Skocz do zawartości

Jak podmienić HUD?


vitamin1

Rekomendowane odpowiedzi

Wywaliłem te wszystkie odnośniki typu ui_hud_soldier_* w ui_hud.xml (i dodatkowo także w plikach motion_icon.xml) ale teraz gra się nie chce odpalić:/

 

 

FATAL ERROR   [error]Expression   : fatal error [error]Function   : CRender::texture_load [error]File   : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrRenderTexture.cpp [error]Line   : 295 [error]Description : <no expression> [error]Arguments : Can't find texture 'ui_hud_soldier_climb'  

 

Jakie pliki mogą się jeszcze odwoływać do tych głupich ikonek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo:

 

http://www.mediafire.com/download/1std4jjikkf0ykt/dmx_eng_ui.zip

 

 

Tylko uprzedzam, że to wszystko dotyczy moda NS DMX 1.3.5 (wersja angielska) więc na podstawce nic nie sprawdzisz.

 

 

EDIT:

Folder oryginalny - jeszcze przed moimi zmianami.

Edytowane przez vitamin1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to znaczy żeby całkowicie ta ikonka zniknęła z ekranu.

 

https://www.mediafire.com/?l8j7ta2b7cglolj

 

 

Załączyłem Ci dwa pliki tak na wszelki wypadek ale wystarczy jak naprawisz mi tylko ten jeden (bez końcówki "bak"). Będę ogromnie wdzięczny jeśli uda Ci się usunąć ten badziew z HUD'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mogę sobie z tym poradzić. Ta wielka czerwona kropka to plik 1cursor.dds. Jak go usunę, to jest wylot z komunikatem, że brakuje tekstury. Jak z koleii usunę ten kod poniżej (z pliku ui_custom_msgs.xml), to też mam wylot, że brak wpisu "old_cursor". Przeszukałem inne pliki w katalogu config/ui i żaden inny nie odwołuje się do "old_cursor". Nic z tego nie rozumiem:/

 

 

<!---------- BOUTCH71 1.0 Optional Cursor FX Red Dot ---------->   <old_cursor x="480" y="353" width="64" height="64" stretch="1">      <texture>ui1cursor</texture>    </old_cursor>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.