rośnie, a czas pobrania w miejscu stoi :).

Edytowane przez kondotier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No se poczytałem, znaczy tak: rozpakowałem jak zwykle niezwykle rosyjskim super pakowaczem czyli 7 zip i mam gamedate moda wstawić w co? w pusty folder z modami w podstawce czy gdzies inndziej? i czy ogse 0693 jest tylko na 1006 czy tez także na 1006?

p.s.s a te całe mega cos tam to powyżej 1 gb linden und moulin rogue ;), nie da rady i jaka jest ta rus podstawka tamże 1004 czy 1006?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vidkunsen - przecież Koma wyraźnie napisał, że to v. 1.0004 oraz katalog z patchami dla wyższych wersji.

 

Jak wejdziesz do MU, to otwórz pierwszy katalog Game repacks i pobierz tylko wersję Russian. Reszta w paczce MU Tobie i mnie, do stawiania modów, raczej nie będzie przydatna. A jak pobierzesz Russian, to w środku masz spakowane wszystkie trzy podstawki. Wypakuj taką podstawkę jaka Ci potrzebna, spatchuj w razie potrzeby.

Tylko rób to bez pośpiechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie usuwałem binu, a mod przemianował go na bin-old. To samo zrobił z tą pustą gamedatą.

A z tą rus podstawką zrobiłem to samo co z polską. To święta krowa nie do ruszenia. A na moda nowy katalog z jego nazwą i przekopiowanie podstawki. Jak się coś spieprzy, to do kosza i nowa kopia. I nie ma problemów.

A vidkunsen od rana milczy, widocznie się załapał i goni po Kordonie :). Czego mu życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koma - wyszło na to że vidkunsen jednak nie postawił.

Ale mam prośbę. Wstawiam fatal, jaki mnie łapie w modzie OGSE granym po rus, na rus podstawce od Ciebie.

 

Jeśli nie tutaj, to najlepiej na PW daj mi opis przypuszczalnej przyczyny.

##called from function 'void __thiscall xrDebug::my_fail(const char *,const char *,int,const char *,bool &)' in file '_main.cpp' on line 141


--stack traceback:
 [string "log1('--' .. debug.traceback())"]:1: in main chunk
 [C]: in function 'fail'
 d:modyogsegamedatascripts_g.script:1169: in function 'abort'
 [string "abort('called from CPP', '')"]:1: in main chunk
FATAL ERROR
 
[error]Expression   : assertion failed
[error]Function   :
[error]File   :
[error]Line   : 0
[error]Description : called from CPP

 

Wylot występuje tylko i wyłącznie, gdy chcę otworzyć mapnik znajdujący się w inwentarzu, aby przeczytać jego zawartość. Sam mapnik w inwentarzu i kliknięcie w niego dla wywołania okna opisowego, wylotu nie powoduje. Dopiero komenda "użyj".

U Rosjan ten wylot też kilka razy wystąpił, ale dawał taki error:  "ERROR! LuaXML library loading failed! Check and repair VC++ 2005 runtimes!", czyli kompletnie różny od mojego.

 

DODANO: Sprawa już się wyjaśniła. Mimo że mój fatal tego nie mówił, to przyczyną wylotu był brak zainstalowanego VC++2005. Miałem dopiero 2008.

To już drugi mod, wymagający tych "dodatków".

OLR był na tyle lepszy, że sobie potrzebne sam instalował.

 

I na tym kończę

Edytowane przez kondotier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.