Jump to content
Pirunvirsi

Samodzielne Repacki wszystkich gier serii S.T.A.L.K.E.R.

Recommended Posts

Siemano wszystkim, dawno tutaj mnie nie było I zauważyłem, że macie podobny problem z repozytorium jak inni.

Najwyraźniej ktoś zgłosił prawie wszystkie archiwa i zostały wyłączone. Działały nieprzerwanie od około 4 lat a potem dupa. Jedyne linki które działaja to ten z narzędziami do stalkera i o dziwo ten ze wszystkimi wypakowanymi plikami z trzech gier. Ale za to jest coś nowego.

Koledzy z 4chana i /sg/ zauważyli ten problem dosyć szybko i zrobili własne repozytorium z repackami. Możecie je znaleźć na "https://www.4chan.org/vg/stalker" pod rubryką "Game Repacks & Modding Tools".
W repozytorium brakuje jednak paru rzeczy, mianowicie:
- Rosyjskich repacków (z którymi działa większość modów od kolegów ze wschodu)
- Lokalizacji (inne języki)
- Leaków (kod źródłowy Xraya)

Generalnie straciłem chęć do moddowania i mieszania w Stalkerze (ale czas na nówki jak OP2.1 zawsze się znajdzie), od dawna przeniosłem się na zabawę z silnikami takimi jak Unreal Engine 4 i Unity 5 i nie będę już się bawił repackami. Wielka szkoda ale całkiem usprawiedliwiona z takiej paki, że GSC nareszcie ogłosiło Stalkera 2 i MEGA stało się wielkim syfem po paru latach.

Co mógłbym polecić w tej chwili to kupno legalnych wersji STALKERa ze stron takich jak:
- GOG.com (bez DRMu)
- Steam (generalnie z DRMem ale można ustawić cracka No-CD)
- Humble Bundle (klucze do Steama)
- G2A (strona odsprzedawania kluczy do gier, jak się ma szczęście to tutaj można zgarnąć całą trylogię za około 8 ojro ale zajebiście bym uważał bo G2A ma bardzo, bardzo kiepskie relacje z klientami i niektóre klucze pochodzą z lewych transakcji).

Wielkie dzięki za uwagę. Jeśli można, to proszę o zamknięcie tematu.
I miło znowu z wami pisać.

Edited by Koma

@Koma

No trochę bida się zrobiła ostatnio bez tych twoich repaków ;)

Właśnie zetknąłem na mega, że to już nie to samo co przedtem.

No ale kto przezorny ten zdążył sobie gdzieś zchomikować, bo jak widać powiedzonko "w internecie nic nie ginie" nie jest do końca prawdziwe. :)

@Pirunvirsi niestety pod linkiem do 4chana nic nie ma bo strona nie istnieje, poza tym piszesz że brakuje tam kilka rzeczy a mega tak słabo ciągnie że chyba bym to pobierał z tydzień czasu 5-10mb/s przy necie 300mb/s, nie można już znikąd ich pobrać? może coś się zmieniło? pytam bo nie jestem z temacie repacków za bardzo, pozdro

18 minut temu, cez137 napisał:

nie można już znikąd ich pobrać? może coś się zmieniło? pytam bo nie jestem z temacie repacków za bardzo, pozdro

Jak ktoś nie wrzuci tych prawilnie zrobionych, wcześniejszych repacków gdzieś na neta to nie, nie pobierzesz.

@vidkunsen

ale na co mu tam jakieś ruskie repacki ;) @cez137 i tak potrzebuje polskich wersji, a w tych wersjach komy wszystko bardzo łatwo się robiło czy wersja pl, czy z lektorem, czy same napisy, włącznie ze zmianami wersji z 1.0004<->1.0006

@vidkunsen to nie o to chodzi że nie chce mi się szukać, nie znam tych stron i nie wiem jak się z nich pobiera pliki, z torrentów nie korzystam, po drugie potrzebuje podstawek a z tego co widzę to to są jakieś pomodzone stalkery

Witam wszystkich!
Jestem w stanie udostępnić repacki wszystkich STALKER-ów od @Pirunvirsi wraz z tłumaczeniami. Kiedyś miałem tu konto (ale zapomniałem danych logowania :lol:) i tak się składa że przekopiowałem te repacki na moje konto MEGA.
Jeśli jest ktoś chętny, to mogę podesłać.

@Lazar-as-  No to co stoi na przeszkodzie, abyś wstawił tu na forum odsyłacz do tych repacków? Nawet starzy wyjadacze teraz z nich skorzystają. A cała reszta Cię ozłoci.

I dodam, miło mi, że dołączyłeś do założonej przeze mnie frakcji "Samotnych Wilków". :witam:

Guest

A to ja dam taki luźny pomysł, żeby - jeśli się da - repacki były widoczne chociaż od "weterana". Nie posądzam nikogo o nic, ale można sknerom i piratom rzucić chociaż takie kłody pod nogi.

Takie luźne "pomyślenie". Czy złamano by jakieś zasady, gdyby te repacki umieścić w naszej pobieralni?

A co dotyczy ograniczeń w pobieraniu. "Weterani" to raczej z racji "wieku" grania w stalkera, mają wszystkie podstawki. Problemy mogą wyjść dla "nowicjuszy".

Ja z tych repacków korzystam tylko dla rosyjskich podstawek, gdy sprawdzam jakiegoś moda. Nie muszę na nich nic kombinować. Rus podstawka, na nią mod i gramy. A poskładanie polskiej podstawki przez kogoś, kto ze składakami nie miał do czynienia, nie jest wcale łatwe.

A cwaniaczki korzystający z piratów, byli, są i będą. Ze zwykłego kabotyństwa, aby jak nie mają czym, to chociaż tym chcą zabłysnąć.

Guest
6 minut temu, kondotier napisał:

"Weterani" to raczej z racji "wieku" grania w stalkera, mają wszystkie podstawki

Zdziwiłbyś się...

7 minut temu, kondotier napisał:

A cwaniaczki korzystający z piratów, byli, są i będą. Ze zwykłego kabotyństwa, aby jak nie mają czym, to chociaż tym chcą zabłysnąć.

Tak, ale nie widzę powodu, dla którego ktokolwiek miałby im ten proceder ułatwiać. Repacki są przydatne, ale ograniczyłbym ich dystrybucję na forum, gdyby to ode mnie zależało.

On 12/20/2019 at 9:50 PM, Lazar-as- said:

Witam wszystkich!
Jestem w stanie udostępnić repacki wszystkich STALKER-ów od @Pirunvirsi wraz z tłumaczeniami. Kiedyś miałem tu konto (ale zapomniałem danych logowania :lol:) i tak się składa że przekopiowałem te repacki na moje konto MEGA.
Jeśli jest ktoś chętny, to mogę podesłać.

Stary, dupę mi (a w sumie generalnie to nam) ratujesz! Jakieś parę tygodni temu zorientowałem się, że sam jakoś przypadkiem usunąłem cały mój folder z repackami na kompie... bardzo się cieszę, że znalazł się ktoś z porobionymi kopiami zapasowymi. )))

Teraz dawaj adres, wyślę ci kurierem kratę dobrego piwa :zywiec: