Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No to do boju stalkerzy :).

 

***Holligans*** jesteś? Coś extra dla Ciebie.

 

Jeśli ktoś nie zdąży przeczytać na samym początku, takiego komunikatu na czerwono, to należy go przeczytać w PDA.  Są tam wskazówki autora moda, co robić, aby potem nie psuć sobie nerwów.

 

Zadanie na tajemnicze zjawisko, należy wykonywać równocześnie z wziętym zadaniem na PDA 3generacji. Wtedy PDA samo nam wpadnie w ręce.

Zwiększanie udźwigu, naprawdę nie jest konieczne. Wystarczy udoskonalić ten pancerzyk jaki mamy od początku ( +10 kg), potem arty na udźwig. A dźwigać wiele nie musimy. W razie potrzeby, mod daje nam odpowiednią broń i amunicję. A na to trzeba mieć zapas udźwigu ok. 10kg.

 

GG ma utratę pamięci i często mdleje. W czasie takiego "omdlenia" może znaleźć się automatycznie w innym miejscu niż był. Niektóre dialogi są z automatu i tylko się wyświetlają na ekranie. To nie są bugi.

 

Miłej gry :).

Edytowane przez kondotier
  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hooligan nie ma zaco, od tego jesteśmy na tym forum, wracając do tego co wcześniej, napisałem min. też ja, że jakbys sie pokusił w rus wersje grać to zrób zrzuty.skriny itd/itp i ci wytłumaczy się co jest napisane = sens ajk juz ktos w tego mda grał. :D :D :D

 

p.s. polecam też dział z poradnikami na obu forach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No tak, po padnęciu systemu i utracie wszystkich zapisów Dywersanta :wallbash:  zacznę wcześniej grę w tego modzika.

 

 

Edit 11.05.15A.D.

 

Po udaniu się z Kulawy pod Księgarniem i po rozwaleniu Monolitu niestety zostaję sam ... nie przenosi gra tak jak w przewodniku! Próbowałem wszystkiego... Nie wiem ilu grało po spolszczeniu  w tego moda ale coś jest zwalone w nim.  Porzucam grę bo nie mogę dalej przechodzić, kupa g... a tak miło sie zapowiadało!

Edytowane przez ***Holligans***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***H*** - a przeczytałeś ten tekst na czerwono na samym początku gry i zastosowałeś się do zaleceń autora moda, dotyczących działań w parze z NPCami? Pozwól mu działać przed tobą. A wcześniej zabiłeś snajpera? Zrobiłeś zadanie koło Internatu? Jest pewien ciąg zadań. Jak nie zrobisz, mod zgłupieje.

Grałem po rus, na rus podstawce i na pol podstawce, a następnie na pol podstawce ze spolszczeniem. Wszystkie te "utraty" przytomności przechodziły bez problemu. Nie sugeruj się jakimkolwiek zadaniem z podstawki. Z podstawki jest tylko Prypeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, reinstalka nic nie dała!!! Po rozwaleniu kolesi w Ksiegarni zostaję sam jak h... na placu boju!!! Mod mnie chyba mnie nie lubi a mi się za bardzo spodobał i sie zj...bało !!!!  No szkoda ... chce mi się pie... w kompa ale szkoda trochę sprzętu! Pozdro dla szczęsliwców którym nic sie nie zj...BAŁO!!! Modzik leci w kosz!!!

Edytowane przez ***Holligans***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem tego moda. Wrażenia...ogólnie pozytywne. Początek niezbyt mi przypadł do gustu, szybkie proste zadania i słabe, krótkie rozmowy. Na plus można zaliczyć to, że praktycznie zawsze ktoś nam towarzyszy (nie musimy martwić się, że zginie). W dalszej części rozmowy wypadają lepiej. Mod nie jest zbyt długi, coś jak współczesne fpsy ;) Idziemy zgodnie z fabułą od questu do questu. Misji pobocznych jest kilka, w tym parę z podstawowej wersji gry. Nie przejmujemy się bronią, amunicją, artami i kasą. Praktycznie od razu stać nas na wszystko co jest dostępne. Ja nie jestem fanem takich rozwiązań ale, że to krótki mod fabularny nie nastawiony na typową stalkerską robotę, a na konkretne zadanie jakoś bardzo mnie to nie bolało. Fabuła jest prowadzona troszkę na chybcika. Mod stabilny, żadnych wylotów. Do minusów zaliczę niepotrzebnie zostawione, niektóre teksty z podstawowej wersji gry. Fabuła i dialogi mogły by być bardziej rozbudowane. Jeśli ktoś szuka, krótkiego, nierozbudowanego moda z kilkoma strzelaninami śmiało grać. Moja ocena 6/10. Ps. Trzeba podziękować też ekipie od polonizacji. W sumie nie zauważyłem żadnego błędu. No może tylko to, że w menu gry mamy Biały oddział ver.0.1, a powinno chyba być 1.0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***H*** - z poprzedniego posta wychodzi, że towarzyszący NPC Ci zginął. A nie powinien. I to może być przyczyną. Chociaż w tym modzie, kwestowi NPCe są nieśmiertelni.

Jak pamiętam, przy dochodzeniu do Księgarni, były tam stworki. Ja je wybiłem. A jak z tym u Ciebie?

 

Szanowny kondotierze, zadanie ze Snajperem... posłusznie pobiegłem za Kulawym, rozwaliłem Snajpera, wyskoczył sms w  PDA o Ksiegarni. Znacznik miałem na ksiegarni i to ja musiałem biec pierwszy by Kulawy podąrzał za mną, po dotarciu na miejsce pozwoliłem mu kilka razy by pierwszy zaatakował, lub ja atakowałem pierwszy... ani w jednym ani w drugim przypadku po ubiciu ostatniego Monolitowca nie przeniosło mnie nigdzie a Kulawy znikał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***H*** - Ja już tego moda nie mam na dysku, ale V. może mieć i mieć również zapisy.

Chyba nie odmówi Ci podrzucenia swojego zapisu przed i po księgarni, abyś mógł sprawdzić.

A te szczątkowe mody do ZP, lubią wyczyniać różne hece.

Jak popatrzysz do plików moda, to siedzi w nich nadal cały oryginał ZP. Więc o problemy nie trudno.

Ale to dziwne, moda pobrało 40 graczy, a tylko Ty zgłaszasz problemy, więc wnioskować można, że ci pozostali problemów nie mieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze mną jest tak, jak coś mi staje kantem do mnie... człowiek, rzecz, przedmiot, gra (mod) to totalnie sie zniechęcam do tego i albo przepada u mnie (człowiek z pewnością i jest zerem totalnym do końca życia mojego lub jego) a co do moda wrócę do niego za czas jakiś :)  Teraz pyknę w Dolinę Szeptów bo jakoś mi umknął modzik a może byłem gdzieś indziej. :biggrin: Dziekuję za dobre chęci Panowie Dwaj! :D

Edytowane przez ***Holligans***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.